Жіночі спортивні костюми – модні тренди та новинки (50 фото)

Жіночі спортивні костюми: модні тренди та новинки (50 фото)

Прості та практичні спортивні речі так міцно вкоренилися у гардеробі, що точно залишаться з нами ще не на один сезон. Якщо раніше здавалося, що спорт і мода знаходяться в абсолютно різних всесвітах, то зараз можна впевнено розмірковувати про те, які спортивні костюми в тренді в році. Що ми зробили!

1. Спортивні костюми оверсайз

Мода на оверсайз цього року все ще набирає обертів. Причому якщо колись «безрозмірними» робили лише верх чи низ, тепер можна сміливо поєднувати що завгодно та як завгодно. Зверніть увагу на бежеві, сірі, пісочні та пастельні відтінки – вони переважають цього сезону. А ось надто яскравих та кислотних квітів поменшало.

Спортивні костюми оверсайз
Спортивні костюми оверсайз

2. Костюми з високою талією

Мода на підвищену посадку дісталася навіть спортивних костюмів.Широка гумка чудово підкреслює талію, навіть якщо перехід між нею та стегнами від природи не надто помітний. Що не може не тішити власниць прямокутного типу фігури. Крім того, такі штани дуже практичні в побуті і під час спортивних занять, тому що вони точно не сповзатимуть і заважатимуть.

Костюми з високою талією

3. Джоггери

На зміну нескінченним трекам прийшли джоггери. Це схожа модель, але вона трохи відрізняється кроєм і звужується до литок. І особливо добре підходить дівчатам із широкими стегнами. У дуже актуальні трохи укорочені джоггери з високою посадкою та зав’язками. Все для твоєї зручності!

Джоггери
Джоггери

4. Спортивні кроп-топи

Спортивні костюми з укороченим верхом виглядають дуже стильно та ефектно. Це ще й цілком практично, тому що під широкою вільною толстовкою чи футболкою зазвичай є спортивний топ із того ж комплекту. Кроп-топ поєднується і з легінсами, і з джоггерами, і з мішкуватими спортивними штанами або клешем. І навіть із шортами!

Спортивні кроп-топи
Спортивні кроп-топи