Види кактусів – фото, назви та описи (каталог)

Види кактусів: фото, назви та описи (каталог)

Кактуси – різноманітна родина, представники якої бувають зовсім не схожі між собою. Домашні та дикі, колючі, квітучі – які завгодно. Ми зібрали великий каталог найпопулярніших видів кактусів та розбили його на розділи з описами та фотографіями. Все для твоєї зручності!

Домашні кактуси

Ті самі домашні улюбленці, які прикрашають столи та підвіконня у всьому світі. Вони невибагливі, рідко потребують поливу і не завдають власникам особливого клопоту.

Цереус

Ці популярні кактуси витягуються красивою ефектною свічкою. У домашніх умовах зазвичай вирощують перуанські сорти, які досягають приблизно 50 см заввишки, але іноді й більше.

Цереус

Нотокактус

Красивий кулястий або циліндричний кактус з різною товщиною та формою стебел залежно від сорту. Нотокактус дуже повільно зростає, тому підійде тим, хто не хоче постійно займатися пересадками.

Нотокактус

Гімнокаліціум

Акуратний кулястий кактус, густо вкритий великими колючками. У квартирі він зростає до 30 см і згодом починає активно цвісти. Це хороший невибагливий варіант для новачків!

Гімнокаліціум

Хамецереус

Кустистий кактус з тонкими і густо покритими колючками пагонами швидко розростається в довжину та вшир. Він рясно цвіте великими червоними квітами, а окремі сорти хороші для ампельного вирощування.

Хамецереус

Ребуція

Навіть дорослі екземпляри ребуції зовсім крихітні – до 10 см у діаметрі, а то й до 5 см. А ось бутони у них дуже великі та яскраві, причому можна навіть добитися повторного цвітіння.

Ребуція

Трихоцереус

Цей вид цереусів відрізняється дуже запашними білими кольорами лійчастої форми. Діаметр розпущених бутонів іноді сягає 20 см. Втечі – зелені або жовті.

Трихоцереус