Види коротких жіночих стрижок – назви, фото та описи

Види коротких жіночих стрижок: назви, фото та описи

З тих пір, як короткі жіночі стрижки знову увірвалися в тренди, з’явилося так багато їхніх видів, що просто розбігаються очі. Щоб тобі було простіше зорієнтуватися при виборі відповідних ідей, лови цю вибірку варіантів із назвами та фото!

1. Піксі

Піксі приваблює своїм різноманіттям та свободою. У неї миттєво закохалися знаменитості та модниці у всьому світі, і ось уже кілька сезонів ця стрижка буквально всюди. Одна з її головних переваг – майже безмежна варіативність, залежно від типу волосся та форми обличчя.

Піксі

2. Гаврош

Цікавий варіант короткої рваної стрижки, але цього разу – з подовженою потилицею. Гаврош дуже гармонійно виглядає з ультракороткою або рваною чубчиком.

Гаврош

3. Боб

Один із найелегантніших варіантів серед об’ємних округлих стрижок. Боб вимагає багатошаровості, а лінія зрізу вишиковується паралельно скулам.Зверніть увагу на витончений боб з косою чубчиком!

Боб

4. Боб-каре

Боб-каре зберігає трохи більше довжини обличчя, і водночас – значний обсяг боба. Така стрижка має багато цікавих варіацій: наприклад, з подовженими пасмами замість чубчика.

Боб-каре

5. Каре

Класичне коротке каре ніколи не виходить із моди, і лише обростає все новими та новими інтерпретаціями. Геометричне, градуйоване, каскадне, з чубчиком або без – вибирай, чого забажає душа.

Каре

6. Рване каре

Рване каре стало настільки популярним, що його давно час виділити окремо. Це знахідка для власниць хвилястого, пухнастого або неслухняного волосся. А невелика недбалість лише надає образу легкості.

Рване каре

7. Каре на ніжці

Ще один цікавий варіант, який варто було б згадати окремо – каре на ніжці. Стрижки на ніжці припускають коротко вистрижену, а то й поголену під машинку потилицю.Красиво та дуже зручно!

Карі на ніжці

8. Паж

Ця округла стрижка з одного боку виглядає дуже об’ємною, але з іншого – не привертає увагу до себе. Паж із густою чубчиком ідеально та ненав’язливо підкреслює красу обличчя, вилиці та виразний погляд.

Паж

9. Сесон

Сесон – ще одна зірка серед коротких округлих стрижок. Зараз популярні варіації з подовженою чубчиком, але найчастіше – прямою та дуже об’ємною.

Сесон

10. Каприз

Зухвалий і стрепаний каприз – один із найкращих варіантів для дівчат, які не люблять витрачати багато часу на укладання. Достатньо злегка поправити зачіску вологими руками – і чудовий результат готовий!

Каприз

11. Томбой

Ефектна інтерпретація чоловічих стрижок миттєво підкорила любительок унісекс-моди. Томбой ювелірно балансує на межі між зухвалою брутальністю та елегантною витонченістю.

Томбой

12. Андеркат

Андеркат з виголеними скронями та подовженими пасмами зверху майстерноробить риси обличчя ще більш гармонійними. До речі, серед коротких жіночих стрижок це один із найкращих варіантів для яскравих креативних фарбувань.

Андеркат

13. Мілітарі

Коротка «хлопчача» стрижка дивовижним чином грає по-різному, залежно від решти образу. Вона гарна з вечірніми сукнями, діловими костюмами, недбалими карго або байкерськими куртками.

Мілітарі

14. Їжачок

Стрепанною екстремально короткою стрижкою під машинку вже нікого не здивувати. Дівчата та жінки різного віку давно оцінили легкість і практичність їжачка, і більше не хочуть від нього відмовлятися.

Їжачок

15. Ірокез

А це вже екстравагантніший і яскравіший варіант для шанувальниць незвичайних луків. Колись виключно субкультурний тренд, сучасні ірокези мали десятки ефектних варіацій.

Ірокез

16. Гарсон

Поки більшість подібних стрижок припускають укорочену або поголену потилицю, гарсон йде проти системи.Його особливість якраз у подовжених пасмах ззаду.

Гарсон

17. Асиметрія

Короткі асиметричні стрижки слід підбирати індивідуально. Майстер вибирає форму та деталі з урахуванням твого типажу, тому результат виходить завжди унікальним, але ефектним.

Асиметрія

18. Французька стрижка

Французькі стрижки – це поєднання недбалості та романтичності. Цього вдається досягти завдяки складному переходу довжини пасм від рівня до рівня.

Французька стрижка

19. Помпадур

Помпадур нагадує андеркат, тільки зверху залишається ще більший за обсяг. Це дуже стильна стрижка, але вона обов’язково вимагає ретельного укладання.

Помпадур

20. Шапочка

Для шапочки характерна висока густа чубчик і підбір усієї довжини саме під неї. На відміну від більшості інших округлих стрижок, тут основний обсяг залишається на маківці і не йде до шиї.

Шапочка

21. Англійська стрижка

Одна з варіацій рваної короткої стрижки передбачає припасування під овал обличчя. А ще обов’язково враховується лінія росту волосся та його структура. Тому така зачіска завжди максимально природна та гармонійна саме для тебе.

Англійська стрижка

22. Горщик

Найцікавіше виглядає короткий горщик із практично повністю поголеною потилицею. Він поєднується з такою ж укороченою чубчиком до середини чола.

Горщик

23. Бокс та напівбокс

Бокс та напівбокс прийнято вважати виключно чоловічими. Але насправді фахівці вже давно адаптували їх і під ефектні жіночні образи. Це гарний вибір для любительок розслабленого молодіжного стилю.

Бокс та напівбокс

24. Бобрик

Ще одна зачіска із чоловічого арсеналу у твоєму розпорядженні. Тут максимально короткі віскі і трохи довша верхівка, яку можна розтріпати або укласти.

Бобрик

25. Поголена потилиця

Здавалосяби, поголені візерунки на потилиці вже могли набриднути за стільки сезонів. Але вони досі миттєво привертають увагу та надихають на творчі експерименти.

Виголена потилиця

26. Виголені віскі

Виголені віскі можна використовувати як елемент інших стрижок, особливо асиметричних. Їх подвійно цінують дівчата, які люблять підкреслювати вилиці та форму обличчя.

Виголені віскі

27. Фейд

Характерна особливість стрижки фейд – дуже плавне збільшення довжини від повністю поголеного низу до злегка подовженої маківки. Перехід такий легкий, що з відстані нагадує тінь.

Фейд

28. Яструб

За своєю суттю яструб нагадує ірокез, але він не обов’язково вимагає поголених чи екстремально коротких скронь. Зверни увагу, що довші пасма зверху знову доведеться укладати.

Яструб

29. Японська стрижка

Короткі жіночі стрижки в японському стилі поєднують класичні та м’які округлі форми з легкою стрепаністю та недбалістю.Це завжди виглядає дуже мило та зворушливо.

Японська стрижка

30. Американка

А цей варіант сподобається шанувальницям більш класичних та стриманих образів. Американка зберігає легкість градуйованих стрижок, але при цьому не виглядає надто недбало та хаотично.

Американка