Модні жіночі стрижки – фото

Модні жіночі стрижки (фото): красиві ідеї

У пошуках ідеальної зачіски жінки вирішуються на екстравагантні експерименти. Щороку змінюються тренди, які доводиться відстежувати, щоб відповідати моді. З одного боку, це цікаво і хвилююче, а з іншого – займає багато часу. Тому спеціально для тебе ми зібрали добірку наймодніших жіночих стрижок року!

1. Боб

Стрижка боб у році розкривається у всьому різноманітті та підходить на будь-яку довжину. У твоєму розпорядженні все від екстремального ультракороткого до елегантного видовженого варіанту.

Боб - Модні жіночі стрижки

2. Каре з чубчиком

У класичне каре доповнюють чубчик усіх мастей – від густої прямої до подовженої скошеної. У хід йде гра контрастів, бездоганний геометричний зріз або рвана чубчик пасмами.

Каре з чубчиком - Модні жіночі стрижки

3.Піксі

Варіації стрижки піксі б’ють усі рекорди останні кілька сезонів. Навіть затяті шанувальниці довгої шевелюри вирішуються на глобальні зміни.

Піксі - Модні жіночі стрижки

4. Виголені віскі

З чоловічих стрижок у жіночі прийшла й укорінилася мода на поголені віскі. Їх поєднують із короткими стрижками, з довгими локонами або косою об’ємною чубчиком.

Виголені віскі - Модні жіночі стрижки

5. Каскад

Каскадні зачіски у стають більш недбалими та вільними. Вони надають волоссю візуальний об’єм і легкість, а заразом – допомагають добре укласти кучері.

Каскад - Модні жіночі стрижки

6. Сесон

Елегантні та жіночні стрижки сесон знову повернулися. Вони здатні зробити витонченим будь-який образ, а найкраще вписуються у шляхетний діловий стиль.

Сесон - Модні жіночі стрижки

7. Гарсон

У беззастережному топі коротких стрижок – недбала хлопчача стрижка гарсон. Тут ідеально спрацьовує гра контрастів, адже вона дивним чином робить будь-який образ по-дівочому романтичним.

Гарсон - Модні жіночі стрижки