Що робити, якщо випадає волосся – причини та вирішення проблеми

Що робити, якщо випадає волосся: причини та вирішення проблеми

Волоси залишаються у ванній, на гребінці та на підлозі в якихось божевільних кількостях? На хвилі першої паніки здається, що це вирок. Але в більшості випадків проблему можна вирішити простими методами та краплею уваги. Не бійся, ми вже з’ясували, що робити, якщо випадає волосся!

Причини випадання волосся

Якщо волосся почало несподівано випадати у більшій кількості, ніж зазвичай – такий тип випадання називається дифузним і вважається жіночим. Алопеція або облисіння більш властива чоловікам, і найчастіше це генетичне питання. А те, що в побуті називають сезонним випаданням волосся, зазвичай відбувається через банальний авітаміноз – серйозний дефіцит вітамінів та мікроелементів.

Волоси можуть почати випадати через сильний стрес, негативний вплив ззовні або прийом специфічних медикаментів. Іноді причина в загостренні хронічних захворювань або інфекції. Впливають також запальні процеси, гормональний збій та стан організму загалом.

Причини - Що робити якщо випадає волосся

Способи боротьби з випаданням волосся

Звичайно, насамперед краще звернутися до лікаря-трихолога, який оцінить саме твою історію та підбере під неї лікування. Але якщо поки що не вдається викроїти час або ситуація не здається тобі настільки запущеною – спробуй ці методи!

1. Правильне харчування

Харчування безпосередньо впливає на стан організму. Відмовся від алкоголю, фастфуду, кави та зайвого цукру. Їж більше овочів, м’яса та птиці, і обов’язково випивай за день хоча б чотири склянки чистої води.

Правильне харчування - Що робити якщо випадає волосся

2. Вітамінні комплекси

Здоров’я волосся буквально йде зсередини, тому якщо проблема в авітамінозі (а саме він найчастіше зустрічається в міжсезоння), спробуй спеціальні вітамінні добавки. Зараз є багато комплексів для волосся, шкіри та нігтів, так що навіть не доведеться підбирати їх самостійно.