Красиві слова чоловікові своїми словами на відстані. Ніжні слова для коханого

Гарні слова в спілкуванні з чоловіками, не менш важливі, ніж у спілкуванні з дівчатами. Але, на жаль, іноді складно передати на відстані думки своїми словами. Як це зробити і коли доречно говорити чоловікам гарні слова, описано в даній статті.

Коли доречно говорити красиві слова чоловікові своїми словами на відстані

Незважаючи на те, що приємні слова для чоловіків мають певне значення, використовувати їх не можна необдумано. Адже не у всіх випадках і не з кожним чоловіком доречно використання красивих слів, навіть на відстані.

Говорити красиві слова чоловікові своїми словами на відстані допустимо якщо:

 • чоловік відчуває до дівчини взаємну симпатію;
 • чоловік є чоловіком або хлопцем;
 • чоловік знає, що він гідний сказаного;
 • має місце важливе для чоловіка подія;
 • чоловік застосовує красиві слова на користь жінки;
 • хлопець або чоловік справді потребує добрих словах;
 • молодий чоловік сам напрошується на компліменти та похвалу;
 • обранець готовий зараз почути дівчину (наприклад, якщо чоловік знаходиться на важливій нараді, він може негативно відреагувати на будь-які зовнішні подразники).

Бажано говорити приємне чоловікові, перебуваючи на відстані, в той момент, коли він знаходиться один. Так у чоловіка буде більше можливостей вислухати і відповісти на сказане.

Які гарні слова люблять чоловіки

Ласкаві і красиві слова, сказані чоловікові своїми словами на відстані, допомагають йому розкритися повною мірою відчути себе більш впевненим і сильним.

Психологи стверджують, що у зв’язку з тим, що чоловіча психологія відрізняється від жіночого, необхідно уникати довгих і мудрих виразів.

Щоб сказані чоловікові слова мали належний ефект, слід враховувати характер окремої людини.

Ласкаві і красиві слова, сказані чоловікові своїми словами на відстані, допомагають йому розкритися повною мірою відчути себе більш впевненим і сильним.

Але незважаючи на це, чоловікові можна говорити такі слова, як:

 • кошеня, зайченя, коханий, милий, рідний;
 • зменшувально-пестливі форми імені, наприклад, Денисочка, Андрюшенька або Дімочка;
 • приємні риси його характеру, наприклад, сильний, ніжний, ласкавий.

Заздалегідь дізнатися, які ніжні слова будуть до душі того чи іншого чоловіка неможливо. Але необхідно, щоб сказане відповідало характеру і стилю життя обраного.

 

Важливо пам’ятати! Слова повинні вимовлятися від чистого серця, щиро і без іронії в голосі. Інакше можна отримати зворотний ефект.

Наприклад, якщо чоловік веде брутальний і спортивний спосіб життя, не варто говорити йому надмірна кількість ніжностей. Найкраще відзначити його сильні якості і сказати йому про те, якій він сильний, мужній, хоробрий і т. д.

Чоловікові, захоплюється науковою діяльністю, краще всього говорити приємні слова на користь його розумових здібностей.

Зверніть увагу! Не варто боятися експериментувати і застосовувати все нові і нові приємні слова. Щоб красиві слова чоловікові своїми словами на відстані не приїдалися, слід поповнювати свій словниковий запас «ніжностей». І важливо стежити за реакцією, щоб точно знати, який ефект надає сказане.