Як швидко протверезіти і позбутися перегару в домашніх умовах

Як швидко протверезіти: 10 ефективних способів

Іноді після вдалого застілля потрібно якнайшвидше прийти у форму. Кружиться голова, неважливе самопочуття, а ще були якісь плани. Немає ні часу, ні бажання чекати, поки організм упорається самостійно? Тоді ми готові допомогти 10 перевіреними способами, як швидко протверезіти в домашніх умовах!

1. Вода та напої

Алкоголь всмоктується в кров, тому насамперед потрібно очистити саме її, а не шлунок, як багато хто помилково вважає. Пий більше звичайної негазованої води, можна з часточкою лимона або листочками м’яти.

Також добре підходять зелений чай або продукти з високим вмістом рідини – кавун, кабачки, полуниця. Багатьом допомагає модне вівсяне молоко як своєрідна варіація вівсяного відвару. А ось кава – не найкращий метод, результат занадто індивідуальний і може стати лише гіршим!

Вода та напої - Як швидко протверезіти в домашніх умовах

2. Лимони

Якщо у тебе немає проблем із кислими продуктами, з’їж два лимони або приготуй з них фреш.Але щоб засіб працював, їх не можна заїдати та запивати навіть звичайною водою. Цей спосіб допомагає не тільки швидко протверезіти, але й позбутися перегару!

Лимони - Як швидко протверезіти в домашніх умовах

3. Їжа

Якщо вже довелося пити, то не забувай закушувати. Не треба зловживати жирами, тому що вони не всмоктують алкоголь, як раніше вважалося. Але м’ясо, сир, овочі, супи, кисломолочні продукти – все це полегшить стан сп’яніння та майбутнє похмілля, а заразом – хоч трохи захистить шлунок від наслідків.

Їжа - Як швидко протверезіти в домашніх умовах

4. Головоломки

Так-так, як не дивно, серія завдань і ребусів допомагає ненадовго, але швидко протверезіти. Мозок починає напружуватись і працювати активніше, а це призупиняє згубний вплив алкоголю.

Головоломки - Як швидко протверезіти в домашніх умовах

5. Масаж

Розігнати кров та прискорити виведення алкоголю допомагає масаж.Щоб протверезіти, масажують ступні, мочки вух, крапки між вказівним та великим пальцями на руках. Можна потерти крила носа та ділянку між носом та верхньою губою. Але готуйся, що масажувати доведеться інтенсивно і мінімум 5 хвилин.

Масаж - Як швидко протверезіти в домашніх умовах

6. Холод

Холод різко звужує судини і діє практично за тим же принципом, що масаж. Але це не означає, що потрібно виходити без одягу на вулицю в -10 або залізти у крижану ванну.

Приклади заморожений пакет із морозилки до ступнів або потримай у руках. Так само працює умивання холодною водою. Метод категорично не підходить людям із проблемами з тиском чи судинами!

Холод - Як швидко протверезіти в домашніх умовах

7. Контрастний душ

Сполоснісь у теплому душі комфортної температури, потім – півхвилини гарячою та хвилину холодною водою. Повторіть цикл до трьох разів, але тільки якщо у тебе немає хронічних хвороб.

Контрастний душ - Як швидко протверезіти в домашніх умовах

8.Вітаміни

Кілька таблеток звичайної аскорбінки разом із вітаміном В1 через 10-15 хвилин стимулюють роботу мозку. Принцип той самий, що і при вирішенні головоломок – уповільнити та відстрочити вплив алкоголю. Рекомендуємо провітритися або вийти на балкон для більшого ефекту.

Вітаміни - Як швидко протверезіти в домашніх умовах

9. Сон та спокій

Всупереч стереотипам, активні фізичні навантаження не допоможуть тобі швидше протверезіти. Швидше вони погіршать ситуацію, а заразом спровокують і стрибок тиску.

А ось сон – найкращий лікар при алкогольних отруєннях будь-якої складності. Навіть півгодини дрімоти полегшать стан, тому що організм встигне хоч трохи відновитися. Але краще – повноцінний сон із підйомом без будильника. Заодно проспиш незабутні враження від похмілля!

Сон і спокій - Як швидко протверезіти в домашніх умовах

10. Як швидко протверезіти і позбутися перегару?

Окрім вже згаданого лимона, від перегару допоможуть й інші свіжі фруктові або ягідні соки. Можна пожувати пару листків м’яти або лавровий лист. Якщо нічого немає під рукою – прополощі рот звичайною газованою мінералкою.

Як швидко протверезіти і позбутися перегару