Які квіти не можна тримати вдома: фото та назви, каталог небезпечних кімнатних рослин

Які квіти не можна тримати вдома: фото та назви

Коли розводиш зелений куточок будинку, насамперед думаєш про красу та свіжість. Щоб обійшлося без неприємних сюрпризів, старанно підбирай види та сусідство під свої умови. Наприклад, чи ти знаєш, які квіти не можна тримати вдома? Ми ось якраз з’ясували та готові ділитися фото з назвами!

Отрутні кімнатні рослини

Не просто так з’явилася приказка, що краса – страшна сила. Найніжніші та найвитонченіші кімнатні рослини можуть виявитися отруйними. Якщо з одними достатньо дотримуватися запобіжних заходів, то від інших краще відмовитися назавжди!

1. Цикламен

Отрутний сік цикламена діє за тим самим принципом, що й інші рослини з молочним соком. Він провокує роздратування та серйозні опіки слизових оболонок. А при влученні у вічі може стати причиною тимчасової втрати зору.

Цикламен - Отруйні кімнатні рослини

2. Глоріоза

Тропічна ліана цінується квітникарів за властивість кілька разів змінювати свій відтінок.Але всі її частини містять сильну отруту, яка при високій концентрації може навіть призвести до смерті.

Глоріоза - Отруйні кімнатні рослини

3. Аденіум

Екзотична африканська квітка оселилася у квартирах через незвичайне листя та пишне цвітіння. Насправді ж корінні жителі Африки використовували деякі сорти замість отрути для наконечників стріл.

Аденіум - Отруйні кімнатні рослини

4. Аглаонема

Аглаонема – декоративний листяний кущик з великою різноманітністю ряболистих сортів. Але сік і плоди більшості з них отруйні, викликають набряки, подразнення слизової оболонки та кон’юнктивіт.

Аглаонема - Отруйні кімнатні рослини

5. Трихоцереус

Невибагливий кактус покритий довгими гострими колючками – але це не його головна проблема. Ферменти в м’якоті рослини можуть викликати галюцинації, а у великій концентрації – параліч центральної нервової системи.

Трихоцереус - Отруйні кімнатні рослини