Форми та види чубчик – які бувають, як вибрати чубок за формою обличчя

Форми та види чубчик: які бувають, як вибрати за формою особи

Чолки знову стрімко повертаються в тренди, тільки зараз вони набагато різноманітніші. Немає строгих обмежень за формою чи довжиною, так що сміливо експериментуй із образами. А щоб допомогти тобі визначитися, ми підготували великий каталог видів чубчиків із назвами та фото!

Модні види челок

Розповідаємо про основні різновиди та форми. А далі вибирай та поєднуй їх, як тобі більше подобається.

Пряма чубчик

Це звичайний прямий зріз, який ідеально поєднується з таким самим прямим волоссям. Традиційна довжина приблизно до лінії брів, але зараз актуальні навіть екстремально короткі або довгі чубчики.

Пряма чубчик

Градуйована чубчик

Градуйований зріз виглядає м’якшим і легшим, ніж прямий. А ще з такою чубчиком простіше робити укладання, тому що вона куди легше прощає дрібні огріхи і пасма, що стирчать.

Градуйована чубчик

Рвана чубчик

Рваний зріз ще різкіший, ніж градуйований. Він виглядає хаотично і безладно, але водночас дуже ефектно. Відмінний варіант для зухвалих образів!

Рвана чубчик

Коса чубчик

Скошена чубчик – той ідеальний варіант, який можна легко підібрати під будь-які риси обличчя та тип волосся. А все тому, що довжина, плавність зрізу та інші нюанси можуть бути різними.

Коса чубчик

Об’ємна чубчик

Тут є два секрети – плавний зріз у кілька рівнів і правильне укладання. Об’ємні чубчики гармонійно виглядають із короткими об’ємними стрижками або фактурними кучерями.

Об'ємна чубчик

Човник півколом

Іноді її ще називають дугою, і назва цілком відображає суть. Півкруглий зріз довший з боків і трохи коротший посередині, але при цьому він плавний, ніби арочний.

Човка півколом