Значення імені Поліна – характер та доля, що означає

Значення імені Поліна: характер і доля

Гарне і гучне ім’я Поліна привертає увагу, як і його володарки. Його значення багатогранне, немов характери дівчат із ранньої юності і до зрілих років. Доля Поліни – це химерне переплетення протиріч. І ми вже готові розповісти чому так відбувається!

Походження і що означає ім’я Поліна

Багатозначність імені Поліна проявляється у всьому, адже це буквальний переклад з грецької. А ось з латині Поліна перекладається як «маленька», з французької – «належна Аполлону». Найближче і подекуди тотожне ім’я Аполлінарія означає «сонячна» – і це теж все про Полю.

Прийнято вважати, що Поліна – французьке ім’я, але дещо складніше. Іспанською та німецькою воно звучить, як Пауліна, а італійською – Паоліна. Парне чоловіче ім’я Поль теж має французьке коріння, але при цьому точно так само дослівно перекладається «маленький».

Характер Поліни

Поліна товариська і безпосередня, хоча може бути надто емоційною. Вона критично ставиться до людей, але так само вимоглива до себе. Вона може легко пожертвувати своїми інтересами заради близьких і іноді цим зловживають.

Сильні сторони

Поліна може підтримати розмову на будь-яку тему завдяки широкому світогляду.Вона вміє триматися в будь-якому суспільстві та обстановці, від рок-концерту до ділового прийому. Хоча іноді для цього їй доводиться переступити через себе, ніхто навіть не підозрює, що Поле некомфортно.

Поліна критична, тому якщо вона щось хвалить – це напевно щиро та об’єктивно. Вона чутлива, але не сентиментальна, вміє контролювати емоції та тримати обличчя. Друзі можуть довіряти їй будь-які секрети, а у прийнятті важливих рішень Поля керується насамперед здоровим глуздом.

Слабкі сторони

Поки Поліна навчиться контролювати свої емоції, вона може бути надто нервовою та експресивною. Вона дуже розважлива, керується розумом і впевнена у своїй правоті, але суперечки даються їй важко. У дорослої Поліни проявляється інша крайність – вона здається занадто холодною і байдужою, хоча це лише гарне самовладання.

У своїй критичності Поліна часто перегинає ціпок і може здатися пихатою або прискіпливою. Прямолінійність обертається грубістю, коли вона не вважає за потрібне згладжувати кути. Але найчастіше за цим ховається невпевненість у собі та дискомфорт у ситуації.

Характер - Значення імені Поліна

Поліна у повсякденному житті

Поліна дружня і привітна настільки, що іноді їй варто бути трохи егоїстичнішою. Вона має багато друзів, але при цьому вона не шукає компанії спеціально.Вона легка на підйом, зовсім не вміє ображатись і швидко знаходить спільну мову з усіма.

Дітинство

З перших років Поліна здається дорослим справжнім ангелом, адже вона завжди спокійна, ввічлива та поступлива. Дівчинка росте привітною, усміхненою, дружелюбною, безпосередньою та з живим інтересом до світу навколо. Добра і делікатна Поля зовсім не уразлива і з юних років позбавлена ​​хоч краплі егоїзму.

Юнацтво

У міру дорослішання Поліна залишається спокійною, врівноваженою, доброю та дуже терплячою. У школі вона досить тиха, добре вчиться, і надає перевагу гучним вечіркам читання книг або написання віршів. З’являється інтерес до красивих речей, модного одягу та косметики.

Доросле життя

Доросла Поліна може бути дуже суперечливою і така ж багатогранна, як її ім’я. Вона дивовижним чином поєднує у собі безкорисливість із прагматичною розважливістю. Вона має бездоганний смак, і вона із задоволенням оточить себе красивими дизайнерськими речами, але зовсім не меркантильна.

Поліна вміє стежити за собою та добре одягатися, тому їй часто дають менше її віку. Вона дуже відповідально підходить до найскладніших і найсерйозніших проектів і, якщо взялася, то вже точно не підведе. Доросла Поля розумна та цілеспрямована, і вміє зробити своє життя максимально безхмарним.

Доросле життя - Значення імені Поліна

Значення любові для Поліни

Поліна приваблює чоловіків з юності своєю делікатністю, терпінням та елегантністю. Але багато хто вважає її неприступноюза вміння приховувати свої емоції та триматися відсторонено. Насправді у відносинах Поля дуже дбайлива, поступлива і легко прощає дрібні помилки та недоліки.

Хоча Поліна і не дуже любить витрачати час на домашнє господарство, але їй вдається оточувати близьких теплом та затишком. Вона настільки любить і балує своїх дітей, що потім може пошкодувати, якщо вони виростуть несамостійними та егоїстичними.

Навколо Поліни завжди крутяться шанувальники, але вона виключно вірна людині, яку полюбить насправді. Найкраще складаються стосунки у Поліни та Дениса, Юрія чи Костянтина. А ось із Володимиром, Ігорем, Григорієм та Русланом все не настільки безхмарно.

Значення грошей для Поліни

Поліна дуже обережно і розважливо ставиться до грошей, і іноді це переходить у крайності. Через страх втратити абстрактний прибуток, Поля часто втрачає хороші робочі пропозиції. Це може стати серйозною перешкодою у бажанні збудувати власний бізнес.

Значення грошей для Поліни

Значення кар’єри для Поліни

Кар’єра та робота – аж ніяк не пріоритет у житті Поліни, тому професійна реалізація часто відступає на другий план. У той же час вона постійно прагне розширення своїх горизонтів і пізнання чогось нового, тому високий ризик залишитись вічним студентом. Якщо Поля все-таки наважиться зайнятися кар’єрою, вона зможе досягти висот.

Поліна спокійна, чуйна і зріла, так що з неї буде добрий викладач, психолог чи психіатр. Їй підвладні творчі професії – художниця, письменниця та акторка. У будь-якій сфері, яку обере, Поля буде добрим та виконавчим, але не надто амбітним працівником.

Іменини Поліни

Іменини Поліни – 18 січня, і це загадкове та містичне свято на честь Преподобної Аполлінарії-діви, яка чинила справжні чудеса силою молитви. За традицією цього ж дня напередодні Хрещення сніг зі стогів використовують для змов на тепле літо та для лікування хвороб.

Щаслива кількість Поліни

Дев’ятка – число Поліни, і воно символізує успіх, досконалість, удачу та матеріальне благополуччя. Завдяки розвиненій інтуїції, гострому розуму та широкому кругозору Поля досягає високого соціального становища. Іноді дев’яткам властивий надмірний максималізм, але навіть його вони можуть обернути на свою користь.

Щаслива кількість Полін

Талісмани для Поліни

Планета покровитель усіх Полін – Сатурн, знак зодіаку – Козеріг, а камінь-талісман – загадковий місячний селеніт. Тварина-покровитель – вірний і гордий лебідь, а рослина – тополя та лотос. Блідо-блакитний колір приносить Поліні успіх.

Гороскоп імені Поліна

Поліна-Овен товариська, компанейська, але трохи вибухова та дратівлива.Тельці – насторожені, уперті, недовірливі, але дуже ввічливі та інтелігентні. Близнюки згідливі, поступливі і добродушні, але віддають перевагу самотності і трохи замкнені.

Поліна-Рак приваблива своєю ексцентричністю, хоча примхлива і недовірлива. Леви – серйозні, ґрунтовні та ділові, вміють швидко діяти, хоча можуть бути надмірно різкими. Діва – рвучка, динамічна, з кругообігом ідей, але водночас розважлива.

Терези приваблюють чарівністю, ефектністю та вмінням досягти висот у всіх починаннях. Скорпіон – це дивовижна сталість і вірність, але й сходитися з людьми йому важче. Стрільцеві властива владність і самовпевненість, але й уміння сміливо братися за найскладніші завдання.

Поліна-Козеріг здається похмурою та закритою, але вона дуже справедлива і щедра. Водолій на перший план ставить свою незалежність та любить веселі компанії. Риби злегка задумливі та апатичні, але дуже талановиті, ідейні та абсолютно безкорисливі.

Знамениті носії імені Поліна

З Полін виходять чудові актриси та співачки, і підтвердження тому – Поліна Куманченко, Поліна Стрепетова, Поліна Кутепова та Поліна Віардо-Гарсія. Цей ряд доповнює відома сучасна письменниця Поліна Дашкова, поетеса Поліна Барскова, піаністка Поліна Федотова та спортсменки Поліна Астахова та Поліна Макаб’єс.

Знамениті носії імені Поліна