Квітучі кімнатні рослини – назви, фото та описи (каталог)

Квітучі кімнатні рослини: назви, фото та описи (каталог)

Після сірої зими відчайдушно не вистачає фарб, і ми знаємо, як це виправити. Тримай добірку квітучих кімнатних рослин! Причому у всіх з них різні життєві цикли, так що можна легко зібрати таку колекцію, яка цвітиме цілий рік.

1. Фуксія

Фуксія – це не лише яскраві квіти химерної форми, але ще й дуже невибаглива кімнатна рослина. Тільки врахуй, що на зиму навіть у домашніх умовах вона може скинути листя.

Фуксія

2. Цикламен

Різні види цикламенів відрізняються забарвленням та терміном цвітіння. Рослині потрібно більше вологи і в ідеалі – не дуже високі температури, до 18 градусів.

Цикламен

3. Бегонія

Існують десятки видів бегонії всіляких форм та забарвлень. Для активного та бурхливого цвітіння їй потрібне розсіяне світло, підживлення та періодичне обрізання пагонів.

Бегонія

4. Гарденія

Зовні гарденія нагадує троянду, але із тонким жасминовим ароматом. Для формування сильних і здорових бутонів їй обов’язково потрібне гарне освітлення та достатньо вологе повітря.

Гарденія

5. Герань

Як і бегонія, герань вражає вибором сортів та відтінків. Більш того, можна щепити пагони одного куща іншому, і так вони стануть ще декоративнішими.

Герань

6. Абутилон

Абутілон не просто так називають кімнатним кленом – тільки глянь на його листя. Цвіте він з початку весни та практично до зими, доки вистачає сонячного дня. Але якщо організувати підсвічування, цвітіння продовжиться.

Абутілон

7. Кросандра

Оригінальні квіточки кроссандри нагадують вибух феєрверку. Рослина добре почувається навіть у півтіні, але її потрібно акуратно поливати чітко в той момент, коли грунт висох, але ще не пересох дуже сильно.

Кросандра