Зачіски до школи для підлітків – 20 легких ідей (покрокові фото)

Зачіски до школи для підлітків: 20 легких ідей

Постійне ходіння на уроки з хвостиком або кіскою – нічний жах для юних модниць. Адже хочеться чогось гарного, цікавого та різноманітного. І бажано, щоби можна було впоратися своїми руками, без перукарів чи стилістів. Спеціально для тебе ми зібрали 20 легких ідей зачісок до школи для підлітків!

1. Мальвінка із серцем

Милий і кумедний варіант мальвінки підійде романтичним дівчаткам-підліткам. Хто б міг подумати, що варто лише переплести пару пасм – і ось зовсім нова зачіска!

Мальвінка з серцем - Зачіски до школи для підлітків

2. Бант із волосся

Збери в хвіст пасмо побільше, зроби бублик, витягни половинки банта і оберни кінцем, що залишився. До речі, якщо потрібно прибрати волосся повністю – алгоритм такий самий!

Бант із волосся - Зачіски до школи для підлітків

3. Коса з хвостів

Зовні така зачіска нагадує щось середнє між вільною косою та хвостом. Стяни одне пасмо резинкою, перекрути її, і потім у неї ж продень наступну – кількість витків залежить від довжини волосся.

Коса з хвостів - Зачіски до школи для підлітків

4. Зібрана мальвінка

Переваг у такої мальвінки два: у особи зовсім не заважає волосся і її можна зібрати навіть на відносно коротку довжину. Відводь волосся назад тонкими пасмами, стягуй, перекручувати і просувати одну в іншу.

Зібрана мальвінка - Зачіски до школи для підлітків

5. Пучок із джгута

Ще один універсальний варіант для волосся завдовжки більший за середній. Збери хвіст (або кілька хвостів – щоб прибрати волосся повністю), переплети його джгутом і загорни в пучок по спіралі.

Пучок зі джгута - Зачіски до школи для підлітків

6. Високі ріжки

Така зачіска добре прибирає волосся, що стирчить, з потилиці і скронь. Збери два високі хвости і до кожного з них проплети колосок знизу вгору. Доплети кіску до кінця, скрути пучки-ріжки і закріпи кінчиком коси та невидимками.

Високі ріжки - Зачіски до школи для підлітків

7. Пучок із колоском

Це дуже ошатна і оригінальна, але досить складна зачіска, тому доведеться потренуватися. Збери волосся у високий хвіст, залишивши широке пасмо спереду, і обплітай його навколо колоском.

Пучок з колоском - Зачіски до школи для підлітків

8. Хвіст навиворіт

Ще одна проста зачіска до школи, яка підходить на середнє та довге волосся – тільки кількість витків буде різною. Збери хвіст і ще раз стягни його нижче, пропусти кінець через петлю і повтори знову.

Хвіст навиворіт - Зачіски до школи для підлітків

9. Коса з коси

Дуже густе волосся складноприбрати в зачіску, адже вони об’ємні та важкі. Заплети від скронь коси, з’єднай їх на потилиці і доплети до кінця. Інші пасма розділи навпіл, заплети ще дві коси і переплети їх між собою.

Коса з коси - Зачіски до школи для підлітків

10. Мальвінка з обручем

Щоб волосся з мальвінки не вибивалося, краще притиснути його таким імпровізованим обручем. Усього треба заплести з обох боків дві коси і акуратно підвернути їх ззаду.

Мальвінка з обручем - Зачіски до школи для підлітків

11. Пучок із вузлів

Це один із найпростіших пучків, який теж легко зробити своїми руками за пару хвилин. Головне – добре розчеши волосся, відділи однакові пасма, як на колосок, а далі просто зв’язуй його вузлами.

Пучок із вузлів - Зачіски до школи для підлітків

12.Пишний хвіст із обсягом

Щоб хвіст не був надто прилизаним, відділи два тонкі пасма, скрути їх легким джгутом і стягни на мальвінку. Максимально розслаб і розпуши їх, і тільки потім збирай хвіст.

Пишний хвіст з об'ємом - Зачіски до школи для підлітків

13. Пучок у вигляді квітки

Справді, акуратний пучок із розслабленої коси нагадує квітку з пелюстками. Для ще більшого об’єму спочатку один раз протягніть хвіст через петлю.

Пучок у вигляді квітки - Зачіски до школи для підлітків

14. Мальвінка зі джгутами та тонкими кісками

Окрім того, що це ще один оригінальний різновид мальвінки, в тонкі кіски відмінно забираються вічно стирчить волосся на скронях. Основні пасма скрути легким джгутом на пару витків, і потім оберни їх кісками.

Мальвінка зі джгутами та тонкими кісками - Зачіски до школи для підлітків

15. Коса для короткого волосся

Короткі стрижки неможливо повністю зібрати, але іноді треба прибрати волосся від обличчя. З цим впорається широка кіска-колосок від пробору по скроні та за вухо.

Коса для короткого волосся - Зачіски до школи для підлітків

16. Звичайна коса з обсягом

Часто на прямому волоссі звичайна коса виглядає дуже прилизаною та тонкою. Щоб цього не було, починай плести її від верхівки, а верхні пасма зачеши назад з легким начосом.

Звичайна коса з об'ємом - Зачіски до школи для підлітків

17. Асиметричний хвіст

Хвіст збоку так само відмінно збирає волосся, але виглядає набагато цікавіше звичайного. Щоб пасма не стирчали, збери їх частинами, і кожну вивертай через петлю для об’єму.

Асиметричний хвіст - Зачіски до школи для підлітків

18. Короткий хвіст із кісками

Коротке волосся складно зібрати в хвіст, щоб пасма в обличчя і на маківці до нього дотяглися. Але можна заплести два вільні колоски від чола, і вже їх сколити на потилиці.

19. Хвіст вузлом

Довге пряме волосся можна зібрати в красивий хвіст навіть зовсім без гумки. Достатньо розділити волосся на дві пасма, зв’язати його двічі-тричі і розправити.

Хвіст вузлом - Зачіски до школи для підлітків

20. Ошатний пучок

Хоч готовий пучок і здається складним, насправді це лише дві кіски, які йдуть у вільний джгут. А вже джгут можна закручувати і заколювати, як заманеться!

Ошатний пучок - Зачіски до школи для підлітків