Зачіски до школи для підлітків – 20 легких ідей (покрокові фото)

Зачіски до школи для підлітків: 20 легких ідей

Постійне ходіння на уроки з хвостиком або кіскою – нічний жах для юних модниць. Адже хочеться чогось гарного, цікавого та різноманітного. І бажано, щоби можна було впоратися своїми руками, без перукарів чи стилістів. Спеціально для тебе ми зібрали 20 легких ідей зачісок до школи для підлітків!

1. Мальвінка із серцем

Милий і кумедний варіант мальвінки підійде романтичним дівчаткам-підліткам. Хто б міг подумати, що варто лише переплести пару пасм – і ось зовсім нова зачіска!

Мальвінка з серцем - Зачіски до школи для підлітків

2. Бант із волосся

Збери в хвіст пасмо побільше, зроби бублик, витягни половинки банта і оберни кінцем, що залишився. До речі, якщо потрібно прибрати волосся повністю – алгоритм такий самий!

Бант із волосся - Зачіски до школи для підлітків

3. Коса з хвостів

Зовні така зачіска нагадує щось середнє між вільною косою та хвостом. Стяни одне пасмо резинкою, перекрути її, і потім у неї ж продень наступну – кількість витків залежить від довжини волосся.

Коса з хвостів - Зачіски до школи для підлітків

4. Зібрана мальвінка

Переваг у такої мальвінки два: у особи зовсім не заважає волосся і її можна зібрати навіть на відносно коротку довжину. Відводь волосся назад тонкими пасмами, стягуй, перекручувати і просувати одну в іншу.

Зібрана мальвінка - Зачіски до школи для підлітків

5. Пучок із джгута

Ще один універсальний варіант для волосся завдовжки більший за середній. Збери хвіст (або кілька хвостів – щоб прибрати волосся повністю), переплети його джгутом і загорни в пучок по спіралі.

Пучок зі джгута - Зачіски до школи для підлітків

6. Високі ріжки

Така зачіска добре прибирає волосся, що стирчить, з потилиці і скронь. Збери два високі хвости і до кожного з них проплети колосок знизу вгору. Доплети кіску до кінця, скрути пучки-ріжки і закріпи кінчиком коси та невидимками.

Високі ріжки - Зачіски до школи для підлітків