Форми та види чубчик – які бувають, як вибрати чубок за формою обличчя

Форми та види чубчик: які бувають, як вибрати за формою особи

Чолки знову стрімко повертаються в тренди, тільки зараз вони набагато різноманітніші. Немає строгих обмежень за формою чи довжиною, так що сміливо експериментуй із образами. А щоб допомогти тобі визначитися, ми підготували великий каталог видів чубчиків із назвами та фото!

Модні види челок

Розповідаємо про основні різновиди та форми. А далі вибирай та поєднуй їх, як тобі більше подобається.

Пряма чубчик

Це звичайний прямий зріз, який ідеально поєднується з таким самим прямим волоссям. Традиційна довжина приблизно до лінії брів, але зараз актуальні навіть екстремально короткі або довгі чубчики.

Пряма чубчик

Градуйована чубчик

Градуйований зріз виглядає м’якшим і легшим, ніж прямий. А ще з такою чубчиком простіше робити укладання, тому що вона куди легше прощає дрібні огріхи і пасма, що стирчать.

Градуйована чубчик

Рвана чубчик

Рваний зріз ще різкіший, ніж градуйований. Він виглядає хаотично і безладно, але водночас дуже ефектно. Відмінний варіант для зухвалих образів!

Рвана чубчик

Коса чубчик

Скошена чубчик – той ідеальний варіант, який можна легко підібрати під будь-які риси обличчя та тип волосся. А все тому, що довжина, плавність зрізу та інші нюанси можуть бути різними.

Коса чубчик

Об’ємна чубчик

Тут є два секрети – плавний зріз у кілька рівнів і правильне укладання. Об’ємні чубчики гармонійно виглядають із короткими об’ємними стрижками або фактурними кучерями.

Об'ємна чубчик

Човник півколом

Іноді її ще називають дугою, і назва цілком відображає суть. Півкруглий зріз довший з боків і трохи коротший посередині, але при цьому він плавний, ніби арочний.

Човка півколом

Асиметрична чубчик

Якщо коса чубок найчастіше зачесана на бік, то асиметрична може бути прямою. Тут особливість саме в самій лінії зрізу, причому довжина з двох боків може відрізнятись у рази.

Асиметрична чубчик

Коротка чубчик

Екстремально короткі чубчики увійшли в моду нещодавно, але вже сподобалися епатажним модницям. Вони ідеально поєднуються із креативними авторськими стрижками.

Коротка чубчик

Довжина чубчик

Це чудовий компроміс, якщо ти ніяк не можеш визначитися, чи хочеш обрізати чубок. Подовжені пасма можна зачесати на один бік або розділити на два. А ще це найзручніший варіант для любительок завивок та локонів.

Довжена чубчик

Вибір чубчика за формою обличчя

Існує думка, що чубчик підходить далеко не всім. Але це не так! Просто потрібно враховувати структуру свого волосся, а ще – правильно підібрати її під форму обличчя.

Власницям такої форми пощастило, бо їм підійде практично будь-яка чубчик.Якщо хочеш підкреслити вилиці – зверни увагу на укорочені, якщо любиш укладання – на видовжені. Якщо хочеться об’єму та легкості – вибирай рвані та філовані чубчики, а якщо романтичності та витонченості – косі та напівкруглі.

Човник для овальної особи

Човник для прямокутного обличчя

Широкі вилиці, великий лоб і виразна лінія щелепи виглядають досить жорсткими. Тому якщо хочеш пом’якшити лінії, тобі потрібно візуально подовжити риси. Найкраще для цього підходить асиметрична або коса чубчик, об’ємна чубчик від проділу або подовжена чубчик на дві сторони.

Човка для прямокутної особи

Човка для витягнутого обличчя

Це не найпростіше завдання, тому що візуально витягнути риси легко, а ось зменшити – набагато складніше. Косі та асиметричні чубчики допоможуть сховати надто високий лоб. Гармонійно виглядають видовжені рвані чубчики з довгими бічними пасмами. Іноді може спрацювати ультракороткий зріз, але тут потрібно спочатку ретельно все продумати.

Човка для витягнутої особи

Човник для квадратної особи

Власниці такої форми найчастіше хочуть її трохи згладити, заокруглити та додати жіночності в образ. У цьому відмінно допоможуть чубчики з округлими зрізами – напівкруглі, косі або з проділом. Крім того, можна поекспериментувати з подовженими рваними та градуйованими чубчиками, завдяки яким лоб здається трохи меншим.Тобі підійде все, що трохи приховує грубий перехід від лоба до вилиць.

Човка для квадратної особи

Човник для круглого обличчя

Тут важливо візуально зменшити об’єм, тому найкраще підходять косі та асиметричні подовжені чубчики, які приховують щоки. Добре виглядає довга чубчик з проділом з боків обличчя, але в основному – тільки з прямим довгим волоссям. Загалом у випадку з круглою особою особливо важливо збалансувати всю стрижку!

Човка для круглої особи