Найкорисніші кімнатні рослини – назви та фото (каталог)

Найкорисніші кімнатні рослини: назви та фото (каталог)

Домашня зелень – це не лише красиво, а й дуже корисно. Повітря буде чистіше і свіже, стає простіше дихати, та й загалом самопочуття набагато краще. Розповідаємо, на які найкорисніші кімнатні рослини варто звернути увагу!

1. Хлорофітум

Простий і невибагливий хлорофітум – справжній рекордсмен у питаннях очищення повітря. Він швидко розростається і випускає стрілки з дітьми, тому ефект тільки постійно збільшується.

Хлорофітум

2. Хамедорея

Бамбукова пальма – одна з рослин, яка найкраще справляється з вихлопними газами. Це чудовий вибір для квартир з вікнами на дорогу.

Хамедорея

3. Алое

Про сік алое можна складати легенди, адже досі їм лікують чи не всі біди та хвороби. Сік з його м’ясистого листя допомагає від опіків, порізів, подряпин та запалень.

Алое

4. Герань

Герань знають не лише за яскраве цвітіння, а й за досить різкий запах. Але насправді фітонциди герані знімають головний біль, нормалізують сон, а ще відлякують комах.

Герань

5. Спатіфілум

Вважається, що ця квітка приносить жіноче щастя. Але є в нього більш практичне застосування. Як і інші любителі підвищеної вологості з великим листям, спатифіллум очищає кімнату від пилу та запахів.

Спатіфіллум

6. Крассула

Грошове дерево теж оточене десятками міфів про свої містичні властивості. А ось у побуті воно чудово справляється зі шкідливими мікроорганізмами та грибками. Його листя часто використовують у народній медицині.

Красула

7. Фікус

Фікус настільки добре збирає пил і сміття на своє велике гладке листя, що деякі навіть вірять у його здатність нейтралізувати віруси. Не візьмемося стверджувати, але те, що він сприяє здоровому сну – точно правда!

Фікус