Красиві листівки на Великдень з паперу з шаблонами для дітей

Вітаю!

Великдень — одне з найбільш світлих і чистих релігійних свят. Навіть ті, хто не належить до того чи іншого віросповідання, як правило, в цей день із задоволенням зустрічаються зі своїми рідними та друзями і готують частування.

Зрозуміло, і будь-якій дитині, дивлячись на дорослих, хочеться внести свій внесок у створення святкової атмосфери. І завдання педагога або батьків полягає в тому, щоб допомогти йому це зробити. Крім того, важливим є при цьому і освітній елемент — діти повинні розуміти, чому цьому дню приділяється така увага, і які традиції у зв’язку з цим прийнято дотримуватися.

Нижче я зібрала для вас п’ять майстер-класів, кожен з яких розповість, як зробити красиву великодню листівку своїми руками. Є тут як досить складні варіанти, так і більш прості. Але всі ідеї розраховані в першу чергу на дитячу творчість.

Самостійно дитина здатний впоратися з реалізацією не будь задумки, тому велике значення тут має і допомога дорослого: починаючи з придбання необхідних матеріалів і доведенням вироби “до повної готовності”.

Красива і легка листівка з паперу на Великдень своїми руками

Головний символ Пасхи — це пасхальне яйце. Не дивно, що цей елемент присутній практично в будь-який виріб на таку тематику. Не будемо і ми відступати від усталених правил (нехай і негласних) і використовуємо при оформленні нашої першої листівки. Виглядати яка буде ось так:

Для її створення нам знадобляться:

  • Фігурний дирокол;
  • Гуаш і кисті;
  • Клей ПВА;
  • Різнокольорові серветки;
  • Двосторонній кольоровий і білий папір формату А4;
  • Звичайні і фігурні ножиці;
  • Фломастер.

Послідовність:

Беремо аркуш білого паперу і складаємо його навпіл. Розрізаємо. Краї при бажанні оформляємо фігурними ножицями. На одній з одержаних половинок листка малюємо гуашшю будь-яке зображення, яке відповідає тематиці свята. Тут доведеться трохи включити фантазію.

Далі складаємо удвічі аркуш кольорового паперу і на стороні, яка буде лицьовий, обводимо за шаблоном яйце. Шаблон можна заздалегідь намалювати і вирізати з плоского картону вручну або завантажити в інтернеті, а потім роздрукувати.

Вирізаємо по контуру отвір.

Вклеюємо всередину листівки малюнок, зроблений нами на першому етапі. Доповнюємо заготівлю вітальним написом і оформляємо вільний край за допомогою фігурного діркопробивача.

Тепер з паперових серветок скачаємо багато маленьких кульок. Для цього серветки попередньо потрібно буде порвати на невеликі шматочки.

Обклеюємо кульками контур “віконця” на роботі.

Ось що виходить.

Подивіться, які чудові роботи зробили все хлопці.

За схожим принципом робиться і, наприклад, ось така листівка. Суть тут та ж, просто деталі декору змінені.

Впораються діти з створенням і ось такий вироби. Введення додаткових матеріалів (наприклад, блискучого контуру, як тут) зробить результат цікавіше.

Ще одна ідея на тему Великодня. З її реалізацією впораються навіть найменші гості дитячого садка.

Симпатично виглядають ось ці курчата. Обведені і вирізані долоньки замість крил — ідея не нова, але не втрачає своєї привабливості.

Ну і, звичайно, безпрограшний варіант — це об’ємні листівки. Робити їх набагато складніше і на це доведеться витратити час, але остаточний результат, як мені здається, варто того.

А тепер ловіть видоинструкцию по створенню оригінальних і чарівних великодніх поздравлялочек:

Навіть можна зробити гілочку верби, а чому ні? Ну або ж звичайно символи — великодні яйця або кролики.