20 найкращих серіалів про кохання

20 найкращих серіалів про кохання

Популярні сюжети змінюються рік у рік. Детективи змінюють супергероїку, і навпаки, антиутопії та драми постійно змагаються з комедіями, а фентезійні історії – з реальними. Вічною залишається лише одна тема. Тож зібрали для тебе 20 найкращих сучасних серіалів про кохання!

1. Сучасне кохання (2019)

Антологія любовних історій ґрунтується на реальних публікаціях у колонці The New York Times. У серіалі знялися Енн Хетеуей, Дев Патель, Джулія Гарнер, Олівія Кук, Ендрю Скотт та інші.

Сучасне кохання - Найкращі серіали про кохання

2. Кохання (2016)

Серіал від Нетфлікс – історія молодих людей, які пережили розставання, але все ще мріють про велике та світле кохання. Щоправда, їхнє життя складається не так, як хотілося б. У ролях – Гілліан Джейкобс та Пол Руст.

Кохання - Найкращі серіали про кохання

3.Це ми (2016)

До дня народження чоловіка Джека (Майло Вентимілья) Ребекка (Менді Мур) народжує йому трьох дітей, але третє маля помирає. І тоді пара вирішує усиновити одну дитину. Серіал розповідає історію «Великої трійки» Кевіна, Кейт та Рендалла та їхніх батьків.

Це ми - Найкращі серіали про кохання

4. Коханці (2014)

Ноа (Домінік Вест) – письменник та шкільний вчитель, щасливий у шлюбі та має чотирьох дітей. Елісон (Рут Вілсон) – молода офіціантка, яка намагається врятувати шлюб після трагедії. Що вони мають спільного?

Коханці - Найкращі серіали про кохання

5. Ти – втілення вади (2014)

Комединий серіал розкриває непрості стосунки між егоцентричним письменником Джиммі (Кріс Гір) та піарщицею Гретхен (Ая Кеш), яка тяжіє до саморуйнування. На тебе чекає 5 сезонів захоплюючих перипетій.

Ти втілення пороку - Найкращі серіали про кохання

6.Нитки долі (2013)

Молода Сіра (Адріана Угарте) працює в ательє матері і збирається заміж незадовго до революції 1936 року. Але несподівано для всіх вона без пам’яті закохується в афериста і їде з ним до Марокко.

Нитки долі - Найкращі серіали про кохання