Модні жіночі стрижки – новинки та тренди (50 фото)

Модні жіночі стрижки: новинки та тренди (50 фото)

З настанням весни абсолютно нормально мріяти змінити звичний образ. І ми вже готові допомогти тобі у цьому благому починанні, тому зібрали добірку наймодніших жіночих стрижок!

1. Каскадне каре

Ідеальний сучасний вибір для середньої довжини волосся. Порівняно з класичним каре, каскадне більш об’ємне, яскраве та виразне. А за рахунок різноманітності форм та варіацій воно підходить під будь-який типаж. Каскадне каре однаково ефектно виглядає з чубчиком або без, із центральним або косим проділом, а ще – в асиметричному виконанні.

Каскадне каре
Каскадне каре

2. Подовжений боб

Лонг боб або боб з подовженням – ефектний компромісний варіант, коли хочеться додати обсяг, але зберегти довжину. Передні пасма набагато довші за задні, а довжина на потилиці може доходити до плечей. Цю стрижку дуже вподобали голлівудські знаменитості. А ще вона хороша навіть без укладання та акуратно відростає.

Довгий боб

3. Шапочка

Коротка стрижка родом із шістдесятих цього року переживає новий сплеск популярності. Її яскрава риса – виразна чубчик, причому найчастіше густа та висока. Це означає, що пасма беруть прямо від верхівки. Але таку форму доведеться регулярно підтримувати та укладати.

Шапочка

4. Гарсон

Гарсон – одна з варіацій стрижок «під хлопчика», але дуже витончена та елегантна. Вона гармонійно виглядає в романтичних і жіночних образах. А її особливість у плавному переході та градуюванні, але при цьому з чіткими геометричними формами. До речі, гарсон чудово скидає вік!

Гарсон
Гарсон

5. Шеггі

Шеггі – це концентрація творчого безладдя з рваними або фільованими пасмами. Мода на таку недбалість сформувалася у сімдесятих. Стрижка шегі ефектно виглядає на будь-якій довжині та підходить будь-якому типу волосся. Особливо вона хороша для неслухняних кучерів, тому що допомагає впоратися з ними без укладання.

Шеггі
Шеггі