Види коротких жіночих стрижок – назви, фото та описи

Види коротких жіночих стрижок: назви, фото та описи

З тих пір, як короткі жіночі стрижки знову увірвалися в тренди, з’явилося так багато їхніх видів, що просто розбігаються очі. Щоб тобі було простіше зорієнтуватися при виборі відповідних ідей, лови цю вибірку варіантів із назвами та фото!

1. Піксі

Піксі приваблює своїм різноманіттям та свободою. У неї миттєво закохалися знаменитості та модниці у всьому світі, і ось уже кілька сезонів ця стрижка буквально всюди. Одна з її головних переваг – майже безмежна варіативність, залежно від типу волосся та форми обличчя.

Піксі

2. Гаврош

Цікавий варіант короткої рваної стрижки, але цього разу – з подовженою потилицею. Гаврош дуже гармонійно виглядає з ультракороткою або рваною чубчиком.

Гаврош

3. Боб

Один із найелегантніших варіантів серед об’ємних округлих стрижок. Боб вимагає багатошаровості, а лінія зрізу вишиковується паралельно скулам.Зверніть увагу на витончений боб з косою чубчиком!

Боб

4. Боб-каре

Боб-каре зберігає трохи більше довжини обличчя, і водночас – значний обсяг боба. Така стрижка має багато цікавих варіацій: наприклад, з подовженими пасмами замість чубчика.

Боб-каре

5. Каре

Класичне коротке каре ніколи не виходить із моди, і лише обростає все новими та новими інтерпретаціями. Геометричне, градуйоване, каскадне, з чубчиком або без – вибирай, чого забажає душа.

Каре

6. Рване каре

Рване каре стало настільки популярним, що його давно час виділити окремо. Це знахідка для власниць хвилястого, пухнастого або неслухняного волосся. А невелика недбалість лише надає образу легкості.

Рване каре

7. Каре на ніжці

Ще один цікавий варіант, який варто було б згадати окремо – каре на ніжці. Стрижки на ніжці припускають коротко вистрижену, а то й поголену під машинку потилицю.Красиво та дуже зручно!

Карі на ніжці