Вироби з природного матеріалу для дитячого садка (50 фото)

Вироби з природного матеріалу для дитячого садка (50 фото)

Малюки люблять творити та експериментувати, і важливо створити їм відповідні умови для цього. Звичайно, є всілякі пазли, конструктори та набори для творчості, але хочеться більше різноманітності. Насправді, все найкраще вже є навколо нас абсолютно безкоштовно. Лови 10 красивих та легких ідей виробів із природного матеріалу для дитячого садка!

1. Равлики із каштанів

Каштан – майже готовий будиночок маленького чарівного равлика. Тільце зроби із пластиліну і надай форму тонкою дерев’яною паличкою.

Равлики із каштанів - Вироби із природного матеріалу для дитячого садка

2. Звірятка із жолудів та пластиліну

Витягнутий жолудь – майже готове тіло чи голова для тварини, птиці чи риби. Використовуй пластилін, щоб доробити частини, що бракують, і дрібні деталі.

3. Гусениця із каштанів

<Р> Якщо просвердлити отвори в каштани заздалегідь, ви отримаєте іграшку не гірше, ніж дитячі піраміди. Нехай дитина збирає їх на дріт або товсту нитку в гнучкому і забавною гусеницею.

4. Дитячі фігурки з волоських горіхів

<Р> Оболонка горіха стане оболонкою для краба або черепах, тіла Божої корівки або тіла пінгвіна. Дайте ваша дитина фарбу, папір, маркер і нитка – і нехай йому створити

5. Аплікації з листя

<Р> Зробіть кілька фігур тварин, таких, як тіло риби і головою лева.Нехай дитина розфарбує їх, а потім зробить луску та гриву з яскравого сухого листя.

Аплікації з листя - Вироби з природного матеріалу для дитячого садка

6. Дитячі орнаменти із природних матеріалів

Природні дари дозволяють нескінченно створювати різні абстрактні малюнки та орнаменти. Максимум простору для творчості, експериментів та самовираження!

Дитячі орнаменти із природних матеріалів - Вироби із природного матеріалу для дитячого садка

7. Будиночок із двором

З гілок, шишок жолудів, каштанів, листя та всього, що душа забажає, вийде цілий будинок із двором. А потім у нього можна поселити маленькі іграшки з кіндерів та інших солодощів.

Будиночок з двором - Вироби з природного матеріалу для дитячого садка

8.Тварини із шишок

З шишок виходять такі ж цікаві та оригінальні звірята, як і з жолудів. Перевага ще в тому,що вони можуть бути різної форми, розміру та зовнішнього вигляду.

Тварини з шишок - Вироби із природного матеріалу для дитячого садка