Модні стрижки для хлопчиків – від 5-14 років

Модні стрижки для хлопчиків 2020

Дорослі звикли приділяти так багато уваги зачіскам дівчаток. Тут експерименти з косами, пучками та мальвінками, шпильками та стильними укладаннями. Але ж і для хлопчиків є куди більше варіантів, ніж просте та банальне «під машинку»! Тому ми вже приготували добірку модних стрижок для хлопчиків у 2020 році та готові ділитися!

1. Бокс

Ця коротка стрижка популярна і для дітей віком від 5 років, і серед підлітків. До нас вона прийшла з американської армії і тепер її вже не перший рік носять буквально скрізь. Бокс ніколи не виходить із моди, зручний спекотним літом і підходить майже всім без винятку!

Бокс - Модні стрижки для хлопчиків 2020

2. Напівбокс

Стрижка напівбокс дуже нагадує бокс, але відрізняється від неї деталями. Зокрема, перехід від короткого волосся до довгого робить вище, а й довжина волосся буває побільше: до 7-8 см. Такий варіант краще підійде хлопчикам-підліткам, тому що в процесі відростання вимагає укладання.

Полубокс - Модні стрижки для хлопчиків 2020

3. Горщик

Стрижка під горщик була молодіжним трендом минулого року і залишиться у 2020 році. Сучасна варіація відрізняється від старої поголеними частинами. Горщик не вимагає жодного укладання та зусиль, тому підходить навіть для дітей. Умова лише одна – потрібне пряме волосся, тому що кучеряві будуть просто стирчати на всі боки.

Горщик - Модні стрижки для хлопчиків 2020

4. Лісеня

Найпростіша класична драбинка залишається актуальною для юних модників з хвилястим волоссям. Вона допомагає добре їх упорядкувати за мінімальних зусиль і без щоденного укладання. З каскадами можна експериментувати, але головне – плавні переходи, тому що різкі зміни довжини давно не модні.

Лісенка - Модні стрижки для хлопчиків 2020