Фарбування балаяж – особливості техніки фарбування волосся, фото до та після

Забарвлення балаяж: особливості техніки фарбування, фото до і після

Однотонне фарбування волосся, а особливо – освітлення, давно вже поступається складнішим і цікавішим технікам. Про одну з них ми хочемо поговорити сьогодні. Розповідаємо все, що ти хотіла знати про фарбування балаяжів!

Що таке балаяж?

Техніку балаяж почали використовувати ще у сімдесяті у Франції. Довгий час вона була доступна лише популярним актрисам з персональними стилістами, але поступово її почали наслідувати у всьому світі. А все тому, що ефект був надто гарний і гарний.

Технічно балаяж можна назвати просунутим різновидом мелірування. Але барвник наноситься більш м’яко та поверхнево, через що виходить ефект глибини та плавні переходи. Балаяж підходить для волосся будь-якого кольору та типу, для маскування сивини, для природного освітлення, затемнення або яскравих кольорових фарбувань.

Що таке балаяж?

Фарбування волосся різної довжини

Балаяж приваблює своєю універсальністю. Він дуже збалансований та ефектний на будь-якій довжині. Проблеми можуть виникнути тільки з екстремально-короткими зачісками, на кшталт їжачка.

Балаяж на коротке волосся

Вони надає бобу, каре та подібним стрижкам ще більше візуального обсягу, робить легше, цікавіше та свіжіше. Але насправді зробити балаяж можна навіть на піксі. Яскраво та зухвало!

Балаяж на коротке волосся

Балаяж на середнє волосся

Середня довжина вже дозволяє розгулятися зі способами нанесення та розподілу барвника. Навіть той самий освітлювач дозволяє створити зовсім різні ефекти, залежно від його інтенсивності та способу розтяжки.

Балаяж на середнє волосся
Балаяж на середнє волосся

Балаяж на довге волосся

Будь у тебе пряме волосся або кучері – техніка однаково гарна. Фарбування поєднується з геометричним прямим зрізом, недбалими каскадом та елегантними локонами. Вибирай!

Балаяж на довге волосся
Балаяж на довге волосся