Значення імені Тетяна – характер та доля, що означає

Значення імені Тетяна: характер і доля

Характер Тетяни – торжество протиріч, які створюють дивовижну гармонію. Значення імені сповна розкриває його суть: Таня майстерно відбудовує себе та своє життя. Але яка доля їй уготована в сім’ї, коханні та кар’єрі? Розповідаємо!

Походження і що означає ім’я Тетяна

Якщо перекладати ім’я дослівно, Тетяна – та, яка створює та затверджує. Найточнішим значенням буде «упорядниця», і саме так Тетяна влаштовує своє життя у найскладніших та найвідповідальніших професійних сферах. Вона не боїться труднощів, має високий інтелект і вимоглива до себе та оточення.

Характер Тетяни

Прямолінійність, рішучість і цілеспрямованість – це Тетяна. І саме ці якості можуть обертатися докорінно по-різному, залежно від ситуації. Є думка, що Тані надано здібності ясновидіння завдяки вражаючій інтуїції.

Сильні сторони

У житті Тетяна дуже відкрита, весела, приємна та приваблива, з тонким почуттям гумору. Вона звикла покладатися на свої відчуття та передчуття, і практично ніколи в них не помиляється. При легкості та простоті, у Тані дуже сильна воля, придушити яку практично неможливо.

Слабкі сторони

Інтуїтивні Тетяни дуже гнучко підлаштовуються під обставини, тому можуть бути мінливими. З віком вони стають зовсім безапеляційними та впертими, так що сперечатися майже неможливо. Імовірність того, що Таня, впевнена у своїй правоті, послухає пораду або піддасться переконанням – практично нульова.

Характер - Значення імені Тетяна

Тетяна у повсякденному житті

У Тетяни чудові лідерські та організаторські якості. З неї буде чудовий активіст, громадський діяч, а з віком і викладач. Вона не боїться рішуче братися за будь-які сфери та напрямки – і досягає успіху.