Як кинути палити самостійно: 14 легких способів

Як кинути палити: 14 найлегших способів

Спроби відмовитися від сигарет часто розтягуються на роки. І справа не без бажання, адже організм настільки сильно звикає до згубної пристрасті, що не хоче нічого міняти. Навіть коли йдеться про твоє здоров’я, довголіття і хороше самопочуття. Добре, що вже є безліч способів, як легко кинути палити – ділимося найкращими з них!

1. Підрахунки

Записуй вартість кожної купленої пачки цигарок і підрахуй точно, скільки грошей витрачаєш на тиждень чи місяць. Є спеціальні додатки, в яких можна відзначати кожну невикурену сигарету – і вони вирахують економію. Мало що є настільки сильним мотиватором як точна оцінка своїх витрат.

Підрахунки - Як кинути палити

2. Кава та алкоголь

Купанка ранкової кави, келих вина або трохи віскі – вічні супутники сигарети. Якщо не можеш різко відмовитися від ритуалів, спочатку заборони собі поєднувати. Кава – окремо, а цигарка – окремо! Ось побачиш, ти рідше вживатимеш і те, і те!

Кава та алкоголь - Як кинути палити

3. Покупки про запас

Відразу відмовся від оптових закупівель цигарок блоками про запас. Купуй нову пачку тільки коли стара повністю закінчиться. Більше ніякого «ще є кілька штук, але куплю сьогодні, щоб завтра не виходити в магазин»!

Покупки про запас - Як кинути палити

4. Признач дату

Якщо ти любиш планування та чіткий розклад – признач дату, коли кинеш курити. Познач її в календарі та внеси до списку справ нарівні з робочими та домашніми завданнями. Так більше не вдасться починати з понеділка.

Признач дату - Як кинути палити

5. Забери тригери

Навколо тебе не повинно бути нескінченних запальничок, сірників та попільничок. Тут працює той самий принцип, що і з непотрібними спонтанними покупками прямо на касі супермаркету. Поки ми не бачимо чогось і не згадуємо про нього – ймовірність того, що ця річ знадобиться у рази нижче.

Прибери тригери - Як кинути палити