Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком: 20 простих ідей, покрокові фото

Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

Мрієш про красиву та ефектну зачіску, але немає часу та бажання на регулярні походи в салон? І не потрібно, адже є багато цікавих укладання на кожен день! Сьогодні ми зібрали 20 простих ідей зачісок на середнє волосся з чубчиком, тому дивися, надихайся і не бійся експериментувати!

1. Бант із волосся

Немає нічого простішого, ніж зробити такий бант замість хвоста чи мальвінки. Збери бублик тонкою гумкою, розділи, надай форму банту і обв’яжи вільним кінцем пасм.

Бант із волосся - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

2. Колосок спіраллю

Зачіска добре поєднується з подовженою асиметричною чубчиком набік. Плети звичайний колосок, але веди його не прямо, а до протилежної скроні, а коли дійдеш – закольцуй.

Колосок спіраллю - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

3. Об’ємний хвіст із начосом

Звичайний хвіст не подобається своєю прилизаністю і погано поєднується з улюбленою подовженою чубчиком? Перш ніж зав’язати волосся, звільни на маківці пару великих пасм або зроби легке начісування.

Об'ємний хвіст з начосом - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

4. Зачіска у стилі 60-х

Сучасна інтерпретація колись модної зачіски виглядає дуже свіжо та романтично з будь-якою чубчиком. Візьми обруч або скрути тканинну пов’язку та заверни волосся під неї по пасмах.

Зачіска в стилі 60-х - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

5. Пучок із косами

Залиш чубок вільним, а все інше зачеши назад і поділи на три нерівні частини. Середню скрути в пучок, а решту скрути джгутами і оберни навколо пучка.

Пучок з косами - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

6. Зачіска у грецькому стилі з косами

Збери мальвінку з тонких пасм, заплетених у коси від проділу та від скронь. Вільну частину скрути легким джгутом і пропусти під кіски. Зачіска однаково хороша на середню довжину та довге волосся.

Зачіска в грецькому стилі з косами - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

7. Мальвінка без гумок

Мальвінка виглядає значно природніше, якщо не видно гумок і шпильок. Для цього обплети її тонкими пасмами хрест на хрест, і закріпи їх знизу під волоссям.

Мальвінка без гумок - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

8. Зачіска, щоб прибрати чубок

Якщо ти хочеш зовсім прибрати чубок з обличчя, то на допомогу знову прийде обруч або тканинна пов’язка.Тільки обертай її пасмами не від скронь, а від проділу, прямо від самого чола.

Зачіска, щоб прибрати чубок - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

9. Високий пучок із косою

Найкраще укладання виглядає на гладкому волоссі з прямою густою чубчиком. Збери високий хвіст, згорни його по спіралі і обплет навколо тонкої косою з однієї-двох пасм.

Високий пучок з косою - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубком

10. Оригінальна коса

Така зачіска виглядає дуже незвично, а робиться дуже легко. Просто плети коси відразу від чубчика, але в кожен виток пропускай одне вільне пасмо з верхівки.

Оригінальна коса - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

11. Асиметричний пучок збоку

Якщо дозволяє довжина – заплети риб’ячий хвіст, а якщо ні – скрути волосся легким джгутом.Сформуй пучок не ззаду, а збоку – з того боку, куди вкладаєш чубок.

Асиметричний пучок збоку - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

12. Японська зачіска

Для неї тобі знадобляться палички, які підходять не лише для фіксації, а й укладання. Збери хвіст збоку, паличками заведи його назад, надай форму та підколи невидимками.

Японська зачіска - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

13. Начіс на маківці

Щоб надати обсяг прямому волоссю, не обов’язково потрібне складне укладання. Відбери частину волосся по лінії чубчика, акуратно начеши дрібним гребінцем, трохи пригладь зверху і зафіксуй лаком.

Начіс на маківці - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубком

14.Недбалий пучок з начосом

Особливість зачіски в тому, що вона сама по собі трохи недбала і розпатлана – ідеально для неслухняного волосся. Збери високий хвіст, зроби легке начісування і тільки потім згортай класичний пучок під невидимки.

Недбалий пучок з начосом - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

15. Об’ємні хвости

Якщо в тебе пишне і густе волосся з подовженою чубчиком, його теж можна повністю прибрати в хвіст. Але збери не один середній, з якого все стирчить, а два на різних рівнях – один під одним.

Об'ємні хвости - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

16. Пучок із пасм

Спочатку відділи чубок і поклади її набік – з цього боку і починатимеш. Розділи волосся на пасмо і обертай його один за одним у шаховому порядку з укладковим мусом.

Пучок із пасм - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

17. Пучок на спеціальну гумку

Якщо утебе є товста гумка спеціально для пучків – це ще простіше, адже її досить просто обернути волоссям. А щоб додати обсягу, доплети до неї вільний колосок прямо над лінією чубчика.

Пучок на спеціальну гумку - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

18. Об’ємний бублик

На густому прямому волоссі напрочуд гарний навіть простий бублик, зібраний вище. На кучері з нього вийде дуже зворушлива зачіска для романтичного побачення або літньої прогулянки.

Об'ємний бублик - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

19. Вечірня зачіска з діадемою

Збери все волосся вільними джгутами назад прямо від проділу, щоб захопити і сховати чубок. Зверху прикрась зачіску обручем, діадемою, вінком або іншим улюбленим аксесуаром.

Вечірня зачіска з діадемою - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубчиком

20. Незвичайний пучок із колоском

Проплети від пробору колосок на протилежний бік від чубчика, але в кожен виток пропускай ще одне пасмо з верхівки. Вільне волосся збери в трохи скошений пучок з кінцем колоска.

Незвичайний пучок з колоском - Зачіски на кожен день на середнє волосся з чубком