Як розтягнути взуття в домашніх умовах: 15 способів

Як розтягнути взуття в домашніх умовах: 15 способів

Вічна проблема, коли шикарні туфлі або черевики будинку перетворюються на справжнє знаряддя тортур. Або довгоочікуваний інтернет-замовлення виявляється замало, але не настільки, щоб без жалості здати його назад. Ділимося 15 способами, як розтягнути взуття у домашніх умовах!

1. Вовняна шкарпетка

Це найщасливіший спосіб, якщо взуття тисне зовсім несильно. Походь у ній кілька годин у самих товстих шкарпетках або кількох парах. Доведеться витратити час, зате точно нічого не зіпсується!

Вовняна шкарпетка - Як розтягнути взуття в домашніх умовах

2. Колодка

На відміну від усіх способів, де взуття потрібно розношувати на собі, колодка допомагає уникнути травм та дискомфорту. Зараз є моделі з регульованим розміром, тому рекомендуємо один раз обзавестися парою на всі випадки життя. А потім достатньо розтягнути колодку та вставити її в черевики на добу.

3. Фен

Надень шкіряне взуття і рівномірно прогрій його феном з усіх боків.Особливо ретельно обробляй п’яту, носок, згини та шви. Процедуру можна повторити кілька разів після охолодження.

Фен - Як розтягнути взуття в домашніх умовах

4. Спирт

Змішай спирт з водою навпіл і обробіть взуття зсередини губкою або з пульверизатора. Нехай вона трохи просочиться, і годину походи в ній у найтовстіших шкарпетках. Потім досуши природно не на сонці і не під батареєю.

5. Засіб для миття вікон

Принцип роботи такий самий, як і зі спиртом, тому що засоби для скла його містять. Розпили миюче на взуття зсередини, особливо – на тісні частини. Походь у ній годину по квартирі.

Засіб для миття вікон - Як розтягнути взуття в домашніх умовах

6. Жирний крем

Будь-який жирний крем для тіла нанеси на найжорсткіші і найтісніші ділянки і акуратно розімніть їх руками. Можна використовувати вазелін або олію або спеціальний засіб для розтяжки. Походь у взутті кілька годин або встав у нього колодки на добу.