Бійцівські породи собак – назви та фото (каталог)


<Р> холодок пробігає по спині, коли ви зустрічаєте могутню бойову собаку в парку? Не вірте жовтій пресі – вони не кровожерливі монстри взагалі. Це справжні чотириногі лицарі – добрий, хоробре і самовіддано відданий своїй сім’ї. Ми розповімо тобі про 20 найсильніших бійцівських пород собак у світі – назви з фото додаються!

1. Американський бульдог (амбуль)

<Р> Ambul набагато сильніше і здоровіше, ніж його англійський колега. Він здатний поодинці впоратися з биком, а в спокійній обстановці перетворюється на милого та добродушного увальня. При правильному вихованні охоронні якості породи знаходять вираз у зворушливій турботі про господарів та їхніх дітей.

2. Американський пітбультер’єр

<Р> Назва породи походить від слова ями – ями для собачих боїв. Пітбуль природжений атлет з душею вічного цуценя і темперамент чемпіона заводний і веселий будинку, але нещадної в кільці. При зберіганні в квартирі, важливо, щоб направити невгамовну енергію собаки в правильному напрямку.

Американський пітбультер'єр - Бійцівські породи собак

3. Американський стаффордширський тер’єр (амстафф)

Невтомний спортсмен, блискучий інтелектуал і добродушний веселун – таке враження справляє вихований амстафф. Стаффордширські тер’єри легко дресируються і щосили намагаються догодити господарю. Іноді здається, ніби собака читає думки! Але мотивація має бути лише позитивною – насильство та грубість псують характер тварини.

Американський стаффордширський тер'єр, амстафф - Бійцівські породи собак

4. Англійський мастиф

Незважаючи на жахливий вигляд, ці собаки абсолютно незлобні та спокійні. Англійського мастифа мало що може вивести з рівноваги, але в небезпечній ситуації він не розгубиться і дасть відсіч кривднику.

Англійський мастиф - Бійцівські породи собак

5. Аргентинський дог

Предки аргентинських догів супроводжували іспанських конкістадорів у бойових походах.Білий ідальго і в наші дні не втратив аристократичної гідності – собака дуже рідко подає голос і атакує безшумно. Аргентинські доги непохитно впевнені в собі і навіть уперті, але при цьому люблять своїх господарів і потребують уваги, ласки та заохочення.

Аргентинський дог - Бійцівські породи собак

6. Бордоський дог (французький мастиф)

Одна із найстаріших охоронних порід Європи родом з Аквітанського королівства. У Середні віки ці собаки охороняли м’ясні лавки і билися з биками на потіху публіці. Коли жорстоку забаву заборонили, лагідні та грайливі бордоси стали компаньйонами та друзями сім’ї, але не втратили охоронних якостей. Пес невідступно слідує за господарем і завжди готовий стати на його захист.

Бордоський дог, французький мастиф - Бійцівські породи собак

7. Буліпіт (американський буллі)

Наймолодша бійцівська порода, яка заявила про себе наприкінці минулого століття. У характері собаки-культуриста вдало поєднуються спортивний азарт пітбулю та прив’язливість бультер’єру. Коренастий присадкуватий пес з великим хоробрим серцем має багатирську силу, але спровокувати його на агресію вкрай складно.Самовладання собаки заслуговує на захоплення – заради улюбленого господарябулліпіт витерпить все!

Буліпіт, американський буллі - Бійцівські породи собак

8. Бульмастіф

В Англії 17-18 століття бульмастифи вистежували браконьєрів у угіддях лордів. Чудове чуття і сторожові якості породи високо цінуються в поліції та армії, а вдома це просто надійний друг та товариш в іграх. Боротьба за лідерство не в характері бульмастифу, але у нього про все на світі свою думку, яку він уперто обстоює. Переконати собаку можна лише терпінням, а не грубою силою!

Бульмастіф - Бійцівські породи собак

9. Бультер’єр

Малий, та удав – у цьому весь бультер’єр! Невеликий, але міцно збитий собака виявляє чудеса відваги, витривалості та завзятості, а потужна хватка дозволяє їй долати навіть переважаючого за силою супротивника. У мирному житті бультер’єр – енергійний, кмітливий та життєрадісний компаньйон, який прагне брати участь у всіх справах сім’ї.

Бультер'єр - Бійцівські породи собак

10.Іспанський мастиф

Навіть серед величезних молосів іспанський мастиф виглядає богатирем – собаки досягають у вазі 120–130 кілограмів. Собака цілком усвідомлює свою міць і не опускається до дріб’язкових чвар, але не дасть господаря в образу. З незнайомцями іспанський мастиф строгий і холодний, у родинному колі – веселий і грайливий. А ще неприступні велетні люблять дітей і прощають маленьким пустунам абсолютно все!

Іспанський мастиф - Бійцівські породи собак

11. Кавказька вівчарка

Грізний вигляд величезної кавказької вівчарки під стать суворій непідкупній вдачі. Відмінні охоронні якості роблять цю породу собак вірним захисником сім’ї та будинку, але за її розташування треба поборотися.

Кавказька вівчарка - Бійцівські породи собак

12. Ка де бо (мальорський бульдог)

Старовинна бійцівська порода собак потрапила до Іспанії з Балеарських островів. За старих часів де бо нарівні з тореадорами брали участь у кориді, а в наш час вони радують власників веселими проказами та легким сонячним характером. При цьому мальорський бульдог не втратив охоронних якостей – собака легко обсмикне хулігана і прожене непрошеного гостя з двору, не виявляючи надмірної агресії.

Ка де бо, мальорський бульдог - Бійцівські породи собак

13. Кане корсо

Стримані та незворушні на вигляд, при близькому знайомстві собаки породи кане корсо вражають ніжною прихильністю до господаря. До сторонніх вони ставляться насторожено, але не виявляють невмотивованої агресії. При грамотному дресируванні з кані корсо вийде чудовий охоронець. Собака легко навчається, добре прораховує ризики і у разі реальної загрози діє рішуче та блискавично.

Кані корсо - Бійцівські породи собак

14. Неаполітанський мастиф

Через значні габарити та безліч складок на морді неаполітанський мастиф здається моторошним вихідцем з пекла. В античному Римі предки грізних неаполітанців брали участь у гладіаторських боях та військових походах. Тисячоліття відбору врівноважили охоронний інстинкт і лють до ворога міцними нервами і поступливим характером породи. У колі сім’ї ці флегматичні гіганти добрі, лагідні та великодушні.

Неаполітанський мастиф - Бійцівські породи собак

15.Середньоазіатська вівчарка (алабай)

Алабай – національна гордість Туркменії та одна з найдавніших порід у світі. На собачих поєдинках відбирали найсильніших і найстійкіших бійців, які не побояться ні вовка, ні ведмедя. Про шляхетність породи ходять легенди: туркмени запевняють, що на рингу алабай не добиває поваленого супротивника. Собака захищатиме господаря до останньої краплі крові, але не зазнає грубості та несправедливості.

Середньоазіатська вівчарка, алабай - Бійцівські породи собак

16. Преса канаріо (канарський дог)

Брутальний красень канарський дог – втілення сили та гідності. Чуйний охоронець не підніматиме шум через дрібниці і атакуватиме першого зустрічного – порода славиться витримкою і розважливістю. При цьому настороженість не заважає преса канаріо радіти життю: собаки люблять грати з господарями і не проти повеселити з дітьми.

Преса канаріо, канарський дог - Бійцівські породи собак

17. Ротвейлер

Елегантний атлет, ревний охоронець і сорочка-хлопець з душею навстіж – багатогранний характер ротвейлера не перестає дивувати.З усіх бійцівських порід, мабуть, саме ротвейлер найбільш орієнтований на людину – це собака одного господаря, який готовий піти за ним у вогонь та у воду.

Ротвейлер - Бійцівські породи собак

18. Тибетський мастиф

Собака виглядом нагадує лева і тримається так само царственно, не турбуючи господарів даремно. Флегматичний і незалежний горець не любить суєти і вважає за краще вирішувати проблеми самостійно, не чекаючи команди. Людина має спочатку довести своє право наказувати – але не силою, а переконанням!

Тибетський мастиф - Бійцівські породи собак

19. Тоса-іну (тоса-токен, японський мастиф)

Єдина бійцівська порода собак із Японії бореться за технікою сумо – не рве і не тисне супротивника, а делікатно укладає його на лопатки. Тримається тварина з японською холоднокровністю – навіть у запалі поєдинку не видасть ні звуку. З господарем чотирилапий самурай ввічливий, запобіжний і стриманий, проте уникає бурхливих виливів почуттів.

Тоса-іну, тоса-токен, японський мастиф - Бійцівські породи собак

20. Філа бразілейро

У ряді країн філа оголошено поза законом або прирівняно до холодної зброї, але агресивність породи сильно перебільшена і найчастіше пов’язана з неправильним вихованням та недостатньою соціалізацією. У досвідчених та відповідальних руках філа – вірний страж домашнього вогнища та улюбленець дітлахів.

Філа бразілейро - Бійцівські породи собак