Види жіночих джинсів – назви, фото та описи модних моделей

Види жіночих джинсів: назви, фото та описи модних моделей

Кожного разу, коли справа доходить до покупки нових джинсів, починаються справжні муки вибору. Які більше подобаються, які сядуть, а які зараз модні? Десятки назв буквально падають на голову з усіх боків. Ми хочемо допомогти тобі, тому зібрали основні види жіночих джинсів із фото та назвами!

1. Скінні

Скінні щільно облягають фігуру повністю, від стегон до щиколоток. Це вузькі і найчастіше досить еластичні джинси, що створюють ефект другої шкіри. А для найсміливіших є екстра-скінні.

Скінні
Скінні

2. Клеш

Широкий вільний кліш від стегна або коліна асоціюється зі стилем хіпі. У році це одна з наймодніших моделей, причому чим ширше – тим краще. Відмінний варіант на теплу пору року, тому що вільні штанини не ширяють і не стискають руху.

Кліш
Кліш

3. Труби

Ще одна дуже широка та вільна модель джинсів, яка має багато спільного з клешем. Труби чудово подовжують ноги і поєднуються практично з будь-яким одягом.

Труби

4. Бойфренди

Мода на унісекс принесла із собою нескінченну різноманітність бойфрендів. Вони пошиті за аналогією з чоловічим силуетом, тому теж досить вільні. У сучасних моделей укорочені штанини та завищена посадка.

Бойфренди
Бойфренди

5. Мом

Мом чи момси – прямі вільні джинси на високій посадці, які трохи нагадують бойфренди. Акцент переходить на стегна, і це найкраща модель для дівчат, які хочуть приховати живіт.

Мом

6. Слім Фіт

Це вузькі джинси, але все-таки не настільки вузькі, як скінні. Вони не так щільно прилягають до литок знизу.По суті, це проміжний варіант між прямою класикою та «вузяками».

Слім Фіт

7. Класика

Ці джинси ти знайдеш з маркуванням regular або straight, і всі інші слова будуть зайвими. Універсальний прямий фасон, який підходить для будь-якої фігури і не створює жодного дискомфорту!

Класика