Кімнатні пальми – фото та назви (каталог)

Кімнатні пальми: фото та назви (каталог)

Якщо ти давно мрієш про райський тропічний куточок у себе вдома – чому б не почати втілювати задум у життя? Тим більше, ми зібрали велику добірку різновидів кімнатних пальм на будь-який смак та колір. Можеш вважати, що це той самий знак долі!

1. Фінікова пальма

Один із найпопулярніших видів для кімнати. Вона дуже невибаглива і легко адаптується до будь-яких умов, але швидко росте, так що готуйся виділити їй більше місця.

Фінікова пальма

2. Арека

У цієї пальми немає одного масивного стовбура, і вона розростається у вигляді великих прямостоячих пагонів з перистим листям. Доросла арека легко витягується за кілька метрів при хорошому освітленні.

Арека

3. Вашингтонія

Ефектна віялова вашингтонія при своєму вражаючому зовнішньому вигляді зовсім не примхлива. Погано переносить вона хіба що пересадки, тому з ними краще не частувати.

Вашингтонія

4. Кокосова пальма

Ця тропічна гостя звикла до життя на спекотному узбережжі, тому їй обов’язково потрібно тепло, багато світла та вологість. Рекомендуємо ставити вазон біля південних вікон і періодично повертати його.

Кокосова пальма

5. Північноамериканська пальма

Гарне масивне листя розростається віялою на всі боки. Цікаво, що старе сухе листя не опадає, а поступово опускається своєрідною «бородою».

Північноамериканська пальма

6. Брахея

У брахеї оголений стовбур і велике віялове листя, підняте вгору. У природі вона росте у сухих регіонах Мексики, тому легко переносить посуху.

Брахея

7. Ликaлa

Одна з найнезвичайніших і рідкісних кімнатних пальм може похвалитися унікальним плісованим листям. Причому вони можуть виростати по-справжньому гігантськими, хоча сама тріумф не дуже росла навіть у природі.

Лікyaла