Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком: 20 простих ідей, покрокові фото

Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

Мрієш про красиву та ефектну зачіску, але немає часу та бажання на регулярні походи в салон? І не потрібно, адже є багато цікавих укладання на кожен день! Сьогодні ми зібрали 20 простих ідей зачісок на середнє волосся з чубчиком, тому дивися, надихайся і не бійся експериментувати!

1. Бант із волосся

Немає нічого простішого, ніж зробити такий бант замість хвоста чи мальвінки. Збери бублик тонкою гумкою, розділи, надай форму банту і обв’яжи вільним кінцем пасм.

Бант із волосся - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

2. Колосок спіраллю

Зачіска добре поєднується з подовженою асиметричною чубчиком набік. Плети звичайний колосок, але веди його не прямо, а до протилежної скроні, а коли дійдеш – закольцуй.

Колосок спіраллю - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

3. Об’ємний хвіст із начосом

Звичайний хвіст не подобається своєю прилизаністю і погано поєднується з улюбленою подовженою чубчиком? Перш ніж зав’язати волосся, звільни на маківці пару великих пасм або зроби легке начісування.

Об'ємний хвіст з начосом - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

4. Зачіска у стилі 60-х

Сучасна інтерпретація колись модної зачіски виглядає дуже свіжо та романтично з будь-якою чубчиком. Візьми обруч або скрути тканинну пов’язку та заверни волосся під неї по пасмах.

Зачіска в стилі 60-х - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

5. Пучок із косами

Залиш чубок вільним, а все інше зачеши назад і поділи на три нерівні частини. Середню скрути в пучок, а решту скрути джгутами і оберни навколо пучка.

Пучок з косами - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

6. Зачіска у грецькому стилі з косами

Збери мальвінку з тонких пасм, заплетених у коси від проділу та від скронь. Вільну частину скрути легким джгутом і пропусти під кіски. Зачіска однаково хороша на середню довжину та довге волосся.

Зачіска в грецькому стилі з косами - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

7. Мальвінка без гумок

Мальвінка виглядає значно природніше, якщо не видно гумок і шпильок. Для цього обплети її тонкими пасмами хрест на хрест, і закріпи їх знизу під волоссям.

Мальвінка без гумок - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком