Види жіночих джинсів – назви, фото та описи модних моделей

Види жіночих джинсів: назви, фото та описи модних моделей

Кожного разу, коли справа доходить до покупки нових джинсів, починаються справжні муки вибору. Які більше подобаються, які сядуть, а які зараз модні? Десятки назв буквально падають на голову з усіх боків. Ми хочемо допомогти тобі, тому зібрали основні види жіночих джинсів із фото та назвами!

1. Скінні

Скінні щільно облягають фігуру повністю, від стегон до щиколоток. Це вузькі і найчастіше досить еластичні джинси, що створюють ефект другої шкіри. А для найсміливіших є екстра-скінні.

Скінні
Скінні

2. Клеш

Широкий вільний кліш від стегна або коліна асоціюється зі стилем хіпі. У році це одна з наймодніших моделей, причому чим ширше – тим краще. Відмінний варіант на теплу пору року, тому що вільні штанини не ширяють і не стискають руху.

Кліш
Кліш

3. Труби

Ще одна дуже широка та вільна модель джинсів, яка має багато спільного з клешем. Труби чудово подовжують ноги і поєднуються практично з будь-яким одягом.

Труби

4. Бойфренди

Мода на унісекс принесла із собою нескінченну різноманітність бойфрендів. Вони пошиті за аналогією з чоловічим силуетом, тому теж досить вільні. У сучасних моделей укорочені штанини та завищена посадка.

Бойфренди
Бойфренди

5. Мом

Мом чи момси – прямі вільні джинси на високій посадці, які трохи нагадують бойфренди. Акцент переходить на стегна, і це найкраща модель для дівчат, які хочуть приховати живіт.

Мом

6. Слім Фіт

Це вузькі джинси, але все-таки не настільки вузькі, як скінні. Вони не так щільно прилягають до литок знизу.По суті, це проміжний варіант між прямою класикою та «вузяками».

Слім Фіт

7. Класика

Ці джинси ти знайдеш з маркуванням regular або straight, і всі інші слова будуть зайвими. Універсальний прямий фасон, який підходить для будь-якої фігури і не створює жодного дискомфорту!

Класика

8. Скінні Кроп

Одна з варіацій скінні, яка є дуже актуальною. Силует залишається той самий, але у цієї моделі вкорочені штанини, які закінчуються трохи нижче за середину кісточки.

Скінні Кроп
Скінні Кроп

9. Низька посадка

Джинси з низькою посадкою зараз не такі актуальні, як десять років тому, але багато дівчат досі віддають перевагу саме їм. Адже це той самий випадок, коли точно нічого не передавлюватиме живіт, чим би ти не займалася.

Низька посадка
Низька посадка

10. Висока посадка

Джинси із завищеною посадкою практично до ребер – тренд уже кількох сезонів. Ця модель чудово підкреслює талію і легко вписується як у елегантні та романтичні, так і в розслаблені повсякденні луки.

Висока посадка
Висока посадка

11. Буткат

Ідеальна модель для тих, хто не любить заправляти штани у взуття. Довгі штанини злегка розширюються від коліна та закривають собою черевики або туфлі. Найкраще буткати виглядають із підборами.

Буткат

12. Джегінси

Специфічна модель джинсів-легінсів із дуже еластичного матеріалу. Вони дуже вузькі, але комфортніші за скінні завдяки тому, що тканина сильно тягнеться.

Джеггінси

13. Релакс Фіт

Назва цього крою говорить сама за себе – розслабся та отримуй задоволення. Силует такий самий, як і в класичних джинсах, але на стегнах і штанинах є кілька сантиметрів припусків для свободи рухів.

Релакс Фіт

14. Кюлоти

Спочатку кюлоти – це широкі укорочені штани, що нагадують спідницю зі штанинами. Але мода на кльош та вільний крій призвела до того, що зараз легко знайти й джинсові кюлоти.

Кюлоти
Кюлоти

15. Джоггери

Джоггери – спортивні звужені штани з манжетою, затягуванням або гумкою знизу на штанинах. Джинси в такому виконанні гарні в трохи хуліганських міських луках.

Джоггери

16. Банани

Банани широкі та вільні у стегнах, але поступово звужуються вниз. Штанини буквально нагадують банан за формою. Але при цьому джинси можуть бути і приталені, і оверсайз.

Банани
Банани

17.Дзвони

По суті, це одна із варіацій клешу. Штанини різко розширюються від коліна, але врахуй, що така модель найкраще виглядає на високих дівчат.

Дзвони

18. Галіфе

Джинси галіфе вільні зверху, але тісні в колінах та вузькі внизу. Хороший вибір для модниць, які хочуть додати обсягу в стегнах, але підкреслити стрункі ноги.

Галіфе

19. Бегі

Це широкі мішкуваті джинси, найчастіше – на заниженій талії. Ті самі штани, які раніше вважалися створеними виключно для реперів.

Беггі

20. Джинси з підворотами

Це більше тренд, а не конкретна модель, тому що з підворіттям можуть бути будь-які джинси. Але ж тут є свої нюанси! Наприклад, зараз актуальні незвично широкі підвороти на таких самих широких штанинах.

Джинси з підворотами
Джинси з підворотами