Випрямляч для волосся. Як вибрати праску для волосся

Щоб легко змінити зачіску, випрямити волосся і насолоджуватися новим іміджем, кожній дівчині потрібно мати вдома такий прилад як випрямляч (утюжок) для волосся. Давайте дізнаємося, для чого потрібні випрямлячі для волосся, або інакше праски для волосся, як вибрати якісний випрямляч і на що звертати увагу в його функціональності.

Утюжок або випрямляч для волосся — корисний прилад

В сучасному світі є безліч речей, здатних кардинально змінити зовнішність дівчини до невпізнання. Звичайно, будь-яка дівчина хоче привабливо виглядати. У даній статті я хочу розповісти про питаннях пов’язаних з зачіскою. Зачіска грає величезну роль у зовнішньому вигляді дівчини.

Щоб не помилитися при виборі праски (випрямляча) для волосся, важливо знати головні особливості якісного приладу і як його правильно вибирати

Деяким дівчина дуже йдуть кучері, а іншим прямі волосся, домогтися такого успіху можна, використовуючи випрямлячі для волосся.

Прасочка для волосся — це такий прилад, який дозволяє змінити форму волосся, завдяки впливу тепла. Випрямлячі для волосся можуть бути професійними або непрофесійними.

Перші дозволяють випрямити волосся за лічені хвилини.

Другі працюють менш якісно, а так само нагріваються набагато довше. У продажу є випрямлячі для волосся різних типів і марок, залишилося тільки вибрати потрібний. Отже, на що ж потрібно звертати увагу при виборі праски для волосся.

Як вибрати праску для волосся

1) При виборі праски ви повинні звернути увагу на його робочі органи — тобто пластини. За прийнятим стандартам, пластини повинні виготовлятися із сталі, яка покрита спеціальним шаром, в якості покриття використовують тефлон, кераміку і турмалін.

Найчастіше в якості покриття використовують кераміку. Вона дозволяє зберігати постійну температуру по всій поверхні покриття.

В цілому існують різні варіанти покриттів — кераміка + турмалін, кераміка + тефлон або кермика+титанове напилювання. Для того щоб на поверхні пластин не залишалося можливих слідів від засобів по догляду за волоссям, використовують тефлон. Титанове напилювання використовується для того, щоб уникнути появи подряпин на поверхні пластин.

2) Прасування для випрямлення волосся мають функцію регулювання температури. Якщо у дівчини жорсткі і кучеряве волосся, то для такого типу волосся дуже добре підійдуть прасування з температурою 200 градусів і вище. Якщо у дівчини м’який тип волосся, які відрізняються крихкістю, то краще знижувати температуру нагрівання.

Можна звернути увагу на швидкість нагріву пластин, оптимальний час — 10 секунд.

3) Потрібно звернути увагу на якість, надійність і безпека випрямляча. В цілому ці якості враховуються при виборі будь-якого побутового обладнання.

Випрямлячі для волосся сконструйовані таким способом, що з кінців пластин є особливі зони, які не піддаються нагріванню. Це зроблено для того, щоб не допустити можливих опіків.

Деякі моделі оснащені спеціальною функцією автоматичного виключення, якщо раптом стався перегрів або коротке замикання. Зверніть увагу на довжину шнура, важливо щоб він був довгим, що дозволяє вам вільно маневрувати з ним.

На додачу до вище сказаного, бажано звертати увагу на форму щипців. Дуже добре себе зарекомендували пластини з заокругленнями, дана конструкція дозволяє злегка завивати кінці всередину або назовні, це допомагає надати волоссю більш природний вигляд.

Пам’ятайте, при виборі такого побутового приладу, який контактує з вашими волоссям, а вони самі по собі крихкі, не потрібно занадто сильно економити.

Звичайно, не обов’язково купувати найдорожчі моделі, але і занадто дешеві не повинні залучати вас своєю низькою ціною.

Для тих людей, які не замислюються про ціну, існують випрямлячі для волосся нового покоління, вони містять цілий комплекс вітамінів і корисні речовини по догляду за волоссям.

Спасибі за увагу, я сподіваюся, моя стаття допомогла вам при виборі випрямляча для волосся.