Модні жіночі стрижки на середнє волосся з чубчиком.

Модні жіночі стрижки на середнє волосся з чубчиком

Після свят як ніколи хочеться освіжити образ? Для натхнення рекомендуємо нашу добірку модних жіночих стрижок на середнє волосся з чубчиком! Саме ці ідеї будуть найактуальнішими у найближчий рік, так що поспішай!

1. Паж з чубчиком

Елегантний та витончений паж чудово виглядає на волоссі середньої довжини. Зачіска дивовижно коригує обличчя, подовжує шию, додає волоссю об’єму та легко укладається.

Паж - Жіночі стрижки на середнє волосся з чубком

2. Подовжений боб із чубчиком

Боб з його плавними лініями та переходами гармонує з подовженою або скошеною чубчиком. Залежно від довжини і форми зрізу, боб хороший і на кучерявому волоссі.

Довгий боб - Жіночі стрижки на середнє волосся з чубчиком

3. Італійка з чубчиком

Як і самі італійки, ця варіація каскаду дуже експресивна і темпераменту. Різкі переходи, рвані пасма-пір’я, хвиляста асиметрична чубчик – те, що потрібно!

Італійка - Жіночі стрижки на середнє волосся з чубком4. Лісеня з чубчиком

Якщо тобі потрібне щось класичніше, все ще актуальна драбинка. Вона гармонійно поєднується з прямою або подовженою чубчиком, що розпадається на дві сторони.

Лісенка - Жіночі стрижки на середнє волосся з чубком

5. Подовжена шапочка з чубчиком

Якщо тобі пощастило з густим і досить щільним волоссям – то шапочка чудово поєднується з гладкою прямою чубчиком. А якщо ти любиш творчий безлад – зверни увагу на рваний зріз із такою ж рваною або навіть екстремально короткою чубчиком.

Удлин - Жіночі стрижки на середнє волосся з чубчиком

6. Сесон з чубчиком

У році витончений сесон став більш вільним та розкутим. З’являються різкі та стрімкі переходи, експерименти з геометрією і, звичайно ж, різні скошені чи укорочені чубчики.

Сессон - Жіночі стрижки на середнє волосся з чубком

7. Гаврош із чубчиком

Гаврош на середньому волоссі підійде бунтаркам та творчим панночкам. Розпатланий хаос зверху поступово переходить у видовжені пасма, що спускаються на спину.

Гаврош - Жіночі стрижки на середнє волосся з чубком