Весільні зачіски на середнє волосся – 20 красивих ідей (фото)

Весільні зачіски на середнє волосся: 20 ідей (фото)

Хочеться, щоб найщасливіший день у житті був по-справжньому ідеальним. Локація, оздоблення, вбрання та меню – все це продумується до дрібниць. Звичайно ж, весільні зачіски не стали винятком. Але так складно визначитися, що саме зробити на середнє волосся з усього різноманіття варіантів. Ділимося гарними ідеями!

1. Пишні завитки

Якщо в тебе густе волосся, перетвори звичайний хвіст або пучок на розкішне переплетення коротких локонів. Зверху підніми обсяг, а бічні пасма спереду поклади до вух на зразок чубчика.

Пишні завитки - Весільні зачіски на середнє волосся

2. Густі локони з фатою на всю голову

Фату не обов’язково кріпити на обруч або ховати ззаду під волосся. Дуже красиво виглядає, коли вона покриває голову повністю – для цього її можна закріпити поверх об’ємних локонів великою декоративною шпилькою.

Густі локони з фатою на всю голову - Весільні зачіски на середнє волосся3. Коса з діадемою

Дуже ніжно і романтично виглядає тонка весільна діадема, вплетена прямо у вільну косу. Заодно вона добре триматиметься, і тобі точно не доведеться постійно поправляти зачіску.

Коса з діадемою - Весільні зачіски на середнє волосся

4. Весільна класика з чубчиком

Витончі тонкі кучерики в об’ємній зачісці з лаконічною прямою чубчиком – це класика. Щоб надати образу родзинки, прикрась її великими намистинами або стразами.

Весільна класика з чубчиком - Весільні зачіски на середнє волосся

5. Квіткова романтика

Дуже ніжно, легко і повітряно виглядає об’ємна зачіска з легких напівлоконів з квітковою шпилькою. Не потрібно робити її занадто об’ємною чи надто високою – витонченість у простоті.

Квіткова романтика - Весільні зачіски на середнє волосся

6. Елегантна лаконічність із діадемою

Завитки – аж ніяк не обов’язковий атрибут весілля, і часом акуратна гладка зачіска виглядає значно ефектніше. Щоб надати їй урочистості, залиш невеликий начіс зверху і прикрась його діадемою.

Елегантна лаконічність з діадемою - Весільні зачіски на середнє волосся