Сорта фіалок – фото, назви та опис (каталог)

Сорта фіалок: фото, назви та опис (каталог)

Випадково придбаний горщик з фіалкою стрімко розростається у справжню колекцію. Тим більше, що селекціонери вже давно вивели десятки сортів на будь-який смак. Про деякі з них ми сьогодні розповімо тобі докладніше – з фото та назвами!

1. Гаряче сонце

Сорту властиві декоративні строкаті листи та напівмахрові коралові квіти з непомітним білим обідком. Фіалка Пальне сонце росте повільно, і доведеться досить довго прибирати нижнє листя, поки вона розростеться.

Сорт фіалки Гаряче сонце

2. Чорничний десерт

Один із класичних фіолетових сортів із напівмахровими або махровими квітами ніжно любимо квітникарів. Розетки можуть бути різних відтінків, але вони завжди стандартні та приваблюють своєю невимушеною простотою.

Сорт фіалки Чорничний десерт

3.Austin’s Smile

Велика і пружна розетка сорту зібрана з такого ж великого і досить темного листя. На їхньому тлі особливо виділяються ніжні коралові квіти з темною облямівкою.

Сорт фіалки Austin's Smile

4. Перша красуня

Цей сорт фіалок привертає увагу дуже ефектними напівмахровими зірочками-квітами. Пелюстки так гарно прибрані по краю, що нагадують декоративні рюші.

Сорт фіалки Перша красуня

5. Зірки Криму

Дивовижні пелюстки справді схожі на синьо-фіолетове небо із зірками. Такі фіалки довго цвітуть, а ще їх зручно розмножувати та вкорінювати листами.

Сорт фіалки Зірки Криму

6. Адмірал

Головна перевага сорту – виразні синьо-фіолетові квіти, які просто неможливо затьмарити. У Адмірала незвичайне листя – з ледь помітною кремовою окантовкою.

Сорт фіалки Адмірал

7. Мідний вершник

Це один із найневибагливіших сортів, який часто рекомендують новачкам. Водночас фіалка з біло-зеленими напівмахровими кольорами виглядає дуже ефектно та незвично.

Сорт фіалки Мідний вершник