Значення імені Марія – характер та доля, що означає

Значення імені Марія: характер і доля

Маша, Мері та Марія – найпоширеніше ім’я у світі, адже воно зустрічається ще у Старому Завіті. Воно є у католиків, у всіх європейських мовах та в різних культурах. Але що ховається у його значенні насправді? Який характер властивий Марії і яка доля її чекає? Ми вже всі дізналися та ділимося!

Походження і що означає ім’я Марія

Єврейське ім’я Марія або Маріам має справді біблійне походження. Його варіації є, здається, у всіх мовах світу, адже саме Марія стала матір’ю Христа. Перекладається воно буквально як «бажана» або «кохана», а ще «гірка» та «сумна» – все це тісно переплітається в один образ.

Характер Марії

У навчанні та роботі Марія дуже відповідальна та серйозна, а ось у особистому житті буває досить імпульсивна і може діяти необдумано. Зате Маша має дивовижний талант стійко переживати будь-які поразки та невдачі – вони зовсім не вибивають її з колії.

Сильні сторони

Безмежна порядність і чесність – головні переваги Марії нарівні з її вмінням любити та співпереживати. М’якість і душевність поєднуються із твердістю характеру у принципово важливих питаннях. Якщо людина потрапила в халепу, Маша обов’язково кинеться їй на допомогу.

Слабкі сторони

Іноді Марія стає занадто замкненою і їй важко звернутися за допомогою для себе, адже вона звикла розраховувати тільки на свої сили. Вона стає занадто вразливою та впертою, бурхливо висловлюючи невдоволення та незгоду.

Характер - Значення імені Марія

Марія у повсякденному житті

У житті Маша завжди працелюбна, привітна та добра до всіх навколо. Навіть якщо на перший погляд вона здається надмірно суворою та серйозною, за цим ховається тонкий внутрішній світ і душевність.

Дітинство

Маленька Машенька дуже добра і спокійна дівчинка, але вона вміє постояти за себе та виявити характер. З ранніх років вона з радістю допомагає мамі по господарству і хоче швидше подорослішати. Вона із задоволенням вчить вірші, пісні та танці, любить активні ігри та великі компанії. У той же час вона недовірлива і її можна образити випадковим словом.

Юнацтво

Коли Маша стає старшою, їй подобається няньчитися з маленькими братами та сестрами. Вона дуже уважна і дбайлива, тому її можна сміливо залишати з малюками. Навчається вона так само серйозно та відповідально, а ось зауваження переживає насилу.

У міру дорослішання Маша скорочує коло спілкування і віддає перевагу суспільству кількох перевірених подруг. У неї загострюється почуття справедливості по відношенню до інших, але й себе вона вимагає того ж.Однокласники її зазвичай люблять за дружелюбність, співпереживання та готовність допомогти.

Доросле життя

Доросла Маша орієнтована на сім’ю та близьке коло спілкування – заради них вона готова на все. Це найкраща дружина, мати та друг, але іноді схильність до самопожертви та бажання рятувати стають надмірними. Інтуїція та здібності психолога виявляються, незалежно від освіти та сфери діяльності. Вважається, що Марії притаманні надприродні здібності, просто вона занадто часто не хоче їх розвивати.

Доросле життя - Значення імені Марія

Значення любові для Марії

Марія тепла, уважна та ласкава до всіх близьких людей, тому вона стане чудовою матір’ю та дружиною. Вона вірна своєму обранцю і готова піти за ним куди завгодно. У сім’ї для Маші дуже важливими є діти, і саме їм вона присвячує весь свій час.

Маша тяжко переживає внутрішньосімейні конфлікти і ніколи не зможе внутрішньо пробачити зраду. Найкраще у Марії складаються стосунки з Анатолієм, Віктором, Олександром, Валентином та Євгеном. Складніше буде порозумітися з В’ячеславом, Едуардом, Кирилом і Борисом.

Значення грошей для Марії

Матеріальне благополуччя не перебуває у Марії на першому плані, але водночас вона твердо стоїть на ногах. Маша знає, як накопичувати та розпоряджатися грошима, незалежно від їх кількості.Вона абсолютно незаздрісна до чужих досягнень і швидше співпереживає чужим невдачам.

Значення кар’єри для Марії

Марія – це гармонія між побутовою прагматичністюта піднесеним духовним аспектом. Вона любить творчість та інтелектуальну роботу, але досягає успіху за рахунок копіткої праці, а не абстрактного натхнення та везіння.

Маша – чудовий педагог, медик, культуролог або діячка мистецтва, адже їй ідеально даються професії, де потрібно поєднувати душевність та строгість. При цьому вона дуже самостійна і з юності вміє сама долати будь-які негаразди. Отже, вона не боїться і більш приземлених професій, де потрібно багато працювати.

Іменини Марії

За православним календарем іменини Марії святкують 8 січня, але це не все. Пізніше, 14 квітня, день Преподобної Марії Єгипетської, яка 48 років жила в молитвах в Йорданській пустелі. А 21 вересня – Різдво Пресвятої Богородиці та свято врожаю, в яке у хатах обов’язково оновлювали вогонь.

Іменини Марії

Щаслива кількість Марії

Четвірка – символ стабільності, надійності та добротності, як і квадрат, який вона символізує. А ще це число імені Марія, та його найкраща характеристика. Четвірка раціональна, орієнтована на факти та цифри замість інтуїції чи фантазії.

Талісмани для Марії

Планета покровитель Марії – Уран, знак зодіаку – Діва, а тотемна тварина – голуб світу. Камінь-талісман – алмаз, колір – димчасто-сиза, а рослини – волошка і береза.

Гороскоп імені Марія

Марія-Овен імпульсивна, рвучка, щира, але злегка незбирана і непостійна. Тільцеві властива твердість і рішучість у поєднанні з дивовижною незворушністю. Близнюки енергійні, товариські та тяжіють до духовного замість матеріального.

Марія-Рак – боязка, сором’язлива та мовчазна, але з дивовижною фантазією та феєрверком ідей. Леву характерна експресивність, ентузіазм і розмах, а Діві – обачність, терплячість та систематичність. Терези елегантні, дипломатичні та гранично коректні, а Скорпіони – чуттєві, артистичні, але безапеляційні.

Марія-Стрілець схильна до авантюр, ненавидить обмеження та любить ризик. Козероги вперті, вимогливі, але дуже витривалі та самостійні, а Водолії – гранично коректні, але ніби відірвані від світу. Риби – недовірливі та уразливі, але дуже тонкі, з багатим внутрішнім світом.

Знамениті носії імені Марія

Ім’я Марія носило безліч видатних жінок – від Пресвятої Діви і матері Ісуса до Марії Романової, Марії Медічі, Марії Волконської та Марії Стюарт. Марлен Дітріх – теж уроджена Марія, а з нею акторки Марія Миронова та Марія Єрмолова. Не можна забувати про вчену Марію Склодовську-Кюрі, офіцера Марію Бочкарьову та оперну співачку Марію Бієшу.

Знамениті носії імені Марія