Значення імені Поліна – характер та доля, що означає

Значення імені Поліна: характер і доля

Гарне і гучне ім’я Поліна привертає увагу, як і його володарки. Його значення багатогранне, немов характери дівчат із ранньої юності і до зрілих років. Доля Поліни – це химерне переплетення протиріч. І ми вже готові розповісти чому так відбувається!

Походження і що означає ім’я Поліна

Багатозначність імені Поліна проявляється у всьому, адже це буквальний переклад з грецької. А ось з латині Поліна перекладається як «маленька», з французької – «належна Аполлону». Найближче і подекуди тотожне ім’я Аполлінарія означає «сонячна» – і це теж все про Полю.

Прийнято вважати, що Поліна – французьке ім’я, але дещо складніше. Іспанською та німецькою воно звучить, як Пауліна, а італійською – Паоліна. Парне чоловіче ім’я Поль теж має французьке коріння, але при цьому точно так само дослівно перекладається «маленький».

Характер Поліни

Поліна товариська і безпосередня, хоча може бути надто емоційною. Вона критично ставиться до людей, але так само вимоглива до себе. Вона може легко пожертвувати своїми інтересами заради близьких і іноді цим зловживають.

Сильні сторони

Поліна може підтримати розмову на будь-яку тему завдяки широкому світогляду.Вона вміє триматися в будь-якому суспільстві та обстановці, від рок-концерту до ділового прийому. Хоча іноді для цього їй доводиться переступити через себе, ніхто навіть не підозрює, що Поле некомфортно.

Поліна критична, тому якщо вона щось хвалить – це напевно щиро та об’єктивно. Вона чутлива, але не сентиментальна, вміє контролювати емоції та тримати обличчя. Друзі можуть довіряти їй будь-які секрети, а у прийнятті важливих рішень Поля керується насамперед здоровим глуздом.