Бійцівські породи собак – назви та фото (каталог)


<Р> холодок пробігає по спині, коли ви зустрічаєте могутню бойову собаку в парку? Не вірте жовтій пресі – вони не кровожерливі монстри взагалі. Це справжні чотириногі лицарі – добрий, хоробре і самовіддано відданий своїй сім’ї. Ми розповімо тобі про 20 найсильніших бійцівських пород собак у світі – назви з фото додаються!

1. Американський бульдог (амбуль)

<Р> Ambul набагато сильніше і здоровіше, ніж його англійський колега. Він здатний поодинці впоратися з биком, а в спокійній обстановці перетворюється на милого та добродушного увальня. При правильному вихованні охоронні якості породи знаходять вираз у зворушливій турботі про господарів та їхніх дітей.

2. Американський пітбультер’єр

<Р> Назва породи походить від слова ями – ями для собачих боїв. Пітбуль природжений атлет з душею вічного цуценя і темперамент чемпіона заводний і веселий будинку, але нещадної в кільці. При зберіганні в квартирі, важливо, щоб направити невгамовну енергію собаки в правильному напрямку.

Американський пітбультер'єр - Бійцівські породи собак

3. Американський стаффордширський тер’єр (амстафф)

Невтомний спортсмен, блискучий інтелектуал і добродушний веселун – таке враження справляє вихований амстафф. Стаффордширські тер’єри легко дресируються і щосили намагаються догодити господарю. Іноді здається, ніби собака читає думки! Але мотивація має бути лише позитивною – насильство та грубість псують характер тварини.

Американський стаффордширський тер'єр, амстафф - Бійцівські породи собак

4. Англійський мастиф

Незважаючи на жахливий вигляд, ці собаки абсолютно незлобні та спокійні. Англійського мастифа мало що може вивести з рівноваги, але в небезпечній ситуації він не розгубиться і дасть відсіч кривднику.

Англійський мастиф - Бійцівські породи собак