Ампельні квіти – фото, назви та описи (каталог)

Ампельні квіти: фото, назви та описи (каталог)

Рослини, які вирощують у підвісних вазонах або високих контейнерах, щоб вони гарно спадали вниз, називаються ампельними. І ампельних кольорів набагато більше, ніж здається на перший погляд. Підготували для тебе великий каталог – з назвами та фото!

Садові ампельні квіти

Садові квіти ампельні чудово виглядають соло і підходять для створення багаторівневих композицій. Зверніть увагу на такі різновиди!

Петунія

Головне кохання всіх садівників, адже існують десятки сортів найрізноманітніших форм і забарвлень. Петунія тішить ще й довгим цвітінням – від початку весни і до кінця осені.

Петунія

Вербена

Чарівний трав’янистий кущик цвіте протягом усього теплого сезону. У саду вербену вирощують як однорічник, але навіть за цей час її стебла можуть витягнутися майже на метр.

Вербена

Ампельна настурція

Тут добре все – і велике декоративне листя, і великі квіти всіх відтінків червоного або жовтого, і прекрасна живучість навіть у несприятливих умовах. Настурцію можна вирощувати надвір, але як однорічник.

Ампельна настурція

Калібрахоа

У наших регіонах це ще майже новинка, але вона вже заслужила на визнання. Калібрахоа розростається пишними округлими кущами, густо вкритими дрібними квітами-дзвіночками.

Калібрахоа

Лобелія

У сезон цвітіння лобелія так густо покривається дрібними дзвіночками, що перетворюється на справжню кулю. Найчастіше зустрічаються сорти всіх відтінків блакитного, синього та фіолетового.

Лобелія

Дихондра

Це чудовий варіант для любителів декоративно-листяних рослин. У дихондри дуже ефектне сріблясте листя на довгих пагонах-плетях.

Дихондра