10 порад, як зберегти обєм волосся під шапкою

10 порад, як зберегти об'єм волосся під шапкою

Хочеш зберегти природний обсяг локонів або стильне укладання в зимовий час, але не уявляєш, як це зробити із щільним головним убором? Ми підібрали для тебе корисні рекомендації саме на такі випадки. Лови 10 порад, як зберегти обсяг волосся під шапкою та здивувати оточуючих красою своєї зачіски!

1. Рожеве масло

Це відмінний антистатичний засіб, завдяки якому твої локони не електризуватимуться в холодну пору року. Візьми кілька крапель рідини, добре розітріть між долонями і розподіли по всій довжині пасм.

2. Матеріал шапки

Віддай перевагу головним уборам із натуральних тканин. Якщо такої можливості немає, простеж, щоб підкладка шапки складалася з органічного матеріалу хоч би на 70%. Так шкіра голови буде набагато менше потіти, зникне ефект сальності та тьмяності волосся. Крій також має велике значення. Відмовся від уборів, які щільно притискаються до шкіри та стягують її.

3. Високі зачіски

Спробуй заплести локони в косу або зав’язати нетугий пучок на маківці. Коли зніматимеш шапку, трохи струси пасма або нахили голову вперед і збий локони на маківці. Так ти досягнеш одразу двох ефектів – природного об’єму та легкої привабливої ​​хвилястості.

Високі зачіски - Як зберегти об'єм волосся під шапкою

4. Відсутність фіксуючої косметики

Лаки, муси, пінки і тим більше гелі зіграють злий жарт із зачіскою, як тільки ти одягнеш шапку. Після цього волосся буде складно привести в порядок і його доведеться мочити. А ось кондиціонери та бальзами з кератином або маслом жожоба, навпаки, дозволять твоїй зачісці виглядати розкішно навіть після тривалого носіння головних уборів.

5. Сухий шампунь

Це чудовий засіб, який усуває зайву вологу зі шкіри голови. Розпили невелику кількість косметики на корені після того, як знімеш шапку, і збий волосся на маківці. Однак від цього методу краще відмовитись тим, хто страждає від частої появи лупи.

6. Правильне гребінець

Користуєшся гребінцями з металу чи пластмаси? Шукай більш здорові альтернативи, оскільки ці матеріали ушкоджують структуру волосся і призводять до електризації пасм. Найбільш щадними вважаються дерев’яні та силіконові гребінці. Найоптимальніший варіант – гребінець із сандалового дерева.

Правильний гребінець - Як зберегти об'єм волосся під шапкою

7.Додаткове сушіння волосся

Вологе волосся під шапкою перетворюється на хаос, який, до того ж, ще й важко розчесати. Тому намагайся завжди просушувати голову до кінця перед виходом на вулицю. Корисний лайфхак: останні дві хвилини сушіння включи на фені подачу холодного повітря. Такий простий ритуал зробить пасма слухнянішими і не дозволить втрачати обсяг.

8. Масаж шкіри голови

Правильне кровообіг дуже важливе для здоров’я волосся. Спробуй практикувати регулярний самомасаж. Почни від шиї, пройдися плавними кругоподібними рухами по потилиці та закінчи процедуру погладжуванням верхівки та скронь. Цей прийом також сприяє доброму зростанню волосся і зменшує його випадання.

9. Невелике начісування

Візьми гребінець із хорошого матеріалу (дивись п. №6) і підніми волосся біля коріння, зачесавши його назад. Намагайся не перестаратися, щоб не пошкодити структуру локонів і не створити ефект «тополиного пуху» на голові.

10. Альтернативи шапкам

Можна відразу вибрати на зиму головний убір, який не примушуватиме шкіру голови потіти, а зачіску – приминатися. Поекспериментуй із хустками, хутряними навушниками, капюшонами, банданами, беретами, шарфами та широкими тканинними обідками.

Альтернативи шапкам - Як зберегти об'єм волосся під шапкою