Як робити макіяж обличчя поетапно: фото, картинки і відео уроки з ютуба

Дівчата завжди хочуть виглядати привабливо, і для цього прагнуть поліпшити колір свого волосся, довжину вій і, звичайно, часто намагаються робити макіяж обличчя. Адже з допомогою косметики дівчина може підкреслити красу своїх губ або очей. Отже, у житті будь-якої дівчини настає момент, коли вона починає думати про те, як робити макіяж обличчя поетапно. Тобто дівчина хоче навчитися правильно наносити косметику на ту чи іншу зону. Для цього використовуються різноманітні допоміжні матеріали.

Найпопулярнішими серед навчальних матеріалів є відео уроки. Відео урок допоможе наочно пояснити, як і що робити. Наприклад, якщо говорити про нанесення тіней, то відео підкаже, які тіні і на яку зону століття нанести, щоб це виглядало красиво і естетично. Також відео в ютуб допоможуть підібрати поєднуються кольори, щоб марно не проводити експериментів.

Є такі уроки в інтернеті і журналах, які розповідають, як робити поетапний макіяж за допомогою фото. Такі допоміжні матеріали можуть не дати бажаного ефекту, так як сприйняття фотографій трохи інше. Дівчина не може зрозуміти, яким чином наносилася підводка або туш.

Для дівчаток дуже важливо навчитися правильно і красиво фарбуватися. Адже є такі дні, коли без макіяжу не обійтися (свята, вечірки, урочисті заходи).

Тому потрібно знати деякі основи правильного макіяжу. Наприклад, що перед нанесенням тонального крему або пудри необхідно нанести крем нетовстим шаром, який спеціально призначений для нанесення перед макіяжем. Після цього дати крему вбратися в шкіру, протягом 5-10 хвилин.

Візажисти не рекомендують наносити разом і тональний крем і пудру, краще вибрати щось одне. І обов’язково матуючі кошти підбирати під тон шкіри. Тому що якщо тональний крем буде темніше або світліше, це буде виглядати некрасиво, так як колір шкіри на шиї буде видавати справжній її колір.

Після нанесення пудри або тонального крему варто перейти до нанесення тіней на верхню або нижню повіку. При цьому під очі краще підкласти або папір, або суху серветку, так як тіні можуть обсипатися, і щоки після цього будуть блищати.

Колір тіней вибирається, виходячи з приводу, який послужив для нанесення макіяжу. Якщо це вечірній захід, тіні можуть бути яскравого кольору, якщо денний, кольори повинні бути трохи блідіше, а якщо повсякденний макіяж, то можна і зовсім обійтися без допомоги тіней.

Після того, як тіні нанесені, можна приступати до вій і підводці. Вії звичайно фарбують чорною тушшю, точно також і підводку використовують чорного кольору (рідше інших кольорів). Верхні вії фарбуються товстим шаром, а нижнє ледве помітно збільшують, так як і їх нафарбувати товстим шаром, вони можуть стикатися з шкірою обличчя і залишати слід. І взагалі, у макіяжі слід дотримуватися природності. В реальному розмірі нижні вії невеликі, отже, і фарбувати потрібно зовсім небагато.

Після процедури з віями можна перейти до брів, якщо є така необхідність. Зазвичай брови фарбують спеціальним олівцем, чорного або коричневого кольору.

Після цього можна приступати до рум’янам, раніше їх наносити немає сенсу, тому що якщо трапиться якийсь казус з віями або тінями, їх доведеться змити. З рум’янами головне – не переборщити. Реальний рум’янець не дуже яскравий, тому рум’яна наносяться в невеликій кількості, з допомогою кисті, з боків щік навскіс.

І останнім штрихом в нанесенні макіяжу губи. Тут вибір буде між помадою та блиском. Колір дівчина вже сама підбирає індивідуально. Якщо вибір з двох варіантів стає важким, можна подумати, для чого саме фарбуються губи. Якщо дівчина весь вечір буде їсти і пити, то краще нафарбувати губи блиском. Якщо ж захід серйозний, і стиль дівчата більш жіночний і серйозний, то можна використовувати помаду.

За своїм бажанням дівчина може обводити контур губ спеціальним олівцем або не обводити. Олівець для губ дає ефект збільшення губ.

Якщо дотримуватися такої схеми нанесення косметики, візажисти говорять, що макіяж буде виглядати ідеально.

Найголовніше – дівчина щовечора повинна чистити шкіру обличчя за допомогою спеціальних тоніків і мицелярной води, також за допомогою засобу для зняття макіяжу. Ні в якому разі не можна мити обличчя з милом, якщо воно не призначене для вмивання.

Якщо правильно стежити за шкірою обличчя, іноді може і не знадобитися макіяж, так як природна краса буде краще будь-якої косметики. Якщо з’являються проблеми зі шкірою, можна проконсультуватися з косметологом або з лікарем (дермтологом). У будь-якому випадку, не варто затягувати з походом до фахівця, якщо є явні проблеми зі шкірою обличчя.

Якщо правильно доглядати за шкірою обличчя і правильно робити макіяж, то дівчина буде виглядати, як з картинки, ідеальною і красивою.