20 відмінних трилерів з непередбачуваною розвязкою

20 відмінних трилерів з непередбачуваною розв'язкою

Бують фільми, які можна передбачити від та до. А бувають ті, які тримають у напрузі до кінця і змушують добре поламати голову. Сьогодні хочемо поговорити з тобою саме про другу категорію. Тримайте 20 чудових трилерів з непередбачуваною розв’язкою!

1. Щаслива кількість Слевіна (2006)

Слєвін (Джош Хартнетт) і Добрий Кіт (Брюс Вілліс) обговорюють стрибки, в яких один із коней був накачений препаратами. Химерні переплетення сюжетної мозаїки від режисера телесеріалу «Шерлок» змушують стежити за нею, затамувавши подих.

Щаслива кількість Слевіна - Трилери з непередбачуваною розв'язкою

2. Зникла (2014)

Детективний трилер Девіда Фінчера одразу ж привертає увагу блискучим акторським складом. Після річниці весілля Нік (Бен Аффлек) виявив, що його дружина Емі (Розамунд Пайк) зникла за загадкових обставин.

Зникла - Трилери з непередбачуваною розв'язкою

3. Первісний страх (1996)

Остросюжетний трилер став дебютом Едварда Нортона у кіно. Архієпископ Рамшен жорстоко вбитий, а в його тіла знайдено лише переляканий підліток (Едвард Нортон) у крові. Адвокат Мартін Вейл (Річард Гір) намагається врятувати хлопця та розібратися у ситуації.

Первобутній страх - Трилери з непередбачуваною розв'язкою

4. Патруль часу (2014)

Фантастичний трилер розповідає про спроби агента часу (Ітан Хоук) зупинити небезпечний підривник. Але той збігає, а агент повертається в майбутнє і там змушений обзаводиться новим обличчям.

Патруль часу - Трилери з непередбачуваною розв'язкою

5. Ліки від здоров’я (2016)

Локхарт (Дейн Дехаан) має зустріти директора своєї компанії у загадковому санаторії. Але власник пансіонату Генріх Фольмер (Джейсон Айзекс) робить все, щоб ця зустріч так і не відбулася.

Ліки від здоров'я - Трилери з непередбачуваною розв'язкою6. Фатальне число 23 (2007)

Уолтер Сперроу (Джим Керрі) починає читати загадковий роман «Число 23» і знаходить у ньому відображення подій свого реального життя. Більше того, деякі речі з книги один у один повторюються з Волтером.

Фатальне число 23 - Трилери з непередбачуваною розв'язкою