15 чудових фільмів про епідемію

15 чудових фільмів для епідемії

За останні півтора роки популярність фільмів про епідемію злетіла практично до небес. Причини такої тенденції є очевидними, і сьогодні ми хочемо поговорити не про них. А ось що дійсно цікаво – це які фільми насправді заслуговують на увагу. Тримай велику добірку!

1. Сліпота (2008)

Сліпота (2008)

Жителів міста вражає вірус сліпоти, що стрімко поширюється, через що постійно виникають катастрофи. Уникнути долі вдалося лише одній жінці, якій треба якось врятувати близьких. У ролях – Джуліанна Мур та Марк Руффало.

2. Прокляття (1987)

Прокляття (1987)

Цікава робота Девіда Кіта на основі оповідання Лавкрафта із властивими йому елементами фантастичного хорору. На село падає метеорит, наповнений дивною рідиною, через що вода змінює смак, а навколо починають відбуватися дивні речі.

3. Зараження (2011)

Зараження (2011)

Найнебезпечніший вірус поширюється буквально через будь-які предмети, з якими контактував хворий. Перед лікарями постає непросте завдання – зупинити епідемію, стримати масову паніку та розробити вакцину. У головних ролях – Метт Деймон, Джуд Лоу, Кейт Уінслет, Гвінет Пелтроу та інші.

4. Носії (2009)

Носії (2009)

Смертельний вірус знищує людство, і брати Брайан (Кріс Пайн) та Денні (Лу Тейлор Пуччі) з дівчатами намагаються сховатися на пустельному пляжі. Природно, на шляху всі їхні плани пішли навперейми!

5. Епідемія (1995)

Епідемія (1995)

Вірус Мотаба викликає страшну лихоманку та стрімко поширюється. Щоб запобігти катастрофі, військовим офіцерам Біллі Форду (Морган Фрімен) та Дональду МакКлінтоку (Дональд Сазерленд) доводиться знищити цілий табір у джунглях.