10 порад, як зберегти обєм волосся під шапкою

10 порад, як зберегти об'єм волосся під шапкою

Хочеш зберегти природний обсяг локонів або стильне укладання в зимовий час, але не уявляєш, як це зробити із щільним головним убором? Ми підібрали для тебе корисні рекомендації саме на такі випадки. Лови 10 порад, як зберегти обсяг волосся під шапкою та здивувати оточуючих красою своєї зачіски!

1. Рожеве масло

Це відмінний антистатичний засіб, завдяки якому твої локони не електризуватимуться в холодну пору року. Візьми кілька крапель рідини, добре розітріть між долонями і розподіли по всій довжині пасм.

2. Матеріал шапки

Віддай перевагу головним уборам із натуральних тканин. Якщо такої можливості немає, простеж, щоб підкладка шапки складалася з органічного матеріалу хоч би на 70%. Так шкіра голови буде набагато менше потіти, зникне ефект сальності та тьмяності волосся. Крій також має велике значення. Відмовся від уборів, які щільно притискаються до шкіри та стягують її.

3. Високі зачіски

Спробуй заплести локони в косу або зав’язати нетугий пучок на маківці. Коли зніматимеш шапку, трохи струси пасма або нахили голову вперед і збий локони на маківці. Так ти досягнеш одразу двох ефектів – природного об’єму та легкої привабливої ​​хвилястості.

Високі зачіски - Як зберегти об'єм волосся під шапкою

4. Відсутність фіксуючої косметики

Лаки, муси, пінки і тим більше гелі зіграють злий жарт із зачіскою, як тільки ти одягнеш шапку. Після цього волосся буде складно привести в порядок і його доведеться мочити. А ось кондиціонери та бальзами з кератином або маслом жожоба, навпаки, дозволять твоїй зачісці виглядати розкішно навіть після тривалого носіння головних уборів.