Як швидко протверезіти і позбутися перегару в домашніх умовах

Як швидко протверезіти: 10 ефективних способів

Іноді після вдалого застілля потрібно якнайшвидше прийти у форму. Кружиться голова, неважливе самопочуття, а ще були якісь плани. Немає ні часу, ні бажання чекати, поки організм упорається самостійно? Тоді ми готові допомогти 10 перевіреними способами, як швидко протверезіти в домашніх умовах!

1. Вода та напої

Алкоголь всмоктується в кров, тому насамперед потрібно очистити саме її, а не шлунок, як багато хто помилково вважає. Пий більше звичайної негазованої води, можна з часточкою лимона або листочками м’яти.

Також добре підходять зелений чай або продукти з високим вмістом рідини – кавун, кабачки, полуниця. Багатьом допомагає модне вівсяне молоко як своєрідна варіація вівсяного відвару. А ось кава – не найкращий метод, результат занадто індивідуальний і може стати лише гіршим!

Вода та напої - Як швидко протверезіти в домашніх умовах

2. Лимони

Якщо у тебе немає проблем із кислими продуктами, з’їж два лимони або приготуй з них фреш.Але щоб засіб працював, їх не можна заїдати та запивати навіть звичайною водою. Цей спосіб допомагає не тільки швидко протверезіти, але й позбутися перегару!

Лимони - Як швидко протверезіти в домашніх умовах

3. Їжа

Якщо вже довелося пити, то не забувай закушувати. Не треба зловживати жирами, тому що вони не всмоктують алкоголь, як раніше вважалося. Але м’ясо, сир, овочі, супи, кисломолочні продукти – все це полегшить стан сп’яніння та майбутнє похмілля, а заразом – хоч трохи захистить шлунок від наслідків.

Їжа - Як швидко протверезіти в домашніх умовах

4. Головоломки

Так-так, як не дивно, серія завдань і ребусів допомагає ненадовго, але швидко протверезіти. Мозок починає напружуватись і працювати активніше, а це призупиняє згубний вплив алкоголю.

Головоломки - Як швидко протверезіти в домашніх умовах