Як розтягнути взуття в домашніх умовах: 15 способів

Як розтягнути взуття в домашніх умовах: 15 способів

Вічна проблема, коли шикарні туфлі або черевики будинку перетворюються на справжнє знаряддя тортур. Або довгоочікуваний інтернет-замовлення виявляється замало, але не настільки, щоб без жалості здати його назад. Ділимося 15 способами, як розтягнути взуття у домашніх умовах!

1. Вовняна шкарпетка

Це найщасливіший спосіб, якщо взуття тисне зовсім несильно. Походь у ній кілька годин у самих товстих шкарпетках або кількох парах. Доведеться витратити час, зате точно нічого не зіпсується!

Вовняна шкарпетка - Як розтягнути взуття в домашніх умовах

2. Колодка

На відміну від усіх способів, де взуття потрібно розношувати на собі, колодка допомагає уникнути травм та дискомфорту. Зараз є моделі з регульованим розміром, тому рекомендуємо один раз обзавестися парою на всі випадки життя. А потім достатньо розтягнути колодку та вставити її в черевики на добу.

3. Фен

Надень шкіряне взуття і рівномірно прогрій його феном з усіх боків.Особливо ретельно обробляй п’яту, носок, згини та шви. Процедуру можна повторити кілька разів після охолодження.

Фен - Як розтягнути взуття в домашніх умовах

4. Спирт

Змішай спирт з водою навпіл і обробіть взуття зсередини губкою або з пульверизатора. Нехай вона трохи просочиться, і годину походи в ній у найтовстіших шкарпетках. Потім досуши природно не на сонці і не під батареєю.

5. Засіб для миття вікон

Принцип роботи такий самий, як і зі спиртом, тому що засоби для скла його містять. Розпили миюче на взуття зсередини, особливо – на тісні частини. Походь у ній годину по квартирі.

Засіб для миття вікон - Як розтягнути взуття в домашніх умовах

6. Жирний крем

Будь-який жирний крем для тіла нанеси на найжорсткіші і найтісніші ділянки і акуратно розімніть їх руками. Можна використовувати вазелін або олію або спеціальний засіб для розтяжки. Походь у взутті кілька годин або встав у нього колодки на добу.

7. Окропу

Радикальний метод підходить тільки для грубого взуття із твердої шкіри.Налий всередину гарячу воду на 30 секунд, відразу ж злий і одягни черевики на товсті шкарпетки, а краще на кілька пар.

Кип'яток - Як розтягнути взуття в домашніх умовах

8. Заморожування

Ще одна екстремальна дія тільки для грубої шкіри. Налий воду в пакети, вклади їх у черевики і забери в морозилку на ніч. вранці дістань взуття та залиш відтаювати в кімнаті.

9. Як розтягнути задник взуття

Якщо тобі тисне і тисне тільки жорсткий задник черевиків, тобі знадобиться молоток. Накрий шкіру тонкою тканиною, щоб не подряпати, і добре простукати молотком. В кінці обов’язково змасти кремом.

Як розтягнути задник взуття в домашніх умовах

10. Як розтягнути взуття вшир

Якщо нові черевики гарні в довжину, але тісні вшир, змасти їх зсередини касторовою олією. Акуратно розімні боки рукам і на добу встав колодку або, як завжди, довше схожий на товсту шкарпетку.

11. Як розтягнути халяву чобіт

Якщо потрібно розтягнути тільки високу халяву, тобі знадобляться два міцні пакети, дрібна крупа та вода. Встав пакети в халяву, наповни крупою, залий водою і залиш вертикально на ніч.Поступово зерно набухатиме і потягне шкіру. До речі, підійдуть висівки.

Як розтягнути халяву чобіт у домашніх умовах

12. Як розтягнути лаковане взуття

Головна складність – у чутливому лаковому покритті, яке каламутніє та тріскається. Май на увазі, що занадто жорсткі та грубі туфлі не вдасться безболісно розтягнути. Але якщо шкіра м’яка та податлива, варто спробувати.

Розбави спирт водою 2:1 і добре промочи в розчині щільні шкарпетки. Одягни їх у взуття і походи пару годин, поки вони повністю не висохнуть. Або оброби шкарпетки та п’яти жирним кремом та встав колодки.

13. Як розтягнути взуття зі шкірозамінника

Розтягнути шкірзам набагато складніше, ніж натуральну шкіру – він менш міцний та еластичний. Радикальні методи не підійдуть. Злегка зволожи взуття, набий його газетами і залиш сохнути природним чином. Якщо не допомогло – змасти черевики всередині жирним живильним кремом, залиш на 3 години і потім походи в них годину.

Як розтягнути взуття зі шкірозамінника в домашніх умовах

14. Як розтягнути тканинне взуття

Делікатні текстильні матеріали тягнуть такими ж делікатними методами. Якомога щільніше набий її газетою і залиш на ніч.Можна змочити газету водою або спиртом, але зваж, що на текстилі можуть залишитися сліди від фарби.

15. Як розтягнути гумове взуття

На жаль, якісна міцна гума зовсім не тягнеться, а от ПВХ розтягнути дуже легко. Залий у гумові чоботи окріп на 5 хвилин, вилий воду і відразу ж одягни взуття на щільні товсті шкарпетки. Потопчись на місці і походи, щоб ПВХ набув нової форми, і поклади пару охолоджуватися в холодну воду на годину.

Як розтягнути гумове взуття в домашніх умовах