10 найкращих безкоштовних антивірусів – завантажити

Топ-10 найкращих безкоштовних антивірусів

З кожним роком шахраї вигадують все більше хитромудрих способів, як отримати доступ до чужих комп’ютерів. Достатньо один раз випадково завантажити не той файл або перейти не за тим посиланням – і не оберешся проблем. Саме тому завжди потрібний гарний і функціональний захист. Ділимося 10 найкращими безкоштовними антивірусами з посиланнями на завантаження!

1. Avast Free Antivirus

Avast – найпопулярніший безкоштовний антивірус з величезною кількістю додаткових функцій і плагінів. Він дуже гнучкий і легко налаштувати під свої завдання. Наприклад, розвантажувати непотрібні завдання під час запуску гри, щоб зберегти ресурси. З недоліків – велика кількість реклами та нав’язливі запити оновити програму до платної версії.

Офіційний сайт: https://www.avast.ru

Avast Free Antivirus - Найкращі безкоштовні антивіруси

2. AVG AntiVirus Free

AVG – дуже проста програма з відмінним сканером та зручним інтерфейсом. Вона добре поєднується з іншими антивірусами та плагінами для комплексного захисту.AVG AntiVirus Free тонко і точно визначає, де потрібно зреагувати, а що пропустити, але іноді це впливає на продуктивність.

Офіційний сайт: https://www.avg.com

AVG AntiVirus Free - Найкращі безкоштовні антивіруси

3. Comodo Internet Security

Потужна комплексна програма для комп’ютера та браузера гнучко налаштовується під завдання користувача. Можна навіть змінювати теми оформлення, хоч і доведеться попітніти, щоби розібратися. Є батьківський контроль, “пісочниця” для безпечної перевірки загроз та інші корисні опції. Але у Comodo не найкращі бази даних серед безкоштовних антивірусів.

Офіційний сайт: https://comodo.com

Comodo Internet Security - Найкращі безкоштовні антивіруси

4. Kaspersky Security Cloud Free

Антивірус Касперського – старе, добре відоме та перевірене роками рішення. Він не знижує продуктивність, оперативно відправляє шкідливі файли на карантин і дуже легко користуватися ним. Найважливіший недолік – кілька сумнівних історій щодо використання даних користувача.

Офіційний сайт: https://kaspersky.ru/free-cloud-antivirus

Kaspersky Security Cloud Free - Найкращі безкоштовні антивіруси

5. Bitdefender Antivirus Free

Простий і практичний антивірус абсолютно невибагливий до ресурсів комп’ютера. У нього дуже мало додаткових опцій, але бази вистачає більшість повсякденних завдань. Bitdefender відмінно блокує небезпечні файли до того, як почнеться завантаження, коли багато інших програм спрацьовують лише при відкритті.

Офіційний сайт: https://bitdefender.com

Bitdefender Antivirus Free - Найкращі безкоштовні антивіруси

6. Panda Free Antivirus

Довгий час найпопулярнішим антивірусом для домашнього використання був саме Panda. Додатково програма аналізує зовнішні накопичувачі і знаходить сумнівне програмне забезпечення, яке при цьому не є вірусом. Але бувають складнощі із продуктивністю системи.

Офіційний сайт: https://pandasecurity.com

Panda Free Antivirus - Найкращі безкоштовні антивіруси

7. Avira Free Security Suite

СередБагатофункціональних безкоштовних антивірусів особливе місце займає Avira із широким спектром додаткових опцій. Програма допомагає з пошуком уразливостей, підключенням VPN, оновленням, збереженням паролів та персональних даних. З недоліків – деяка повільність та складний інтерфейс.

Офіційний сайт: https://www.avira.com

Avira Free Security Suite - Найкращі безкоштовні антивіруси

8. Malwarebytes Free

Це не зовсім антивірус, а скоріше програма-ліки, щоб знайти і заблокувати шкідливі файли, що вже потрапили на комп’ютер. На відміну від багатьох аналогів, Malwarebytes не займається самодіяльністю і запитує про кожен файл окремо. У програми вузький функціонал і вона не підходить для захисту в реальному часі, але ідеально справляється зі своїм завданням.

Офіційний сайт: https://malwarebytes.com

Malwarebytes Free - Найкращі безкоштовні антивіруси

9. Dr.Web CureIt

Ще одна утиліта, яка використовується для швидкого сканування комп’ютера щодо існуючих загроз. Dr.Web CureIt не потрібно встановлювати – досить одразу запустити файл.Утиліти не мають додаткових функцій, але вона допомагає, якщо комп’ютер серйозно заражений, і скористатися інсталятором не виходить.

Офіційний сайт: https://free.drweb.ru

Dr.Web CureIt - Найкращі безкоштовні антивіруси

10. Sophos Home

Програма ефективно блокує нові загрози, яких ще немає у базі. Виходить свого роду гра на випередження, але це може сповільнювати комп’ютер. Безкоштовний функціонал Sophos Home обмежений, хоча додаткові опції можна спробувати у рамках пробного періоду.

Офіційний сайт: https://sophos.com

Sophos Home - Найкращі безкоштовні антивіруси