Значення імені Тетяна – характер та доля, що означає

Значення імені Тетяна: характер і доля

Характер Тетяни – торжество протиріч, які створюють дивовижну гармонію. Значення імені сповна розкриває його суть: Таня майстерно відбудовує себе та своє життя. Але яка доля їй уготована в сім’ї, коханні та кар’єрі? Розповідаємо!

Походження і що означає ім’я Тетяна

Якщо перекладати ім’я дослівно, Тетяна – та, яка створює та затверджує. Найточнішим значенням буде «упорядниця», і саме так Тетяна влаштовує своє життя у найскладніших та найвідповідальніших професійних сферах. Вона не боїться труднощів, має високий інтелект і вимоглива до себе та оточення.

Характер Тетяни

Прямолінійність, рішучість і цілеспрямованість – це Тетяна. І саме ці якості можуть обертатися докорінно по-різному, залежно від ситуації. Є думка, що Тані надано здібності ясновидіння завдяки вражаючій інтуїції.

Сильні сторони

У житті Тетяна дуже відкрита, весела, приємна та приваблива, з тонким почуттям гумору. Вона звикла покладатися на свої відчуття та передчуття, і практично ніколи в них не помиляється. При легкості та простоті, у Тані дуже сильна воля, придушити яку практично неможливо.

Слабкі сторони

Інтуїтивні Тетяни дуже гнучко підлаштовуються під обставини, тому можуть бути мінливими. З віком вони стають зовсім безапеляційними та впертими, так що сперечатися майже неможливо. Імовірність того, що Таня, впевнена у своїй правоті, послухає пораду або піддасться переконанням – практично нульова.

Характер - Значення імені Тетяна

Тетяна у повсякденному житті

У Тетяни чудові лідерські та організаторські якості. З неї буде чудовий активіст, громадський діяч, а з віком і викладач. Вона не боїться рішуче братися за будь-які сфери та напрямки – і досягає успіху.

Дітинство

Маленька Танечка – дуже серйозна і старанна дитина, але водночас чутлива та емоційна. Вона може здатися замкненою і строгою, але насправді дуже рухлива та енергійна. За маскою пай-дівчинки та відмінниці ховається справжній шибеник і лідер.

Юнацтво

Таня чудово вчиться, її люблять викладачі і вона охоче відвідує всілякі гуртки. Але через бажання спробувати все й одразу вона часто не доводить розпочате до кінця, бо захоплюється новим хобі. Досягти успіху навіть за середніх здібностей Тані допомагає завзятість і честолюбство.

Доросле життя

З віком Тетяна стає ще більш честолюбною, тому прагне здобути хорошу освіту та побудувати успішну кар’єру. За м’якістю та привабливістю ховається владна, а іноді навіть деспотична жінка. Але вона не завжди використовує свій гострий розум і блискучу ділову хватку, адже не схильна до марних ризиків. Тетяна легко знаходить спільну мову з людьми, але мало з ким зближується.

Доросле життя - Значення імені Тетяна

Значення любові для Тетяни

Ефектні, жіночні та проникливі Тетяни користуються колосальним успіхом у чоловіків. Але по-справжньому вони відкриваються лише тому, кого полюблять усією душею. У виборі супутника життя Таня дуже вибіркова, адже ставиться до шлюбу серйозно та відповідально. У побуті вона чудова господиня, охоче дарує близьким тепло та прагне проводити якнайбільше часу з сім’єю.

Значення грошей для Тетяни

Прониклива Тетяна удачлива, тому їй часто щастить в азартних іграх, і навіть виграш у лотерею – не така вже й дивина. Для одруження Таня обирає чоловіка, який зможе забезпечити добробут сім’ї. Найкраще стосунки складаються з Олегом, Сергієм, Ігорем та Анатолієм, а ось із В’ячеславом, Кирилом чи Миколою доведеться складніше.

Значення кар’єри для Тетяни

Схильність до творчості та потяг до мистецтва виявляються у виборі стежки та кар’єри.Тетяна майстерно перевтілюється, тонко вловлює півтони та використовує свої таланти на сцені та в житті. Але завдяки цілеспрямованості їй вдається досягти успіху у будь-якій обраній сфері – хоч у науці, хоч в економіці, хоч у сільському господарстві.

 Значення кар'єри для Тетяни

Іменини Тетяни

Іменини Тетяни безпосередньо пов’язані з днем ​​Святої мучениці Тетяни, і відзначають їх 25 січня. Якщо це сонячний світлий день – за повір’ям, птахи цього року прилетять рано, а якщо сніг та сірість – влітку чекай на часті дощі.

Щаслива кількість Тетяни

Дев’ятка – головне число в імені Тетяна, яка прагне допомагати людям і не скупиться на широкі жести. У той же час дев’ятка може бути занадто егоїстичною та самовпевненою, і бути з нею поруч зможуть лише сильні вольові особи.

Талісмани для Тетяни

Планета покровитель усіх Тетян – Марс, знак зодіаку – Козеріг, а колір – насичений багряний. Несподівано, але тотемна тварина Тані – спритний ховрах. Камінь-талісман – червоний рубін, а рослини – міцний в’яз та конюшина.

Гороскоп імені Тетяна

Тетяни-Овни дуже енергійні, пристрасні та честолюбні, але при цьому абсолютно послідовні та логічні. Тельці надійні, терплячі та стійкі у своїх переконаннях. Близнюки – суперечливі, зате гнучкі та мінливі, а ось Раки – вразливі, але напрочуд жіночні.

Леви витривалі, ефектні та непохитні на своєму шляху, Діви – відповідальні, уважні та цікаві. Терези чутливі і дуже делікатні, Скорпіони приваблюють своєю безпосередністю та жорсткими принципами одночасно.

Тетяни-Стрільці розумні, прагматичні, але дещо відсторонені, Козероги – привабливі, стримані та врівноважені. Добродушні Водолії просто надпроникливі, а Риби – дуже соціальні, комунікабельні та працездатні.

Знамениті носії імені Тетяна

Серед знаменитих Тетян дуже багато успішних творчих особистостей. Наприклад, актриси Тетяна Пельтцер, Тетяна Догільова, Тетяна Самойлова та Тетяна Дороніна. А ще – письменниця Тетяна Щепкіна-Куперник, художниця Тетяна Мавріна та кохана Маяковського – Тетяна Яковлєва.

Знамениті носії імені Тетяна