Як сподобатися чоловікові-Козерогові. Характер, поведінка, якості і переваги

Раціонально мислячі психологи стверджують: при виборі партнера для постійних відносин потрібно скласти психологічний портрет чоловіка, звернувшись до знаку зодіаку, під яким він був народжений.

У даній статті будуть розглянуті нюанси в поведінці жінки, завдяки яким можна з легкістю завоювати серце чоловіка Козерога.

Що важливо знати про знак Козеріг

Не секрет, що багато успішні і заможні чоловіки сучасного суспільства народилися під знаком Козерога.

Тому, як треба вести себе, щоб сподобатися чоловікові-Козерогові, цікавить багатьох представниць прекрасної статі.

Необхідно виділити основні особливості поведінки і характеру чоловіки, які важливо знати і враховувати, щоб підкорити обранця.

Характер і поведінка чоловіка-Козерога в залежності від віку

Позитивні риси цього знака з віком все виразніше проявляються, зокрема:

 • відповідальний підхід до виконання поставлених завдань, працьовитість, яке допомагає досягти кар’єрних висот;
 • практичність у всіх сферах життя;
 • прямолінійність у спілкуванні;
 • вірність коханій, близьким людям і улюбленій справі;
 • обдуманість кожного кроку, розмірений спосіб життя.

Слід виділити головні негативні риси характеру, притаманні Козерогам в незалежності від віку:

 • небажання прислухатися до думки інших, надмірний егоїзм;
 • скритність, недовіра до людей, замкнутість, емоційна стриманість;
 • непомірна фінансова ощадливість;
 • безініціативність і піддатливість впливу з боку.

Для того щоб зрозуміти, як сподобатися чоловікові-Козерогові, слід брати до уваги вік претендента.

Для молодих хлопців цього знака властиво залишати враження нудних, часом зарозумілих і непривабливих для дівчат особистостей.

Зверніть увагу! З віком Козероги стають більш відкритими співрозмовниками, здатні на несподівані вчинки, що робити їх привабливими претендентами для серйозних стосунків.

Це обумовлено розкриттям з віком коханій жінці романтичною сторони характеру представників даного знаку.

Принципи Козерога життя: свобода, безпека, впевненість

Потрібно виділити основні принципи, дотримуючись яких, життя чоловіків Козерогів стає щасливою і наповнюється змістом:

 • Безпека. Козерогам чужий дух авантюризму, відчуття комфорту і досягнення гармонії з іншими людьми набувається представниками знаку у звичній і затишній обстановці. Жінки нерідко розцінюють цю особливість як сухість, що призводить до прісність відносин, нерозуміння і розривів;
 • Прийнятна межа між безмежним контролем і повною свободою. Це рівновага досягається представниками знаку по-різному, в залежності від періоду народження. Крім того, в різному віці бажання чітко визначених обмежень і повної свободи можуть боротися в єстві чоловіки;
 • Впевненість. Для відчуття умиротворення, Козерогам необхідно відчувати під ногами стійкий фундамент і мати уявлення про те, що чекає їх у майбутньому.

Придбання гармонії з власним внутрішнім світом, призведе до моральному задоволенню і взаєморозуміння з оточуючими.

Які якості в жінці цінує чоловік-Козеріг

Для чоловіків цього знаку, важливо бачити в улюбленій жінці розкуту коханку.

Крім цього, Козерогам необхідно, щоб кохана була чудовою господинею, хорошим другом, помічником в роботі і люблячою матір’ю.

Не менш важливі такі риси, як:

 • самостійність і самодостатність;
 • гострий розум і різнобічність;
 • ініціативність;
 • унікальність і вміння подати себе;
 • практичність.

Як можна в цілому охарактеризувати представницю слабкої статі, яка сподобається чоловіка-Козерога – це сексуальна, впевнена в собі, багатогранна особистість, притягує захоплені чоловічі погляди.

Що не терпить чоловік Козеріг

Основні риси характеру та поведінки, які відштовхнуть чоловіка цього знаку зодіаку:

 • часті істерики і постійне невдоволення;
 • брехня, незалежно від причини;
 • обмеженість;
 • вульгарність і непостійність;
 • байдужість.

Які компліменти люблять чоловіки-Козероги

Основне правило того, як сподобатися чоловікові Козерогові – постійна похвала партнера у всіх його починаннях та досягнення.

Важливо вміти вчасно сказати відповідний комплімент:

 • Під час підготовки до роботи. Рекомендується вгадати момент і, з щирою усмішкою, сказати про те, який він гарний чоловік;
 • При ремонті техніки. Потрібно акцентувати увагу на його таланти у всіх починаннях – це допоможе додати обранцеві сил і впевненості в собі;
 • В ліжку. Постійна похвала сексуального характеру допоможе зробити ваше інтимне життя яскравішим і насиченішим.

Які подарунки люблять чоловіки-Козероги

Не менш важливо знати, що можна подарувати коханому Козерогові, щоб здивувати і підкорити його одночасно.

Можна виділити основні критерії відповідного презенту – практичність, якість і довговічність.

Не слід дарувати сувеніри, квіти і предмети, що не представляють користі.

Вибір подарунка залежить від характеру і переваг представника сильної статі:

 • Кар’єристам доведеться по душі унікально оформлена ручка, візитниця, органайзер. Будь-яка річ повинна бути виконана з якісного матеріалу і в класичному стилі.
 • Чоловіків, що живлять схильність до розкоші, можна підкорити запонками, браслетом або ланцюжком, електронними новинками, побутовою технікою.
 • Який вибрати подарунок, щоб сподобатися, а головне, здивувати чоловіка-Козерога — чудово підійдуть іменні предмети, годинник або кільце з гравіюванням, музичне привітання на радіо, сертифікат на відвідування екзотичного масажу, колекційне видання книги улюбленого автора, а також подарунок, пов’язаний з хобі партнера.

  Якщо важливо дізнатися, як сподобатися чоловікові-Козерогові, варто звернути увагу на поведінку конкретного чоловіка і діяти.

Представники цього знака дуже серйозно ставляться до сім’ї і дому, тому будуть раді будь-яким якісним подарунків для облаштування власного житла.

Сексуальні переваги чоловіка-Козерога

По натурі хлопці цього знаку відрізняються запалом і пристрастю, люблять різноманітність в ліжку і воліють дівчат, готових експериментувати.

В силу романтичної натури позитивно сприймають правильну атмосферу – хороша музика, приглушене світло, ароматичні лампи, еротичний масаж, екзотичний танець.

Почуття дискомфорту, як фізичного, так і емоційного, миттєво охолоджує запал обранця.

Як сподобатися, а потім завоювати серце

Щоб цілком завоювати серце і увагу представника цього знака, слід звертати увагу навіть на самі незначні деталі – голос, міміку, зовнішній вигляд, емоційність, характер і поведінку.

Чоловіки-Козероги по своїй натурі вимогливі і можуть багато років провести в пошуках свого ідеалу.

Ідеал жінки для чоловіка-Козерога

Характеристика Опис Зовнішній вигляд Природна зовнішність і натуральна краса, мінімалізм в косметиці, жіночність і граціозність. Поведінка Впевненість у собі, вміння ефектно виглядати і підтримати розмову. Звички Господарність, прояв амбіцій по відношенню до улюбленої справи. Риси характеру Доброзичливість, оптимістичний погляд на життя, емоційна врівноваженість, скромність, самостійність.

Як привернути увагу чоловіка-Козерога

Щоб привернути увагу представника цього знака, необхідно:

 • мати спокійний, м’який характер;
 • бути скромною, жіночною і ніжною;
 • відрізнятися самодостатністю;
 • бути чуйною людиною з доброю душею.

Зверніть увагу! Козероги уникають нав’язливих, неврівноважених і обмежених дівчат.

Як спокусити чоловіка-Козерога

Для того, щоб сподобатися чоловікові-Козерогові, слід запастися терпінням, оскільки представники цього знаку відрізняються надмірною обережністю і недовірливим характером.

При несерйозне ставлення до жінки, хлопець буде намагатися максимально швидко перейти до інтимної близькості. Якщо перехід на цей етап відносин відтягується з ініціативи партнера, це вказує на його зацікавленість.

Для того щоб спокусити Козерога, слід бути максимально ідеальною, вишуканою та елегантною.

Не варто забувати про важливість впевненості у власних силах, в іншому випадку — хлопець може не повірити у щирість поведінки.

Як зачарувати і підкорити

Завоювати прихованого Козерога може загадкова і в міру недоступна представниця слабкої статі. Наодинці слід бути відкритою, чесною, доброзичливою, життєрадісною, вміти вислухати і підтримати обранця.

При цьому потрібно ділитися з хлопцем власними захопленнями, уподобаннями, розповідати про хобі і заняттях, які приносять естетичне задоволення. Не рекомендується показувати свою невпевненість і нерішучість.

Конкретні поради жінкам за знаком зодіаку

Поведінка дівчат різних знаків зодіаку, щоб привернути хлопця-Козерога:

Знак Поради Рекомендовано Не рекомендовано Жінка-Козеріг Спокій і вміння стримувати емоції допоможе створити гармонійні стосунки. Показувати власну перевагу обранцеві – це може відштовхнути його. Жінка-Овен Акцент уваги необхідно робити на життєрадісності, цілеспрямованості та динамічності натури. Крім цього, слід підтримувати Козерога в будь-якій ситуації. Відштовхнути представника сильної статі може холодність і байдужість у відносинах. Жінка-Телець Ідилія в парі ґрунтується на взаємній любові до комфорту. Чуйне ставлення пробудить у чоловікові романтичну сторону натури. Важливо уникати грубого поводження, не показувати свій розумовий перевагу. Жінка-Близнюки Важливо бути для Козерога дівчиною, про яку хочеться піклуватися, при цьому залучити чоловіка допоможе здатність робити сюрпризи і жартувати. Не слід тиснути на партнера власним інтелектом. Жінка-Рак Щоб завоювати обранця потрібно бути розумної, відповідальної, доброю, милою, чуйною і скромною. Козероги бачать в дівчатах Раках чудових жінок і майбутніх мам. Не рекомендується проявляти надмірну ревність, і, в той же час, не потрібно повністю приховувати власні почуття. Жінка-Лев Важливо бути розумною і ніжною. Притягнути увагу Козерога допоможе впевненість і ефектний зовнішній вигляд. Акцентуючи уваги на власних перевагах, не слід забувати про підтримку і схвалення хлопця. Жінка-Діва Слід дотримуватися розважливого і врівноваженого поведінки. Більшість Козерогів притягує відповідальність, властива дівчатам Дівам. Безвідповідальне і распутное поведінка, бездумна трата грошей, невміння вести господарство, зведе нанівець інтерес чоловіка. Жінка-Терези Демонстрація самостійності, позитивний життєвий настрій допоможуть зацікавити Козерога. У силу значної різниці характерів, подібній парі досить важко досягти взаєморозуміння. Козерога може легко відштовхнути часте невдоволення Ваг. Жінка-Скорпіон Необхідно акцентувати увагу на таких рисах характеру, як цілеспрямованість і силу волі. Неуважність, відсутність серйозних захоплень і слабохарактерність відштовхнуть партнера. Жінка-Стрілець Слід проявляти більше оптимістичність і життєрадісності, при цьому важливо мати мету в житті. Легковажність і несерйозне ставлення до життя може швидко охолодити запал серйозного Козерога. Жінка-Водолій Щедрість, доброта і чуйність допоможуть у підкоренні хлопця. Нерідко можуть виникнути конфлікти, пов’язані з різними інтересами та поглядами на життя. Жінка-Риби Ніжність і відданість допоможуть уникнути непорозумінь. Зайва скритність і любов до довгих розмов може перешкодити у створенні відносин.

Як зрозуміти, що мета досягнута, і чоловік-Козеріг закохався

Слід виділити основні ознаки, які вказують на закоханість Козерога:

 • часті побачення і тривале прощання;
 • часті дзвінки, повідомлення, маленькі подарунки і сюрпризи;
 • прояв турботи, знаки уваги, знайомство з родичами і близькими друзями;
 • зміни зовнішнього вигляду партнера в кращу сторону, зміна запаху туалетної води;
 • розмови по душам, планування спільних вихідних, поїздки за місто.

Незважаючи на скутість і властиву для характеру Козерогів скритність, закоханий хлопець здатний на несподівані сюрпризи і романтичну поведінку.

Підкоривши серце представника цього знака, жінка отримує в партнери самостійного, надійного і вірного чоловіка, який ніколи не залишить свою кохану одну у важку хвилину.

Автор статті: Тетяна Маркіна

З цього відео ви дізнаєтеся, як сподобатися чоловікові-Козерогові і що для цього потрібно робити:

Цей відеоролик розповість вам, який чоловік-Козеріг у відносинах: