Фігурки для саду – 150 фото кращих ідей і красивого дизайну

Проста інструкція, як зробити незвичайні фігурки для саду своїми руками. Великий вибір готових ідей, а також інструкція з докладним описом всіх етапів створення виробів в сад.

Для кожного дачника бажання так облаштувати свою територію, щоб вона виглядала неповторно цілком здійсненно. Садова і городня зона «пожвавиться», коли в ній з’являться фігурки людей, тварин, птахів і різні дивовижі. Неповторність вигляду залежить від фантазії господарів.

Декоративні фрагменти можна придбати, а краще і приємніше зробити самостійно і милуватися фігурками для саду своїми руками. Для цього знадобляться звичайні предмети.

Для любителів рукоділля на спеціальних сайтах представлена велика кількість фото з фігурками для саду.

Створення композицій

Кілька невеликих фігурок відразу змінять звичний оку дизайн. Навіть присутність однієї оригінальної статуетки здатне зробити дачну ділянку незабутнім.

Найчастіше це лише приємне доповнення, проте, саме воно може наштовхнути на ідею як оновити дизайн території, гармонійно розташувавши на ній композиції фігурок.

Створюючи загальну картину з використанням елементів фігурного декору, можна відштовхнутися від вже встановленої статуетки. Потрібно точно визначити критерії добору і розміщення, тематичну і сюжетну лінію, кількість необхідних матеріалів.

Сценарій для творчості

Добре, коли вже є потаємна задумка, як перетворити сад, город, територію перед будинком. У фігурок для саду і городу, розташованих за вашим власним сценарієм стане воістину казковий вид.

Можна вибрати загальний напрям або індивідуально визначити певні зони зі своїм сюжетом.

Різноманітність композиційних елементів

Коли за основу вибирається один вид матеріалу – це дозволяє об’єднати різні за тематикою фігурки в загальний стиль дизайну. Чудово виглядають декоративні фігурки з дерева, каменю, металу. Більш просто використовувати у своїй роботі гіпс і пластик.

Невеликі вироби, що встановлюються на дачі, можуть представляти різні «персонажі». Захоплення і радість доставляє присутність інших цікавих конструкцій. Місток, хатинка, невелика лавочка. І хоча вони не призначені для практичного застосування, зате розглядати і милуватися ними ніколи не набридає.