Види орхідей – назви, фото та описи (каталог)

Види орхідей: назви, фото та описи (каталог)

Багато хто досі побоюється заводити будинки орхідеї через гарне екзотичне цвітіння. Здається, що вони повинні бути дуже примхливими та вимогливими, але це зовсім не так, а ще дуже залежить від конкретного сорту. Тому ми підготували для тебе великий каталог видів орхідей із назвами та фото!

1. Фаленопсис

Мабуть, найпопулярніший різновид орхідей для домашнього вирощування. Витончений теплолюбний сорт віддає перевагу розсіяному світлу і легко переносить спеку. Між поливами субстрат має просихати повністю.

Фаленопсис

2. Цимбідіум

Витончена висока орхідея привертає увагу цікавою формою бутонів і довгим гострим листям. Це один із найстійкіших сортів, який часто вирощують для букетів.

Цимбідіум

3. Ванда

Насамперед цей вид привертає увагу великою кількістю цікавих кольорів. Червоні, помаранчеві, сині та фіолетові відтінки химерно переплітаються у різних комбінаціях.Ванде обов’язково потрібне яскраве світло та свіже повітря.

Ванда

4. Аганізія

Залежно від конкретного підвиду аганізію може бути блакитною або кремовою. Ця орхідея не переносить пряме сонячне проміння, зате любить високу температуру від 25 градусів.

Аганізія

5. Мільтонія

Це один із улюблених видів селекціонерів, тому що на його основі виходять дивовижні гібриди. Ароматні квіти здаються ще яскравішими на тлі сірого листя. А ще мільтонія довго цвіте!

Мільтонія

6. Каттлея

Великі ароматні квіти пофарбовані у всі відтінки від білого до темного фіолетового. Але врахуй, що каттлея дійсно примхлива і вимагає дотримання суворого режиму, тому навряд чи підійде новачкам.

Каттлея

7. Зігопеталум

Зигопеталум можна назвати беззаперечним лідером серед екстравагантних кольорів та незвичайних візерунків. При цьому орхідея зовсім не примхлива і не вибаглива до температури, вологості та навіть освітлення.

Зігопеталум