Каре на середнє волосся: 12 найкращих ідей стрижки (фото)

Карі на середнє волосся: 12 найкращих ідей стрижки (фото)

Каре – одна з тих унікальних стрижок, яка ніколи не виходить із моди та буде актуальною ще не одне десятиліття. З’являються лише нові та нові варіації, завдяки чому ти точно зможеш підібрати укладання під свої риси обличчя. Ділимося красивими ідеями каре на середнє волосся!

1. Каре без чубчика

Класика – це геометричне каре з рівним зрізом та рівними пасмами вздовж обличчя. Але насправді без чубчика добре виглядає градуйоване або навіть асиметричне каре.

Карі без чубчика на середнє волосся

2. Каре з чубчиком

Пряма чубчик цікаво поєднується з каре на прямому і хвилястому волоссі. Але май на увазі, що її доведеться укладати, особливо якщо в тебе неслухняні пасма.

Карі з чубчиком на середнє волосся

3. Каре з косою чубчиком

Косими чубчиками зараз доповнюють майже будь-які стрижки, і каре – не виняток.Можна підібрати довжину, кут та густоту, які ідеально підкреслять твої риси обличчя.

Каре з косою чубчиком на середнє волосся

4. Каре з короткою чубчиком

Раніше екстремально короткі чубчики носили лише сміливі любительки неформальних образів. А тепер вони увійшли в моду, щоб зробити нудне класичне каре зухвалішим і яскравішим.

Каре з короткою чубчиком на середнє волосся

5. Каре з подовженою чубчиком

Довга чубчик візуально витягає обличчя, приховує щоки та згладжує кути щелепи. Залежно від укладання вона йде всім і ідеально поєднується з автомобілем середньої довжини.

Карі з подовженою чубчиком на середнє волосся

6. Рване каре на середнє волосся

Різкий геометричний зріз у реальному житті подобається далеко не всім, і до того ж – потребує ідеальної гладкості волосся. Рвані пасма відразу ж пожвавлюють стрижку, роблять її трохи недбалою, а залежно від решти образу – хуліганською чи романтичною.

Рване каре на середнє волосся