Весільні зачіски на середнє волосся – 20 красивих ідей (фото)

Весільні зачіски на середнє волосся: 20 ідей (фото)

Хочеться, щоб найщасливіший день у житті був по-справжньому ідеальним. Локація, оздоблення, вбрання та меню – все це продумується до дрібниць. Звичайно ж, весільні зачіски не стали винятком. Але так складно визначитися, що саме зробити на середнє волосся з усього різноманіття варіантів. Ділимося гарними ідеями!

1. Пишні завитки

Якщо в тебе густе волосся, перетвори звичайний хвіст або пучок на розкішне переплетення коротких локонів. Зверху підніми обсяг, а бічні пасма спереду поклади до вух на зразок чубчика.

Пишні завитки - Весільні зачіски на середнє волосся

2. Густі локони з фатою на всю голову

Фату не обов’язково кріпити на обруч або ховати ззаду під волосся. Дуже красиво виглядає, коли вона покриває голову повністю – для цього її можна закріпити поверх об’ємних локонів великою декоративною шпилькою.

Густі локони з фатою на всю голову - Весільні зачіски на середнє волосся3. Коса з діадемою

Дуже ніжно і романтично виглядає тонка весільна діадема, вплетена прямо у вільну косу. Заодно вона добре триматиметься, і тобі точно не доведеться постійно поправляти зачіску.

Коса з діадемою - Весільні зачіски на середнє волосся

4. Весільна класика з чубчиком

Витончі тонкі кучерики в об’ємній зачісці з лаконічною прямою чубчиком – це класика. Щоб надати образу родзинки, прикрась її великими намистинами або стразами.

Весільна класика з чубчиком - Весільні зачіски на середнє волосся

5. Квіткова романтика

Дуже ніжно, легко і повітряно виглядає об’ємна зачіска з легких напівлоконів з квітковою шпилькою. Не потрібно робити її занадто об’ємною чи надто високою – витонченість у простоті.

Квіткова романтика - Весільні зачіски на середнє волосся

6. Елегантна лаконічність із діадемою

Завитки – аж ніяк не обов’язковий атрибут весілля, і часом акуратна гладка зачіска виглядає значно ефектніше. Щоб надати їй урочистості, залиш невеликий начіс зверху і прикрась його діадемою.

Елегантна лаконічність з діадемою - Весільні зачіски на середнє волосся

7. Весільна зачіска з квітами та фатою

Якщо ти не можеш вибрати між фатою, квітами та великими намистинами – сміливо використовуй усе, адже це твоє весілля. Сама зачіска має бути об’ємною, зручною для фіксації невидимок, але досить мінімалістичною.

Весільна зачіска з квітами та фатою - Весільні зачіски на середнє волосся

8. Грайливі завитки

Плавна ніжна хвиля виглядає легше і витонченіше, ніж великі об’ємні локони. Повітря зачісці надає декоративна діадема з дрібних намистин.

Гриві завитки - Весільні зачіски на середнє волосся

9. Хвиля з чубчиком

Широке переднє пасмо або відрослу чубок можна укласти красивою хвилею, у кращих традиціях старих кінофільмів. Краще така зачіска виглядає на прямому і досить важкому волоссі, щоб нічого не стирчало і не пушилося.

Хвиля з чубчиком - Весільні зачіски на середнє волосся

10. Аристократична весільна зачіска

Для такого укладання потрібна довжина трохи більша за середню, але виглядає вона напрочуд благородно. Секрет у тому, щоб працювати з тонкими локонами та зберегти максимальний об’єм та легкість.

Аристократична весільна зачіска на середнє волосся

11. Ніжність із квітами

Не обов’язково прикрашати пухкий пучок розсипом квітів або масивним вінком. Один лаконічний бутон під колір волосся ззаду, а не збоку виглядає дуже свіжо та оригінально.

Ніжність з квітами - Весільні зачіски на середнє волосся

12. Зачіска з косою замість діадеми

Якщо у тебе волосся середньої довжини, але дуже густе – накрути пишні локони ззаду, а спереду заплети об’ємну косу обручем. Перевага такої зачіски в тому, що пасма не лізтимуть у вічі до кінця урочистості.

Зачіска з косою замість діадеми - Весільні зачіски на середнє волосся

13. Весільна мальвінка

Навіть просту і повсякденну мальвінку можна перетворити на весілля, якщо використати замість гумки гарну святкову шпильку. Додай об’єму та локонів, щоб зачіска виглядала більш урочисто.

Весільна мальвінка - Весільні зачіски на середнє волосся

14. Ніжний пучок із фатою

Найпростіший пучок з кіс та розрізнених пасм перетворюється на чудову святкову зачіску, якщо прикрасити його стильною шпилькою. Фату підколи невидимками знизу – і не потрібні жодні крабики та обручі.

Ніжний пучок з фатою - Весільні зачіски на середнє волосся

15. Весільна зачіска зі схованою чубком

Якщо на весілля тобі хочеться відкрити лоба і прибрати чубок, зовсім не обов’язково заливати його літрами лаку. Просто недбало підніми її нагору і зафіксуй широкою діадемою-обручем тугіше.

Весільна зачіска зі схованою чубчиком на середнє волосся

16. Незвичайні хвилі

Здається, що це дуже складна зачіска, але насправді потрібен лише час, засоби для укладання та трохи фантазії. А шпильки та дрібні огріхи сховаєш за хаотично розкладеними квітковими бутонами.

Незвичайні хвилі - Весільні зачіски на середнє волосся

17. Гра контрастів з діадемою

Така мінімалістична і гранично проста зачіска на середнє волосся відразу виглядає урочисто завдяки грі контрастів. Тобі потрібна лаконічна та тонка, але помітна діадема та макіяж у тих же тонах.

Гра контрастів з діадемою - Весільні зачіски на середнє волосся

18. Елегантний пучок із фатою

Якщо ти віддаєш перевагу стриманій лаконічності, збери об’ємний гладкий пучок на спеціальну гумку. А фату закріпи зверху на ньому за допомогою невидимок або декоративної шпильки.

Елегантний пучок з фатою - Весільні зачіски на середнє волосся

19. Недбалі кучері з чубчиком

Така зачіска виглядає навмисне недбало і плутано, і саме цим хороша. При укладанні використовується техніка для ефекту мокрого волосся, конусна плойка та гель.

Недбалі кучері з чубчиком - Весільні зачіски на середнє волосся

20. Спрямовані хвилі

Ця весільна зачіска привертає увагу вираженою спрямованістю. Локони закручені та покладені не хаотично, а в одному напрямку, але при цьому із збереженням обсягу.

Направлені хвилі - Весільні зачіски на середнє волосся