Подовжена чолка на дві сторони на довгі, середні волосся. Фото, кому підійде

Хочеться постати в новому образі, але немає бажання кардинально міняти зовнішність? Невеликій зміні іміджу допоможе чубчик. В залежності від її укладки, стрижки змінюється образ будь-якої жінки.

 

Якщо зачіска не підійшла, надалі її можна змінити без особливої праці. Красиві пасма волосся, що обрамляють овал обличчя і злегка приховують лоб, надають образу жінки романтичність і витонченість.

Недбало спадають на обидві сторони пасма роблять даму загадковою. Подовжена чубчик на дві сторони гармонує з будь-якою зачіскою, довжина якої до лінії підборіддя.

Кому підійде такий варіант чубчика

Зачіски з подовженою чубчиком на дві сторони прекрасно підходять жінкам з овальним або круглим обличчям

Цей варіант відмінно виглядає на будь-яких волоссі. Підходить для всіх видів пасм – прямих і хвилястих.

Ідеально підійде для дівчат з овальним обличчям. Візуально подібна зачіска робить видовжене обличчя більш круглим, широкий лоб – більш вузьким.

Подібна укладання підходить і круглолицим жінкам, але мінімальна довжина повинна бути на рівні підборіддя, інакше щоки будуть здаватися надмірно пухкими.

Власницям особи у вигляді сердечка також підійде така стрижка. Вона надає пропорціям особи збалансованість.

Подовжена чубчик на дві сторони краще всього виглядає на світлому волоссі.

Кому не рекомендується чубчик на дві сторони

Подібної зачіски варто уникати дівчатам з особою квадратною формою. Подовжена чубчик, розділена на дві сторони, навпаки підкреслить недоліки нижній частині.

Стилісти не радять носити таку чубок дівчатам з великим носом, ця частина обличчя буде здаватися більше ніж є насправді.

Кілька протипоказань для подовженої чубчика на дві сторони:

  • Важкі навислі повіки;
  • Очі з глибокою посадкою;
  • Маленьке обличчя;
  • Занадто тонкі і рідкісні локони.