Модні браслети 2017, фото: золоті, срібла, шкіри

Ні один модний ансамбль не обходиться без милих і стильних аксесуарів (біжутерія та ювелірні вироби). Біжутерія сьогодні – це досить витончені і, часом, унікальні вироби. Наші руки можуть привертати увагу оточуючих не тільки завдяки модному або незвичайного манікюру, але і за допомогою прикрас (браслетів). Давайте подивимося фото модних браслетів 2017 року, які стануть справжньою прикрасою для справжніх леді.

Модні і витончені браслети зроблять руки більш витонченими і привабливими. Однак вибирати їх потрібно зі смаком, щоб не зіпсувати весь образ.

Актуальними в майбутньому сезоні стануть вироби з шкіри, металу, каменю та хутра. Модні тенденції в наступному році встановлюють нам правило масивності будь-які, без винятку, прикрас.

Види браслетів

  • Вироби у вигляді манжетів. Ці популярні жіночі браслети плавно перетечуть з 2016 2017 рік і не втратять свого місця під модним сонцем. Вони схожі на манжет від сорочки. Їх можна носити поверх одягу, так і безпосередньо на тілі. Можна сміливо вибирати кольорові варіанти, які стануть яскравим акцентом, наприклад, в осінньому ансамблі.
  • Прикраси з срібла, дерева, пластика і шкіри, які виконані у вигляді стародавніх браслетів (грецькі, турецькі, єгипетські та інші).
  • Плетені прикраси зі шкіри в стилі кежуал залишаються на піку популярності. Вони відмінно доповнюють одяг із джинсової тканини.
  • Моделі в стилі хай-тек душі молодим модницям. Вони не вимагають зайвих прикрас і декору, тому що і так красиві за рахунок хитромудрих, незвичайних ліній і вигинів.
  • Браслети у вигляді геометричних фігур або змій, обплітають руку. Це досить стильний варіант. У моді не тільки цілком банальні браслети у вигляді кола, але і квадратні і трикутні форми стають все більш популярними. Прикраса у вигляді змії зробить руку витонченіше, а образ цікавіше.
  • Тонкі браслети підходять як прихильникам класики, так і повним дівчатам, яким ні до чого зайві обсяги. Їх можна надягати по одному або по кілька штук однакових моделей. Їх виготовляють із золота, срібла та інших металів.
  • Браслети в стилі бохо залишаться актуальними в наступному році. Вони можуть бути виготовлені зі шкіри, дерева або каменю. Варіанти таких виробів різні, бувають і тонкі, і масивні моделі.
  • Вінтажні прикраси підходять для витончених натур. Це золоті вироби, декоровані стрічками, квітковими мотивами. Але найпопулярніші – постарені варіанти.
  • На сезон весна-літо стануть актуальними хутряні браслети. Їх колірна гамма і варіанти виконання дуже різноманітні.
  • Каркасні моделі з дорогоцінних металів. Золото і срібло були і будуть актуальними завжди. Такі браслети дуже підходять до вечірніх ансамблям.