Найкрасивіші кімнатні квіти – фото та назви (каталог)

Найкрасивіші кімнатні квіти: фото та назви (каталог)

Кожна рослина чудово по-своєму, але і серед них є справжні зірки. Пропонуємо тобі наш рейтинг найкрасивіших кімнатних кольорів. Можливо, якісь із них у тебе вже є. А може, тут ти знайдеш нових улюбленців?

1. Стреліція

Стреліція – справжній райський птах серед кімнатних квітів. Вона потребує підвищеної вологості, регулярного підживлення та яскравого розсіяного освітлення.

Стреліція

2. Лантана камара

Рослина швидко розростається, і вже навесні густо покривається яскравими та пишними суцвіттями-парасольками. Причому можуть бути різних відтінків навіть у одному вазоні. Лантана віддає перевагу сонцю, помірному поливу та мінімальному підживленню.

Лантана камара

3. Кротон

Повимо яскравого різнокольорового листя кротону неможливо пройти. Кротон зовсім невибагливий, виростає до метра і чудово почувається у квартирі чи офісі.

Кротон

4. Монстера

Найкрасивіше листя монстери – постійні герої модних принтів та патернів. При дбайливому догляді і регулярному поливі рослина виростає до декількох метрів, а те саме листя стає більше голови.

Монстера

5. Аглаонема

Сорти з червоно-зеленим листям виглядають особливо чудово. А ще аглаонема добре почувається у тіні, так що її можна ставити у глибині кімнати чи офісі.

Аглаонема

6. Гіацинт

Гіацинти вражають різноманітністю фарб та приємним ароматом. Сортів так багато, що можна вставити ними все підвіконня, і відтінок ніколи не повториться.

Гіацинт

7. Маранта

Побачивши маранту одного разу, її більше не вдасться сплутати ні з чим. Зелене овальне листя з салатовою облямівкою та помаранчевими прожилками особливо оригінально згортається та розгортається, залежно від часу доби.

Маранта