Модні жіночі стрижки на середнє волосся з чубчиком.

Модні жіночі стрижки на середнє волосся з чубчиком

Після свят як ніколи хочеться освіжити образ? Для натхнення рекомендуємо нашу добірку модних жіночих стрижок на середнє волосся з чубчиком! Саме ці ідеї будуть найактуальнішими у найближчий рік, так що поспішай!

1. Паж з чубчиком

Елегантний та витончений паж чудово виглядає на волоссі середньої довжини. Зачіска дивовижно коригує обличчя, подовжує шию, додає волоссю об’єму та легко укладається.

Паж - Жіночі стрижки на середнє волосся з чубком

2. Подовжений боб із чубчиком

Боб з його плавними лініями та переходами гармонує з подовженою або скошеною чубчиком. Залежно від довжини і форми зрізу, боб хороший і на кучерявому волоссі.

Довгий боб - Жіночі стрижки на середнє волосся з чубчиком

3. Італійка з чубчиком

Як і самі італійки, ця варіація каскаду дуже експресивна і темпераменту. Різкі переходи, рвані пасма-пір’я, хвиляста асиметрична чубчик – те, що потрібно!

Італійка - Жіночі стрижки на середнє волосся з чубком4. Лісеня з чубчиком

Якщо тобі потрібне щось класичніше, все ще актуальна драбинка. Вона гармонійно поєднується з прямою або подовженою чубчиком, що розпадається на дві сторони.

Лісенка - Жіночі стрижки на середнє волосся з чубком

5. Подовжена шапочка з чубчиком

Якщо тобі пощастило з густим і досить щільним волоссям – то шапочка чудово поєднується з гладкою прямою чубчиком. А якщо ти любиш творчий безлад – зверни увагу на рваний зріз із такою ж рваною або навіть екстремально короткою чубчиком.

Удлин - Жіночі стрижки на середнє волосся з чубчиком

6. Сесон з чубчиком

У році витончений сесон став більш вільним та розкутим. З’являються різкі та стрімкі переходи, експерименти з геометрією і, звичайно ж, різні скошені чи укорочені чубчики.

Сессон - Жіночі стрижки на середнє волосся з чубком

7. Гаврош із чубчиком

Гаврош на середньому волоссі підійде бунтаркам та творчим панночкам. Розпатланий хаос зверху поступово переходить у видовжені пасма, що спускаються на спину.

Гаврош - Жіночі стрижки на середнє волосся з чубком

8. Аврора з чубчиком

Стара-добра аврора повертається до трендів. Адже в ній є всі головні риси останніх років – легкість, легкість, недбалість та жіночність в одному флаконі. З нею добре поєднується скошена чубчик або чубчик пір’ям.

Аврора - Жіночі стрижки на середнє волосся з чубчиком

9. Шеггі з чубчиком

Для цієї стрижки характерний рваний або градуйований край, причому іноді з досить різкими перепадами довжини. Чубчик сюди вписується такий самий, за бажанням – подовжений або укорочений. Найчастіше вона не надто густа.

Шеггі - Жіночі стрижки на середнє волосся з чубком

11. Маллет із чубчиком

Стара чоловіча стрижка міцно вкорінилася в модних каталогах разом із трендом на унісекс. Маллет нагадує то челсі, то гаврош, але це ніжніше рішення.

Маллет - Жіночі стрижки на середнє волосся з чубчиком

12. Каскад із короткою чубком

Цей варіант варто приділити йому окреме місце в нашому списку. А все тому, що м’який традиційний каскад з яскравою короткою чубчиком створюють дуже незвичайний контраст.

Каскад з короткою чубчиком - Жіночі стрижки на середнє волосся

13. Стрижки з косою чубчиком

Косі чубчики набагато зручніше в побуті, тому що не так потребують укладання, чіткості зрізу та регулярного контролю довжини. А ще форму можна підібрати під будь-які риси обличчя. Саме тому їх зараз використовують практично у будь-яких стрижках.

Стрижки з косою чубчиком - Жіночі стрижки на середнє волосся

14. Бічний проділ з чубчиком

Це черговий минулорічний тренд, який залишиться з нами й. Він теж дуже універсальний, і тепер із бічними проділами експериментують у карі, бобі, каскаді та інших зачісках.

Бічний проділ - Жіночі стрижки на середнє волосся з чубчиком

15. Чубчик-шторка

Це чубок, який розпадається на дві сторони. Вона може бути різної довжини, густоти або навіть асиметрична. З каре та каскадними стрижками сьогодні популярна чубчик-шторка, підкручена з боків.

Човка-шторка - Жіночі стрижки на середнє волосся