Значення імені Марія – характер та доля, що означає

Значення імені Марія: характер і доля

Маша, Мері та Марія – найпоширеніше ім’я у світі, адже воно зустрічається ще у Старому Завіті. Воно є у католиків, у всіх європейських мовах та в різних культурах. Але що ховається у його значенні насправді? Який характер властивий Марії і яка доля її чекає? Ми вже всі дізналися та ділимося!

Походження і що означає ім’я Марія

Єврейське ім’я Марія або Маріам має справді біблійне походження. Його варіації є, здається, у всіх мовах світу, адже саме Марія стала матір’ю Христа. Перекладається воно буквально як «бажана» або «кохана», а ще «гірка» та «сумна» – все це тісно переплітається в один образ.

Характер Марії

У навчанні та роботі Марія дуже відповідальна та серйозна, а ось у особистому житті буває досить імпульсивна і може діяти необдумано. Зате Маша має дивовижний талант стійко переживати будь-які поразки та невдачі – вони зовсім не вибивають її з колії.

Сильні сторони

Безмежна порядність і чесність – головні переваги Марії нарівні з її вмінням любити та співпереживати. М’якість і душевність поєднуються із твердістю характеру у принципово важливих питаннях. Якщо людина потрапила в халепу, Маша обов’язково кинеться їй на допомогу.

Слабкі сторони

Іноді Марія стає занадто замкненою і їй важко звернутися за допомогою для себе, адже вона звикла розраховувати тільки на свої сили. Вона стає занадто вразливою та впертою, бурхливо висловлюючи невдоволення та незгоду.

Характер - Значення імені Марія

Марія у повсякденному житті

У житті Маша завжди працелюбна, привітна та добра до всіх навколо. Навіть якщо на перший погляд вона здається надмірно суворою та серйозною, за цим ховається тонкий внутрішній світ і душевність.