Діффенбахія (75 фото) – види, догляд та вирощування в домашніх умовах

Діффенбахія (75 фото): види, догляд у домашніх умовах

Діффенбахія – складна назва для добре знайомої всім квітки. Вазон з великим строкатим листям напевно був у кожного садівника-аматора. А ще навколо диффенбахії дуже багато чуток та стереотипів. Розповідаємо!

Загальна інформація

Своєю непростою назвою диффенбахія завдячує німецькому вченому-ботаніку Діффенбаху. У природі вона росте в Південній Америці, як і багато інших схожих видів. Зовні вона нагадує швидше не чагарник, а маленьке деревце з повноцінним стволом, від якого густо розходяться велике листя.

У диффенбахії є одна цікава особливість зростання – вона розростається лише згори. Тому поступово нижнє листя буде відмирати, а стебло все більше стає схожим на голий стовбур. У такому вигляді квітка може витягнутися навіть на кілька метрів. Але це відбувається нечасто, тому що за всієї візуальної солідності він дуже крихкий.

Загальна інформація - Діффенбахія

Насправді диффенбахія – квітуча рослина, але вдома це відбувається дуже рідко.Для цього дійсно доведеться попітніти, щоб відтворити відповідні умови. У такому разі квіти розпускаються щороку, а завдяки штучному запиленню можуть навіть плодоносити.

Врахуй, що у листя та стебла диффенбахії досить отруйний сік. Він ніяк не зашкодить тобі в побуті, але якщо він потрапить на слизову – може дійти серйозного опіку. Тому краще не тримати вазон там, де його можуть дістати маленькі діти чи домашні тварини.

Загальна інформація - Діффенбахія

Види диффенбахії

Різні сорти диффенбахії дуже схожі між собою і відрізняються найчастіше візерунком на листі. Тому можеш сміливо заводити відразу кілька видів, якщо давно мрієш про маленькі домашні джунглі.