Кімнатні рослини – фото та назви (каталог)

Кімнатні рослини: фото та назви (каталог)

Зелений куточок у будинку приносить полегшення у спекотні дні, наповнює кімнату свіжістю і просто тішить око. Але кімнатних рослин дуже багато, і вони дуже різноманітні. Що ж вибрати та на що звернути увагу? Ділимося добіркою на всі випадки життя з назвами та фото!

Корисні кімнатні рослини

Ми цінуємо кімнатні вазони не лише за красу, а й за користь, яку вони приносять. Чисте повітря, здоровий мікроклімат, менше пилу та зниклі мігрені – все це цілком можливо!

Алое

Алое широко використовують у медицині, косметології та побуті для лікування ран, опіків та запалень. Його сік по-справжньому цілющий, а сама рослина потребує лише періодичного поливу.

Алое - Корисні кімнатні рослини

Каланхое

Найближчий «колега» алое за лікарськими можливостями – це каланхое з таким самим корисним і незамінним соком. Крім того, що він вимагає лише мінімального догляду, його ще й дуже легко розмножувати.

Каланхое - Корисні кімнатні рослини

Сансевієрія

Листя сансевієрії швидко розростаються і вважаються чудовим природним антисептиком. Сік рослини використовують для зупинки крові та швидкого загоєння ран.

Сансевієрія - Корисні кімнатні рослини

Фікус

Окрім того, що фікуси швидко та густо розростаються, а потім – чудово очищають повітря, вони ще й відтягують на себе пил. Широке шкірясте листя легко протерти ганчіркою, зате поверхні навколо набагато чистіше.

Фікус - Корисні кімнатні рослини

Фіалка

У звичайної декоративної фіалки є одна дуже цінна властивість – вона добре очищає та зволожує повітря, а це справжня знахідка для кухні!

Фіалка - Корисні кімнатні рослини

Герань

Хоча у герані і досить специфічний аромат, але він дуже корисний для нервової системи.Запах герані допоможе розслабитися, позбутися стресу та неврозів, нормально спати ночами.

Герань - Корисні кімнатні рослини