Що робити, якщо не вмикається телефон

Що робити, якщо не вмикається телефон

Смартфон лежить у руці мертвою цеглою, і ти вже подумки підраховуєш витрати на ремонт чи покупку нового? Не поспішай, є 10 прийомів і секретів, що робити, якщо телефон не вмикається. Можливо, один із них допоможе реанімувати і твій мобільний!

1. Примусове перезапуск

Іноді смартфон зависає, не реагує на кнопки та екран залишається темним. Зовні здається, що він просто не вмикається, але взагалі пристрій працює. Спробуй примусовий перезапуск за допомогою клавіш – найчастіше потрібно одночасно затиснути кнопку блокування гучністю.

Примусовий перезапуск - Що робити, якщо не вмикається телефон

2. Охолодження або нагрівання

Якщо телефон вимкнувся і відмовляється оживати на сильній спеці або в холод – не поспішай панікувати. Сучасні смартфони набагато гірші за старі кнопкові моделі реагують на різкі температурні перепади. На морозі вони розряджаються на очах, а в спеку перегріваються. У такому разі спробуй увімкнути пристрій ще раз удома, коли умови стабілізуються.

Охолодження або нагрівання - Що робити, якщо не включається телефон

3. Перевірка заряджання

Можливо, проблема не в телефоні, а в зарядці, і тоді він просто сів. Вставте шнур живлення в розетку та пристрій, і подивися, чи є «ознаки життя». Почекай хвилин десять, тому що якщо смартфон розряджений критично, йому потрібен час.

Перевірка зарядки - Що робити, якщо не вмикається телефон

4. Перевірка кабелю та блоку живлення

Якщо телефон не реагує після попереднього способу, перевірте його з іншим кабелем, розеткою та блоком живлення. Можливо, тобі просто час купити новий USB-шнур.

Перевірка кабелю та блоку живлення - Що робити, якщо не вмикається телефон

5. Перевірка зарядного гнізда

Якщо роз’єм засмічився або пошкодився, телефон не заряджатиметься з будь-яким кабелем.Деякі моделі відразу ж вимикаються, якщо зачепити роз’єм занадто сильно – наприклад, випадково спробувати вставити шнур не тією стороною. Пил можна самостійно вичистити пензликом, а ось із серйозними поломками доведеться йти в сервіс.

Перевірка зарядного роз'єму - Що робити, якщо не вмикається телефон