Цибулинні кімнатні квіти – фото, назви та описи (каталог)

Цибульні кімнатні квіти: фото, назви та описи (каталог)

Цибулинні рослини вражають різноманітністю форм та забарвлень. Вони довго і безперервно цвітуть протягом усього сезону, відмінно адаптуються до несприятливих умов і легко проростають знову, навіть якщо скинули листя. У цьому каталозі ми зібрали найкрасивіші цибулинні кімнатні квіти з фото, назвами та описами!

1. Гіацинт

Весняна класика розпускається у квартирі однієї з перших. Після цвітіння потрібно зрізати стебло до самої землі та прибрати квітку до наступного сезону у прохолодне темне місце.

Гіацинт

2. Еухаріс

У еухаріса велике соковите листя та великі білосніжні квіти з виразним ароматом. При комфортній кімнатній температурі та регулярному поливі він цвіте кілька разів на рік.

Еухаріс

3. Бовея

З великої цибулини ростуть довгі хитромудрі стебла, які можуть спокійно звисати з вазону. Бовея – сукулент, так що вона не тільки незвичайна, а й вкрай невибаглива.При низьких температурах взимку стебла можуть відмирати, але навесні знову зростуть.

Бовея

4. Спрекелія

Ця розкішна декоративна квітка ще називають «лілією ацтеків», і за наданням народи Мексики використовували її в ритуалах. Червоні бархатисті пелюстки трохи нагадують орхідеї. Спрекелія потребує щорічного оновлення грунту.

Спрекелія

5. Зантедеська

Зантедеська – це калла з високою прямою квітконосою і ніжною квіткою. Кущ досить швидко і інтенсивно розростається, і в деяких випадках листя може виростати до метра. Зантедескій погано переносить температурні коливання.

Зантедеська

6. Гіппеаструм

Гіппеаструм люблять за великі декоративні квіти діаметром до 20 см і найцікавіших кольорів. Є десятки селекційних сортів із гарними малюнками. Під час активного росту рослина потребує регулярного поливу через піддон, тепле та сонце.

Гіппеаструм