Педилантус (60 фото) – види, вирощування та догляд у домашніх умовах

Педілантус (60 фото): види, вирощування та догляд у домашніх умовах

Декоративний ряболистий педилантус заслужено став улюбленцем квітникарів по всій Росії. Традиційно його вирощують як кімнатну рослину, хоча влітку вона нормально почувається і на вулиці. Розповідаємо про різноманітність видів та тонкощів догляду!

Загальна інформація

Педілантус – ще один різновид молочий, який чудово почувається в наших широтах. Зовні це невеликий кущ або деревце з декоративним листям і здатністю цвісти. Разом зі своїми побратимами педилантус прибув до нас із різних частин Америки.

Педілантус привертає увагу химерною зламаною формою стебел. У деяких країнах його навіть називали “хребтом диявола” за специфічний зовнішній вигляд. Бутони у рослини також дуже незвичайні – у формі черевичка.

Лисся педилантусу середнього розміру – до 10 см, залежно від габаритів самої рослини. У них гострий край, витягнута форма і наче воскове напилення поверх. Верхівкові суцвіття-парасольки зібрані з дрібних червоних або рожевих квіток.

У побуті педилантус оточений поруч забавних прикмет та забобонів. Наприклад, вважається, що такий вазон у подарунок неодмінно спричинить радикальні зміни в житті.Або що для благополуччя на особистому фронті не можна тримати вдома строкаті сорти.

Загальна інформація

Види педилантусу

Незважаючи на всю різноманітність видів педилантусу в природі, в домашніх умовах прижилося лише кілька. На них ми і зупинимося докладніше!

Тітималоїдний педилантус

Найпопулярніший вид із химерно вигнутими в різні боки пагонами. Облистяні стебла нагадують сходи, які тягнуться вгору. Такий педилантус дуже чутливий до зовнішніх умов, які миттєво впливають на колір листя.

Тітімалоїдний педилантус