10 найкращих безкоштовних антивірусів – завантажити

Топ-10 найкращих безкоштовних антивірусів

З кожним роком шахраї вигадують все більше хитромудрих способів, як отримати доступ до чужих комп’ютерів. Достатньо один раз випадково завантажити не той файл або перейти не за тим посиланням – і не оберешся проблем. Саме тому завжди потрібний гарний і функціональний захист. Ділимося 10 найкращими безкоштовними антивірусами з посиланнями на завантаження!

1. Avast Free Antivirus

Avast – найпопулярніший безкоштовний антивірус з величезною кількістю додаткових функцій і плагінів. Він дуже гнучкий і легко налаштувати під свої завдання. Наприклад, розвантажувати непотрібні завдання під час запуску гри, щоб зберегти ресурси. З недоліків – велика кількість реклами та нав’язливі запити оновити програму до платної версії.

Офіційний сайт: https://www.avast.ru

Avast Free Antivirus - Найкращі безкоштовні антивіруси

2. AVG AntiVirus Free

AVG – дуже проста програма з відмінним сканером та зручним інтерфейсом. Вона добре поєднується з іншими антивірусами та плагінами для комплексного захисту.AVG AntiVirus Free тонко і точно визначає, де потрібно зреагувати, а що пропустити, але іноді це впливає на продуктивність.

Офіційний сайт: https://www.avg.com

AVG AntiVirus Free - Найкращі безкоштовні антивіруси

3. Comodo Internet Security

Потужна комплексна програма для комп’ютера та браузера гнучко налаштовується під завдання користувача. Можна навіть змінювати теми оформлення, хоч і доведеться попітніти, щоби розібратися. Є батьківський контроль, “пісочниця” для безпечної перевірки загроз та інші корисні опції. Але у Comodo не найкращі бази даних серед безкоштовних антивірусів.

Офіційний сайт: https://comodo.com

Comodo Internet Security - Найкращі безкоштовні антивіруси