Модні стрижки для хлопчиків – від 5-14 років

Модні стрижки для хлопчиків 2020

Дорослі звикли приділяти так багато уваги зачіскам дівчаток. Тут експерименти з косами, пучками та мальвінками, шпильками та стильними укладаннями. Але ж і для хлопчиків є куди більше варіантів, ніж просте та банальне «під машинку»! Тому ми вже приготували добірку модних стрижок для хлопчиків у 2020 році та готові ділитися!

1. Бокс

Ця коротка стрижка популярна і для дітей віком від 5 років, і серед підлітків. До нас вона прийшла з американської армії і тепер її вже не перший рік носять буквально скрізь. Бокс ніколи не виходить із моди, зручний спекотним літом і підходить майже всім без винятку!

Бокс - Модні стрижки для хлопчиків 2020

2. Напівбокс

Стрижка напівбокс дуже нагадує бокс, але відрізняється від неї деталями. Зокрема, перехід від короткого волосся до довгого робить вище, а й довжина волосся буває побільше: до 7-8 см. Такий варіант краще підійде хлопчикам-підліткам, тому що в процесі відростання вимагає укладання.

Полубокс - Модні стрижки для хлопчиків 2020

3. Горщик

Стрижка під горщик була молодіжним трендом минулого року і залишиться у 2020 році. Сучасна варіація відрізняється від старої поголеними частинами. Горщик не вимагає жодного укладання та зусиль, тому підходить навіть для дітей. Умова лише одна – потрібне пряме волосся, тому що кучеряві будуть просто стирчати на всі боки.

Горщик - Модні стрижки для хлопчиків 2020

4. Лісеня

Найпростіша класична драбинка залишається актуальною для юних модників з хвилястим волоссям. Вона допомагає добре їх упорядкувати за мінімальних зусиль і без щоденного укладання. З каскадами можна експериментувати, але головне – плавні переходи, тому що різкі зміни довжини давно не модні.

Лісенка - Модні стрижки для хлопчиків 2020

5. Андеркат

Андеркат завжди виглядає свіжо та стильно, і при цьому майже не потребує догляду, незважаючи на стереотипи.У 2020 році андеркат для хлопчиків залишається дуже актуальним, а підлітки будуть у захваті від різних способів укладання. Правда за чубчиком все ж таки доведеться стежити, особливо власникам хвилястого волосся.

Андеркат - Модні стрижки для хлопчиків 2020

6. Помпадур

Не всі знають, що помпадур – це окрема стрижка, бо вона дуже схожа на андеркат. За своєю суттю це він і є, але різниця у укладанні, яким дійсно потрібно буде спантеличуватися. Це може бути складно для хлопчиків до 12-14 років, зате тішить підлітків.

Помпадур - Модні стрижки для хлопчиків 2020

7. Канадка

Щоб описати канадку, можна взяти горщик з андеркатом і привести їх до спільного знаменника. Це менш графічна і більш вільна стрижка, тому вона напрочуд доречна на хвилястому волоссі. Кучерявим хлопчикам сподобається можливість нарешті упорядкувати завитки на маківці.

Канадка - Модні стрижки для хлопчиків 2020

8. Кроп

У 2020 році залишається актуальною стильна та свіжа стрижка кропу, яка не вимагає укладання. Це зручний повсякденний варіант,але зробити його досить складно. Тому краще звертатися до салонів та перукарень, які спеціалізуються саме на чоловічих стрижках.

Кроп - Модні стрижки для хлопчиків 2020

9. Ірокез

Вже роками ірокез у будь-яких його варіаціях викликає захоплення юних бунтарів. Він зовсім не обов’язково повинен бути радикальним «панковським» завдовжки кілька десятків сантиметрів або в кислотних кольорах. Є цілком нейтральні та дуже ефектні варіанти на кожен день.

Ірокез - Модні стрижки для хлопчиків 2020

10. Квіфф

Одна з наймодніших стрижок на середню довжину для хлопчиків – це квіфф, у якому також простежуються риси андеркату. Він підходить на будь-яке пряме і кучеряве волосся. Хлопчиків молодшого радує легка бунтарська недбалість, а підлітки зможуть експериментувати з укладанням.

Квіфф - Модні стрижки для хлопчиків 2020

11.Вибривання візерунків

Серед любителів поголених скронь і потилиць знову в моді вибривання гарних візерунків. Його можна поєднувати зі стрижками різної довжини та структури, або навіть заховати за бобом або довгим хвостом. Молодші хлопчики люблять символіку супергероїв та інші «відмітні знаки». А для старших підлітків це відмінний і безболісний спосіб для самовираження та експериментів.

Вибривання візерунків - Модні стрижки для хлопчиків 2020

12. Боб

Для юних любителів довгого волосся у моду у 2020 році знову повертається стрижка бобів. Вона добре підходить усім від 7 років, тому що не потребує складного догляду. Довжина волосся не доходить до плечей, але може спускатися до підборіддя або трохи нижче.

Боб - Модні стрижки для хлопчиків 2020

13. Топ Кнот

Кумедна стрижка топ кнот у 2020 все ще залишається в топі для хлопчиків від 10 років і старше. Хоча зараз із топ кнотом все частіше зустрічаються й зовсім юні стиляги. Довге волосся можна зібрати в пучок, заплести або укласти гелем. Топ кнот добре виглядає навіть на дуже тонке і не надто густе волосся.

Топ кнот - Модні стрижки для хлопчиків 2020

14. Мен бан

Ця стрижка від частини нагадує топ кнот і не має чітких особливостей. По суті, так називають усі зачіски з довгим пучком або хвостом на маківці. У мен бан можна вкласти навіть відрослий андеркат, так що це зручний варіант, якщо потрібно прибрати довге волосся, що заважає.

Мен бан - Модні стрижки для хлопчиків 2020