Вироби із пластиліну для дітей: 10 легких ідей, як зробити (фото)

Вироби із пластиліну для дітей: 10 легких ідей

Пластилін не дарма називається саме так, адже з нього справді можна ліпити все, чого душа забажає. Малюки від цього в захваті, а вихователі та батьки радіють новому корисному інструменту для розвитку. Але що ж робити, коли фантазія закінчується? Щоб такого не сталося, ми підготували добірку з цікавими ідеями виробів із пластиліну для дітей!

1. Чарівні кульки

Поки дитина тільки освоює ази ліплення з пластиліну і ще важко уявляє, як робити складні фігури – навчи його скачувати кульки. А вже з них можна зробити таких зворушливих гусениць і бджілок або навіть цілий маленький зоопарк!

Чарівні кульки - Вироби із пластиліну для дітей

2. Кролик із пластиліну

Цей чарівний малюк точно йде в скарбничку найпростіших і водночас красивих виробів із пластиліну! Запропонуй дитині зробити цілу кролячу родину різних розмірів.

Кролик - Вироби із пластиліну для дітей

3. Панда

Маленька пандочка виглядає дуже акуратно та реалістично, а зробити її своїми руками – простіше простого! До речі, можна використовувати будь-які кольори та зібрати цілу армію барвистих фантастичних ведмедів.

Панда - Вироби із пластиліну для дітей

4. Равлик

Навіть якщо дитина вперше в житті взяла в руки пластилін, вона точно зможе зробити милій равлик. Для вусиків чудово підійдуть уламки зубочистки або дрібний декор для рукоділля.

Слимак - Вироби із пластиліну для дітей

5. Смішарики із пластиліну

Улюблений дитячий мультфільм з його навмисне спрощеним малюванням ніби створений для виробів. Можна зліпити всіх персонажів по черзі та вигадувати свої нові сюжети!

Смішарики - Вироби із пластиліну для дітей

6. Совенок

Коли малюк потренується робити совенка простіше, настав час перейти до більш складної схеми. Тут вже знадобиться більш тонка та акуратна робота – дуже корисно і для моторики, і для усидливості.

Совінок - Вироби із пластиліну для дітей