15 чудових фільмів про епідемію

15 чудових фільмів для епідемії

За останні півтора роки популярність фільмів про епідемію злетіла практично до небес. Причини такої тенденції є очевидними, і сьогодні ми хочемо поговорити не про них. А ось що дійсно цікаво – це які фільми насправді заслуговують на увагу. Тримай велику добірку!

1. Сліпота (2008)

Сліпота (2008)

Жителів міста вражає вірус сліпоти, що стрімко поширюється, через що постійно виникають катастрофи. Уникнути долі вдалося лише одній жінці, якій треба якось врятувати близьких. У ролях – Джуліанна Мур та Марк Руффало.

2. Прокляття (1987)

Прокляття (1987)

Цікава робота Девіда Кіта на основі оповідання Лавкрафта із властивими йому елементами фантастичного хорору. На село падає метеорит, наповнений дивною рідиною, через що вода змінює смак, а навколо починають відбуватися дивні речі.

3. Зараження (2011)

Зараження (2011)

Найнебезпечніший вірус поширюється буквально через будь-які предмети, з якими контактував хворий. Перед лікарями постає непросте завдання – зупинити епідемію, стримати масову паніку та розробити вакцину. У головних ролях – Метт Деймон, Джуд Лоу, Кейт Уінслет, Гвінет Пелтроу та інші.

4. Носії (2009)

Носії (2009)

Смертельний вірус знищує людство, і брати Брайан (Кріс Пайн) та Денні (Лу Тейлор Пуччі) з дівчатами намагаються сховатися на пустельному пляжі. Природно, на шляху всі їхні плани пішли навперейми!

5. Епідемія (1995)

Епідемія (1995)

Вірус Мотаба викликає страшну лихоманку та стрімко поширюється. Щоб запобігти катастрофі, військовим офіцерам Біллі Форду (Морган Фрімен) та Дональду МакКлінтоку (Дональд Сазерленд) доводиться знищити цілий табір у джунглях.

6. 12 мавп (1995)

12 мавп (1995)

Вірус знищив більшу частину населення Землі, і карний злочинець Джеймс Коул (Брюс Вілліс) повинен вибратися на поверхню, щоб зібрати біологічні зразки. І, за традицією, врятувати світ!

7.28 днів потому (2002)

28 днів по тому (2002)

Екстремісти вриваються в лабораторію і розкривають клітину із зараженою внаслідок медичних експериментів мавпою. Та кусає одну з дівчат і моментально передає вірус їй. Через 28 днів після цих подій Джим (Кілліан Мерфі) приходить до тями в лікарні і бачить, що Лондон у запустінні…

8. Остання любов на Землі (2011)

Остання любов на Землі (2011)

Кухар Майкл (Юен Макгрегор) заводить роман із доктором Сьюзен (Єва Грін). Водночас у світі вирує таємнича епідемія, через яку люди поступово втрачають почуття – смак, запахи, зір.

9. Слимака (2006)

Слимака (2006)

Через падіння метеорита на Землю потрапляє таємнича істота, яка переносить невідомий вірус. Паразити захоплюють свідомості жертв і швидко поширюються. Цікаво, як яскраво цей фільм контрастує з іншими роботами Джеймса Ганна.

10. Доктор М (1990)

Доктор М (1990)

Дивнаепідемія охоплює західний Берлін, і призводить до низки самогубств. Влада не знає, що робити, і лише один поліцейський підозрює, що ситуація не така проста. Фільм Клода Шаброля – ремейк картини 1922 року.

11. Поїзд до Пусан (2016)

Поїзд до Пусана (2016)

Менеджер Сік У з малолітньою дочкою сідає на поїзд у Пусан. У той самий час світом поширюється страшна епідемія, що перетворює людей на кровожерливих істот. Від такого майбутнього героїв відокремлює лише скляні двері вагона.

12. Епідемія (1987)

Епідемія (1987)

Заплутаний трилер Ларса фон Трієра та Нільса Верселя тримає у напрузі до останньої хвилини. Головні герої, Ларс і Нільс, пишуть сценарій фільму про лікаря-ідеаліста, який сам не знаючи того, що поширює небезпечну інфекцію. Якогось моменту вигаданий світ починає змішуватися з реальним.

13. Судоми (1975)

Судороги (1975)

Ексцентричний вчений Еміль Хоббс створює дивовижного паразита, який посилює почуття людей. Він ставить експеримент на своїй подрузі, але ситуація заходить надто далеко.

14.Божевільні (2010)

Божевільні (2010)

У невеликому мирному містечку відбувається трагедія за трагедією. Шериф Девід Даттон (Тімоті Оліфант) намагається з’ясувати, що трапилося. Так він знаходить військовий літак, що розбився, прямо в річці…

15. Явище (2008)

Явлення (2008)

Під час невідомої епідемії люди спочатку втрачають орієнтацію у просторі, потім – здатність рухатися, а пізніше – вбивають себе. Ходять чутки, що річ у біологічній зброї терористів. Але у фільмах М. Найта Шьямалана все не буває так просто. У ролях – Марк Волберг, Зоуї Дешанель та інші.